Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU] (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.084
Cevap
121
Favori
432.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güzel konu, emeğine sağlık hocam detaylı açıklamışsın teşekkürler.
  • siyasiyabend S kullanıcısına yanıt
    Samsung net bir bilgi vermedi. İlerde sorun olma ihtimali olabilir. Saati iade edip başka bir yerden alacam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • leon23 L kullanıcısına yanıt
    Samsung saat ürünlerinde kısa sürede fiyat düşürmüyor. Galaxy Watch modeli 1 yıldır hemen hemen aynı fiyattan satıldı. Bu yılın başında çıkan ilk nesil Active modelinde ortalama 3 ay içinde fiyat düşmesinin sebebi, bu yeni modele yer açmak için yapılan indirimdi. Belki ay sonunda powerbank lansmanı bitince biraz düşüş olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Serdar0644

Samsung net bir bilgi vermedi. İlerde sorun olma ihtimali olabilir. Saati iade edip başka bir yerden alacam.
    Kutuyu açmadınız yani, bende mediamark dan alacağım alırken dikkat edeyim seri numarası için, güç bankasını gönderemeyi kabul etmediler o zaman.

• Benim saat az önce kargolandı. N11den almıştım geçen cuma.

• Mkardes1903 kullanıcısına yanıt
    Vay ne güzel, bizim shop Samsungtan haber yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ademis

Vay ne güzel, bizim shop Samsungtan haber yok
    Samsung shop cidden çok yavaş halbuki aynı firma aslında n11 deki satıcıda

• quote:

Orijinalden alıntı: onboardx

Samsung shop cidden çok yavaş halbuki aynı firma aslında n11 deki satıcıda

Alıntıları Göster
    N11den almanın Samsung shoptan bir farkı olduğunu düşünmüyorum. Samsungtan da sipariş kargoya verildi maili geldi çünkü. Sizinkiler de yavaş yavaş verilir kargoya.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mkardes1903

N11den almanın Samsung shoptan bir farkı olduğunu düşünmüyorum. Samsungtan da sipariş kargoya verildi maili geldi çünkü. Sizinkiler de yavaş yavaş verilir kargoya.

Alıntıları Göster
    Bekleyeceğim bende deri kayışta almıştım onu iptal ettiler.İyi de oldu doğrusu.

• onboardx O kullanıcısına yanıt
    Evet ağır davranıyor biraz bence de . Hepsi sitesinde en geç 15 Ekim demiş kargo için. Bakalım bekliyoruz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • siyasiyabend S kullanıcısına yanıt
    Kabul etmediler değil de böyle belirsiz bir bilgi verdiler.

• Arkadaşlar Stress ölçümü otomatik mi yapılıyor yoksa manuel olarak mı ölçmek lazım saat üzerinden?
  • uyku takibi sensörleri galaxy watch'tan farklı mı?

• LGatakan kullanıcısına yanıt
    Kalp atışı ölçümü sürekli ve otomatik ayarda iken stres te otomatik ölçülüyor. Ama uyku esnasında ölçmüyor, bu bence eksiklik. Garmin gece de ölçüyor ve çok faydalı bir özellik bence. Olası bir gribal enfeksiyon gibi hastalıkları önceden tespit etmek mümkün oluyor.
  • civcivx C kullanıcısına yanıt
    Grip olunca nasıl bir değişiklik oluyor hocam?
  • Arkadaşlar Bizim saat için My Lab 2.0 adında bir app varmış ,kan daki oksijen değerini ölçüyormuş,tansiyon ölçüyor mu tam
    bakamadım.Yabancı linki de aşağıda akşam denerim.

https://www.iotgadgets.com/2019/10/galaxy-watch-active-2-now-able-to-take-your-blood-pressure-with-my-bp-lab-2-0/

Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU]
  • Bence vücud büyük strese girdiği zaman uyanırsın zaten.Gripte strese girer mi oda bilgimiz olmayan bir konu,ölçse iyiydi tabi ki.
  • LGatakan kullanıcısına yanıt
    Normalde gece uyku bölümü mavi renkle "dinlenme" olarak görünüyor. Ama nabzın düzensiz atmasına sebep olacak alkol alımı, bazı hastalıklar gibi durumda "yüksek stres" bölümü gece uykusunda oldukça yoğun görünüyor.

Mesela şu görüntü benim dün gece ve şu saate kadarki stres durumum. Gece gayet normal görünüyor. Gündüz kısmı da normal sınırlar dahilinde.

Bu ise, rahatsız olduğum bir günden. Geceki yoğunluğa dikkat çekerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi civcivx -- 7 Ekim 2019; 15:12:55 >
  • ertank07 kullanıcısına yanıt
    Uygulamayı saate yüklemek mümkün değil. Telefona yüklenen kısmı apk ile oluyor ama sonra onu çalıştırınca saate de bir uygulama yüklemek istiyor ve ülke sebebiyle yüklemiyor.
  • Gittigidiyor, n11 ya da hb üzerinden saati alınca hedoyesini de beraber yolluyorlar mı?

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.