Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU] (116. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: SineBlog Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 2 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.084
Cevap
121
Favori
432.323
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gear s2 saatimde whatsapp resimleri görünüyordu. Yenisinde görünmemesi çok enteresan. Bu konuda geriye doğru gitmişler resmen.
  • Merhaba arkadaşlar. Hepsiburadadan 21 Kasım 1699 TL aldığım Samsung Galaxy Watch Active 2 44m Alüminyum saati satıyorum.
    Yanlızca İstanbul içi elden teslim edilir.
    Saat de kozmatik hiç bir sıkıntı yoktur.
    (Geçen gün yazmıştım kendi kendine sıfırladı diye kurduğum maps programından kaynaklanmis)

Satma sebebim şarj olarak ihtiyacımi karşılamıyor maalesef.
    Satış fiyatı olarak bir rakam belirlemedim. Ben yeni aldım. Alan arkadaş sonuçta 2. El olarak alacak onun farkındayım. Bana ve alacak kişiyi uzmeyecek ortak bir rakamda birlesiriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emparor_55 E kullanıcısına yanıt
    Whatsapp fotoğrafları gösteren uygulama ismi vardı sanki önceki mesajlarda.

Ilk baştaki tavsiye uygulamalar dışında neler kullanıyorsunuz arkadaşlar. Var mı önerebileceğiniz programlar.

• Aranıza Huawei marka cihazı olup bu saati kullananlar var mı? Bazıları özelliklerde kısıtlama oluyor mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar tansiyon nereden ölçülüyor?

• aligur16 kullanıcısına yanıt
    Birkaç sayfa önce anlatıldı.
    Baya uğraştıricı bazi islemler yapman gerekiyor.
    Galiba samsung telefon olması lazım bide

• djangobjk kullanıcısına yanıt
    P10 ile kullanıyorum. Herhangi bir kısıtlama görmedim

• Samsung telefon olması gerekmiyor arkadaşlar ,lg g5 ile yaptım. Saati sıfırladım tekrar yapmaya cesaret edemiyorum.
    insanı dertli hasta eder kurması :)
  • Peki yakınlarda indirim kampanya gören varsa paylaşır mısınız 1500 altına bulamadım

• quote:

Orijinalden alıntı: ertank07

Samsung telefon olması gerekmiyor arkadaşlar ,lg g5 ile yaptım. Saati sıfırladım tekrar yapmaya cesaret edemiyorum.
    insanı dertli hasta eder kurması :)
    Aynen öyle.yaptim ama nasıl oldu ben bile anlamadım. anlat diyen kimseye anlatamam şu an.

• Google maps kullanan var mı saatte ? Navigation pro diye bir uygulama ile oluyormuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saatte NFC kullanabilen var mı.
    Telefonda akbank kart tanıttım çalışıyor. Ama Saatte durum nasıl acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: baddboy

Saatte NFC kullanabilen var mı.
    Telefonda akbank kart tanıttım çalışıyor. Ama Saatte durum nasıl acaba
    Kullanamazin samsung pass tr de yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nfc ye manüel olarak kart eklemesi de yapamıyoruz o zaman. Keşke yapabilseydik. Seviyordum o ozelligi

• Saat çok güzel çizilmiyor derken. Dün saate bir baktım. Hem kasada hem ekranda çizikler mevcut. Sanki biri alıp kasti çizmiş gibi saati. Bu kadar kırılgan olması üzdü beni açıkçası. Alüminyum kasa bu arada.
  • Sizin nasıl çiziliyor beyler,iş yeriniz demi temas oluşuyor,birkaç kez demir kapı duvar vs dokunmalı sürtme oldu.
    illaki bir yerlere dokunuyor bu saat,ben de hiç çizik yok kasa+ekran da aliminyum kasa benimki.
  • bendede 44mm Paslanmaz çelik var. ekrandada kasadada çizik vs. yok o kadar sürtüyor sağa sola
  • ertank07 kullanıcısına yanıt
    İki güne kadar bende aynısını diyordum. :) Nazar değdi sanırım. Aman Maşallah deyin.
  • telefonum redmi note 8 pro , bir kaç mesajda hava durumu ekleyemediğimden bahsettim , sonunda geçici bir çözümüm oldu telefonu ingilizce diline çevirdim ve hava durumu aldı ancak çok saçma bir durum samsung tr ' ye bunu bildirmemeiz lazım ki ben kendi adıma şikayet kaydı açtırdım ...
  • Arkadaşlar benim gibi 29 - 30 Ekim tarihlerinde alıp powerbank 'i gelen var mı. Sene geçicek hala bir powerbank gönderemedi adamlar.
  • 
Sayfa: önceki 114115116117118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.