Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU] (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.084
Cevap
121
Favori
432.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Şöyle bir tablo buldum. Bu tabloya göre 15 TL olan bir kordon alsam 25 liraya geliyor. Aynen dediğin kadar. Yine de artık gümrük kısmına güvenemiyorum 😒

Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: onboardx

Mediamarktta ürünler stokta her seçenek ama samsung shoptan ses seda çıkmadi.
    Stokta var ama demo ürün henüz gelmemiş oraya da. Canlısını göremedim bir türlü..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ponderous -- 4 Ekim 2019; 14:31:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ademis

Şöyle bir tablo buldum. Bu tabloya göre 15 TL olan bir kordon alsam 25 liraya geliyor. Aynen dediğin kadar. Yine de artık gümrük kısmına güvenemiyorum 😒

Keyif aldığımız baktığımız aliexpres kalmıştı çok şükür onu da elimizden aldılar, hala bu saçmalığı kabullenemedim, elin çinlisi yapıyor 1, 2 lira karla buraya gönderiyor biz 10 lira havadan para kesiyoruz. Adamlar boşuna uğraşıyor.Millet doların bu kuruna rağmen kendince ucuz yollu alışverişini yapıyordu,bari aliexprese karışılmasaydı.

• Evet meşhur 4447711 numarayı aradım
    evet halil bey hıııııı şimdi kontrol ediyorum ürün daha tedarik aşamasından ne zaman geliceği belli değil hıııııı başka yardımcı olabilceğim bir konu varmıhıııııııııııı
  • siyasiyabend S kullanıcısına yanıt
    Ya bu zaten acayip kanıma dokunan bir durum ya , söyleyecek o kadar çok şey var ki 😡😡😡
    Neyse şu Samsung shop da bir an önce yollasın bari saatleri, azıcık keyiflenelim

• :) bunu zaten biz de biliyoruz ya Türkiye işte işler nasıl yürüyor şuradan bile belli

• ademis kullanıcısına yanıt
    hyr benim anlamadığım media markt mağazalarına var şuan ürün adamlar kendi sitelerinden daha önce getiriyor
  • Samsung Galaxy Watch Active2 40mm Alüminyum Mat Siyah-SM-R830NZKATUR
    Samsung
    İninal Kart ile ödemelerde 150 TL ve üzeri alışverişine 20 TL indirim!
    %3
    indirim
    1.599,00 TL
    1.551,03 TL

hepsi burada yavaş yavaş kendini göstermeye başladı :/
  • Elindeki ürünleri Media Markta vermiştir :))

• ademis kullanıcısına yanıt
    şimdi baktım stoktaki mağazalardada bitmiş :DD izmirde olan yalayıp yutmuştur onları :D
  • Muhtemelen bir kaç tane gelmiştir mağazaya sanırım. 44mm olan da 1745'e düşmüş hepside. Satıcı aynı Samsung Türkiye

• Pembe altın renkteki model (40mm olan) sanırım henüz ülkemizde satışa çıkmadı, hiç bir yerde bulamıyorum. Eşime doğum günü hediyesi olarak almayı planlıyordum. Bunun yerine sizce 1 önceki model tercih edilebilir mi? Onların fiyatı da baya inmiş gözüküyor.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • haporlör istemiyorsa evet tercih edilebilir ancak size kalmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darth Mentor

Pembe altın renkteki model (40mm olan) sanırım henüz ülkemizde satışa çıkmadı, hiç bir yerde bulamıyorum. Eşime doğum günü hediyesi olarak almayı planlıyordum. Bunun yerine sizce 1 önceki model tercih edilebilir mi? Onların fiyatı da baya inmiş gözüküyor.
    Hocam active 2 nin ekranı daha iyi.Fark olarak sensorler daha gelismis ve Ekg ozelligı bile var.

• Sipariş onaylandı maili geldi shop Samsung'tan

• Dostlar selam,

Bu model ile watch 42mm arasında kaldım. Bilgisi olanlar neden bu modeli seçmeliyim ya da seçmemeliyim?
  • Omantielvo kullanıcısına yanıt
    Ben de benzer bir soru sormuştum, aktive 2 daha yeni olduğu için tercihim böyle oldu.
    40mm ile 44mm arasında kaldıysan bu zevk meselesi. Benim bileğim çok kalın da değil ince de değil. 44mm olanı seçtim. Batarya daha iyi en azından

• quote:

Orijinalden alıntı: eskobaredits

hyr benim anlamadığım media markt mağazalarına var şuan ürün adamlar kendi sitelerinden daha önce getiriyor
    Hocam 1.parti geldi bir kismi tedarikcilere dagitdi bir kismi onsiparis.Dagitimlar devam ediyor.Bir tik onceden alsaydiniz oncelikli dagitim alirdiniz.Bu noktada beklemekten baska care yok pazartesi gunu kargoya cikar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ertank07 kullanıcısına yanıt
    Galaxy watch saatim varken böyle bir setim vardı.aliden almıstım 20 tane.1 dolar 2 dolar maksimum fiyat silikonlar için.Metal olanlar da 8 ...9 dolardı.
    Şimsi 1 dolar bisey alsan bile 11.56 tl vegi çıkıyor.

• Bide arkadaşlar aliden alisveriş yapacaklar.kargo secenegi olarak mutlaka takipli kargo seçsinler.takip numarasi olmayan çoğu bedava kargo seçeneği gumrukten geri dönuyor.

• 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.