Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU] (21. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.084
Cevap
121
Favori
432.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Alakasi yok dostum 30 eylulde sipariş verdim aliminyum siyah 40mm kargoyla alakali hicbirsey yok ama digerr sitelerden alanlara giti

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eskobaredits

Evet galaxy active 2 almani öneriririm cagriya cevap vermek icin iphoneda sadece ufak bi ayar yapmak lazim yardimci olurum bu arada hepsiburada dadan yada n11 den almani oneritim hediyedende gelir hemde hizli gelir
    Hediye nedir hocam , kampanya mı var ne zamana kadar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Redshift kullanıcısına yanıt
    Kablosuz powerbank 300 tl degerinde samsung marka 31 ekime kadar active 2 alirsan belirlisiteler saatle gonderiyor magazalarfan alirsan faturayi samsunga ss atiyorsum gonderiyor sana Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU]

• Teknosa da var ama açık versiyonu yok Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU]

• Bende mediamarktten 50 TL indirim ile mağazadan teslimatlı sipariş verdim bakalım. Akşam alacağım bir aksilik olmazsa.

• mehmetozturk154 kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun seri numarayi faturaya eklesinlet powerbankinizi alirken sikinti yasamayin

• Aklımda. E-faturada normalde bulunmak zorunda.

• Ringke bezel koruyucu çıkartmış.3 rengi var. Amazon'da satılıyor ve Türkiye'ye gümrük dahil gönderim yapıyor. Yanında ekran koruyuc da var sanırım.

https://www.amazon.com/gp/product/B07Y2P664F/ref=ox_sc_act_title_1?smid=A211DMKAY2ZGJK&psc=1

Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 8 Ekim 2019; 13:55:28 >

• Benim saatim ulaştı. Geçen Cuma N11 üzerinden almıştım.
  • Galaxy watch 42mm kordonu aldım lacivert.
    Renk seçenegi baya var.Bizim active2 ye birebir uygun.çünkü bunlarda 20mm kordon.

• Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU]

• Gümrük derken hocam,kargo bedeli mi demek istedin? bizim gümrüğe hiç güvenmiyorum.
    100liraya bunu aldın 16dolar, bir de bizimkiler 50lira alır.
  • Siyah yada kahverengi makul fiyata kayış arıyorum pimli arkadaşlar ,çin harici bulanlar burdan paylaşabilir mi ?
  • ertank07 kullanıcısına yanıt
    Hayır kargo değil. 25 TL.ye denk gelen gümrük ücretini de ekliyor. Onun haricinde burada tek kuruş ödemiyorsun. Yani aslında bir karın yok gibi ama burada bir sürpriz de yaşamazsın. Ama totalde 145-150 TL gibi bir rakama geliyor, değer mi bilemedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremalp

Materyali ne bunun plastik mi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • keremalp kullanıcısına yanıt
    Kayışı nereden kaça aldın.
  • Biz de gün aşırı Samsung müşteri temsilcisi ile yazışıp araşıyoruz hala gönderi tarihi net değil :))

• 30 eylulde 44 mm siyah siparis ettim. Kargodan hala ses yok. Herkes aldi kullanıyor biz hala bekliyoruz. Samsung com tr den aldim bu arada

• ses seviyesi yüksekliği nasıl arkadaşlar?
  • Fizy acaba saatin marketinde mevcut mudur?Saati kullanan kişiler yardımcı olabilir mi

• 
Sayfa: önceki 1920212223
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.