Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.084
Cevap
121
Favori
432.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Active 2 ile Galaxy watch 46 mm arasında kaldım , ne dersiniz ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

Selam arkadaşlar...

44m Watch Active 2 ile takaslık Gear Sport var elimde. Altı üstü konuşulur
    https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-giyilebilir-teknoloji-samsung-gear-sport-plus-garantili-plus-faturali-plus-takas-secenegi-740439331/detay/
    Baya dusuge koymussun hocam.Ben 775 e koydum 2.el piyasasi az ama net fiyat kac olur onuda kestiremiyorum biraz fiyat dusururum herhalde.Size mesaj geliyor mu almak icin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 1 Ekim 2019; 22:8:24 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ademis

Active 2 ile Galaxy watch 46 mm arasında kaldım , ne dersiniz ?
    Tasarima gore karar verin bence.2 cihazda benzer ozelliklere sahip watch 2 deki en buyuk fark EKG.
    Sahsen bana gore onemli bir ozellik degil ekg ne isime yarayacak anlamadim :)
    Tasarima gore karar verirdim

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Bunu dikkate alacağım teşekkürler. Tekno markete uğramam gerek sanırım daha iyi incelemek için ama şu powerbank kampanyasınında kaçırmak istemiyorum

• ademis kullanıcısına yanıt
    Galaxy Watch'da olup Active 2'de olmayan hiçbir şey yok...

Active 2'nin sensör özellikleri daha iyi eğer sporcuysanız.

GW tavsiye etmem bu saatten sonra.
    3 kişi aradı hocam

Hala indirim istiyorlar utanmadan...
  • LGatakan kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. Ben de her zaman en yeni olandan yana olduğum için şu an active 2 önde.

Valla ben kapalı kutu powerbank.ı 230 TL.den satıyorum, o bile fazla geliyor millete. Ama 250 TL.ye xiaomi alırlar :)
    Hafta sonuna kadar satilmazsa açıp kullanırım zaten, ölü fiyata vermeye niyetim yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ademis

Bunu dikkate alacağım teşekkürler. Tekno markete uğramam gerek sanırım daha iyi incelemek için ama şu powerbank kampanyasınında kaçırmak istemiyorum
    31 ekime kadar powerbank kampanyasi yetisirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

3 kişi aradı hocam

Hala indirim istiyorlar utanmadan...

Piyasa ölü.6 ay önce S8 satmıştım o zamanda öyleydi zor gidiyor ürünler.Birde Sport'un alıcısı pek fazla degil halbuki F/P olarak en iyi akilli saat sarji olsun malzeme kalitesi olsun neyse hayirlisi olsun bakalim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 1 Ekim 2019; 23:53:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: civcivx

Valla ben kapalı kutu powerbank.ı 230 TL.den satıyorum, o bile fazla geliyor millete. Ama 250 TL.ye xiaomi alırlar :)
    Hafta sonuna kadar satilmazsa açıp kullanırım zaten, ölü fiyata vermeye niyetim yok.
    Powerbank guzel hocam.Pw olarak kullanmasan bile koy bir koseye kablosuz sarj standin olsun.Buds'ini sarj et saatini sarj et telefonunu iyi kablosuz sarjlar zaten 150-200 lira.
    Pili zayiflayinca 2-3 sene sonra bu sekil kullanirim benim kafamdaki senaryo suanda kablosuz sarj standi var gerci evde.

• civcivx C kullanıcısına yanıt
    Hocam ürünü nereden aldınız? Ne zaman geldi?
    Samsung internet mağazadan ayın 20'sinde aldım. Geçen perşembe kargoya verdiler, Cumartesi teslim aldım.

Bende zaten QC 3.0 özellikli powerbank ve Samsung'un siyah stand şeklinde kablosuz şarjı var. O yüzden satayım diye düşündüm. Ama olmazsa, diğer powerbanki eşime verip, bunu kullanırım tabii.

• civcivx C kullanıcısına yanıt
    Saatle birlikte geldi değil mi?
    Evet aynı kutuya koymuşlar ikisini.

• Şarj konusunda pil birkaç kez şarj edince performans artar mi bilmem ama şu anki düşüncem
    44mm lik olan model in şarjı 2 gün gider gibi 40mm de 1.5 gün watch ile kıyasladığımz da
    onlar 3-4 gün alabiliyor baya düşük kalıyor bakalım zamanla yada update ile durumlar
    değişecek mi,ben yarın 3.cü güne gireceğim ama geceler kapalı birde iş yerinde şu an
    saat takmak yasak ofiste olsam da gündüz de 7 saat kapatıyorum düşünün ne kadar kapalı
    saat 3.cü gün çıkar mı bilemiyorum.ilerleyen günler de daha net bişiyler çıkaracağım.

edit: Tam telefona bağlı şekliyle 44mm 2gün dahi gitmeyecek gibi duruyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ertank07 -- 2 Ekim 2019; 9:2:33 >
  • Saati Alan Arkadaşlara Hayırlı Olsun Bende Gear Sportumu Satıp Almaya Karar Verdim. 600 TLYE SATTIM GEAR SPORTU ÇERÇEVESİNDE ÇİZİK VARDI 1 YIL GARANTİSİ DEVAM EDİYORDU. EVE GELDİM
    VE GALAXY WATCH İLE ACTİVE 2 ARASINDA BAYA DÜŞÜNDÜM GALAXY WATCH N11 DE BİR MAĞAZA SATIYORDU AÇIKCASI BİRAZ RİSKLİYDİ 10 BİLE OLSA ACTİVE 2 KAMPANYASI BENİ AŞIRI CAZBETTİ BENDE
    SAMSUNG DAN HESAP AÇIP ACTİVE 2 MAT SİYAH 40 MM 1599 TL YE SİPARİŞ VERDİDM 30 EYLÜLDE ŞUAN NERDEYSE YOUTUBE DEKİ TÜM ACTİVE 2 VİDEOLARINI İZLEDİM BOYUTU KÜÇÜK DİYEN ARKADAŞLAR DOĞRU OLABİLİR AMA
    SAAT SONUÇTA GEAR SPORTTAN KÜÇÜK OLMASI BENİ BİRAZ ÜRKÜTTÜ SESLİ GÖRÜŞME OLMASI İYİ OLMUŞ MODEL ÇOK ŞIK DURUYOR BU ARADA DAHA ELİME ULAŞMADI BİRDE SAMSUNG SHOPUN PAKETLEMESİ ÇOK GÜZEL ALCANTARA KILIF ALDIĞIM ZAMAN 5 KUTUNUN İÇİNE SARMIŞLARDI İNSANIN HOŞUNA GİDİYOR DÖRT GÖZLE KARGOMU BEKLİYORUM UMARIM PİŞMAN OLMAM GALAXY BUDS BİRDE S8 İLE KULLANICAM SAMSUNG EN SON ÇIKARDIĞI ÜRÜNLERİ HİÇBİR ZAMAN GERİ DÜŞÜRMÜYOR GÜNCELLEMELERİ HIZLI ALACAĞINDAN EMİNİM HİÇ ÜRÜNÜ MAĞAZADAN TESLİM ALAN VARMI MERAK ETTİM. YAZIM BUKADARDI HERHANGİ BİR SORUNUZ VARSA SORABİLİRSİNİZ TÜM VİDEOLARI İZLEMİŞ BULUNMAKTAYIM :) Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU]
    EDİT:1 N11 DE UCUZ OLDUĞU İÇİN GALAXY WATCHI DÜŞÜNMÜŞTÜM ANCAK 1YIL ÖNCE ÇIKMIŞ CİHAZI OKADAR PARA VERİP ALMAK İSTEMEDİM GÜNCEL OLMASI DAHA ÖNEMLİ BENİM İÇİN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eskobaredits -- 2 Ekim 2019; 0:55:26 >

• MERHABA DOSTUM ALDIĞIN KAYIŞIN TAM İSMİ NEDİR BİRDE UCUZ ÖNEREBİLCEĞİN KAYIŞ VARMI İNTERNETTEN
  • Mediamark yada teknosa dan saati alsak hediyesin de sıkıntı olur mu acaba,100 lira daha uygun, samsung yanında beraber gönderiyor sanırım.

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.