Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU] (226. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.084
Cevap
121
Favori
432.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ileride bu özellik gelebilir arkadaşım, şu anda desteklemiyor, watsaptan resim bile üç ay önce geldi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• smart1978 kullanıcısına yanıt
    Ooo süper bize de gelir umarım yakın da

• Enıac kullanıcısına yanıt
    Eylul diyenler var :/
  • Sadece Samsung telefonlar için gelecek. Diğer Android telefon kullanıcıları modifiye edilmiş uygulama apk’sı kurmak zorunda kalacak
    iPhone kullananların kullanma şansı olmayacak gibi görünüyor

• Under Armer 44 mm fiyatı resmen uçmuş şu an 2199 TL.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İhsanYıldız -- 7 Haziran 2020; 21:11:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: İhsanYıldız

Under Armer 44 mm fiyatı resmen uçmuş şu an 2199 TL.
    tüm saatlerine zam gelmiş çelik 44mm ler 3000 TL olmuş bi anda bu kadar zam! kampanya kovalıyordum tyers köşe oldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: omr10

tüm saatlerine zam gelmiş çelik 44mm ler 3000 TL olmuş bi anda bu kadar zam! kampanya kovalıyordum tyers köşe oldum

Alıntıları Göster
    babalar günü dolayısıyla çakallık peşinde de olabilirler
  • Dostlar, Active2 44mm mat siyah saatimi satıyorum. İzmirde yaşıyorum. İlgilenirseniz özel mesajla ulaşabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jacktron -- 8 Haziran 2020; 14:14:15 >
  • valla kafayı yemek üzereyim. bildirim gelmiyor hiç bir şekilde ( telefon xiaomi)

saati sıfırlayıp telefonda saate dair herseyi silip tekrar kurdum. bildirim gelmeye başladı. ama saati kapatıp açınca gitti, yine gelmiyor bildirim. saatteki uygulamalara her türlü izni verdim, ilk sayfadaki herseyi yaptım, telefon dilini ingilizce bile yaptım ama yok gelmiyor bildirim.

sunu farkettim ama daha önce bluetooth listesinde 2 tane galaxy active yazıyordu ( birinin yanında LT gibi bir ifade vardı), su an tek görünüyor.

bir akıl fikir verin, bu sekilde kullanmak anlamsız, geri yollamak da istemiyorum saati

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cenkozgen -- 9 Haziran 2020; 9:20:47 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yenin nesil Watch 3 modelinin 4 farklı çeşidi ise şu şekilde olacak. Saatin 41mm (kadınlar için) ve 45mm tasarımına sahip olacak. Malzeme kalitesi tarafında ise titanyum ve çelik seçenekleri olacak Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU]
    not: 3000 den aşağı olmaz gibime geliyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efem-35 -- 9 Haziran 2020; 18:17:22 >
  • cenkozgen C kullanıcısına yanıt
    hocam benim tavsiyem samsung telefonla active2 kullanmak yani bundan 3 ay önce xiomi telefonla kullanılan saat şimdi uyumlu olmayabilir çünkü üzerine gelen yeni yazılımlar iki cihaz arasında uyumsuzluğa sebep olabilir örneğin bende samsung a50 cep telefonu, samsung watch active 2 saat ve samsung buds kullaklık var bunlar birbirleri ile uyumlu yani müzik dinlerken saatten parça atlama ses açma ses açma telefonla görüşme tabi bunu pek evde kullanmam ama dışarıda ilaç gibi geliyor.. geçen marketteyim kullaklıktan müzik dinlerken az sesini kıstım kasaya geldim tak eşim aradı otomatik açmaya ayarladığımdan telefon açıldı eşimle konuştuk, saati kalp hızasına kadar kaldırdım rahat konuştum kasiyerin bakışını görecektin...
    belki zamanla android cihaz olduğunda yine cihazı ingilizce yapıp bildirim alırsın diye düşünüyorum....

• Merhabalar Galaxy Wearable içindeki Galaxy Store'dan G Keyboard Pro sesli klavyesini almak istiyorum fakat ne yapsam satın alamıyorum.

Garanti Bankası hem kredi kartı hemde para karti olarak ikisini ödemeler kısmına kaydedebiliyorum fakat ödemeye gelince satın alma iptal diyip hesabımdan 1 lira çekiyor ama uygulamayı alamıyorum.

Bu kartların dışında İng bank kartı Enpara kartinida odemeler kısmına kayıt edemiyorum hata veriyor yani anlayacağınız ne yapsam o uygulamayı oradan satın alamıyorum. Satın almak için farklı bir yöntem var mı kupon satın alıp öyle almak gibi misal ? Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dota -- 10 Haziran 2020; 1:8:0 >

• efem-35 kullanıcısına yanıt
    güzel diyorsun da telefonu da yeni aldım :D
    dün saati sıfırlayıp telefonu ingilizce yaptığımdan beri bildirim sorunu yk. bakalım ne zaman sorun cıkacak yine.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dota kullanıcısına yanıt
    hocam ben turkcell paycel den almıştım, yani faturalı turkcell de paycelli açtım ödemeyi yaptım ücret faturaya yansımıştı yalnız paycell sonra 5 tl kullanım ücreti almıştı hatta ürünü aldım hemen kapattığım halde...

• efem-35 kullanıcısına yanıt
    Telefonum Xiaomi ödeme kısmında sadece kredi kartı var mobil ile ödeme yok Samsung cihazların içindeki Galaxy app storedan sanırım ödeniyor

• cenkozgen C kullanıcısına yanıt
    telefonun android olduğu için bir şekilde sorun gideriyorsun fakat ileride gelecek uygulamalar yazılımlar yine sorun çıkarır diye düşünüyorum örneğin iki ay sonra tansiyon ölçme uygulaması gelecek bize direk gelirken samsung olmayan cihazlar apk uygulaması üzerinden kuracak o yetmeyecek her güncelemede apk kaldır kur yapıcan ...
    active2 almadan önce kafamda apple watch 5 vardı satıcı bana iphonla uyumlu, iphonun varmı deyince yoksa özelliklerinden faydalanamazsın deyince active2 dönüş yaptım....

• dota kullanıcısına yanıt
    aynen storede mobil ödeme var ama turkcell para aldığı için bende başka birşey alırsam kredi kartlarını deneceğim...
    Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU]

• 
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.