Şimdi Ara

Samsung Galaxy Watch Active 2 [ANA KONU] (105. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.084
Cevap
121
Favori
432.324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam ben de satıyorum. 44mm Siyah renk. Ürün çok güzel. Benim amacım tamamen Garmin'i denemek istemek. Vivoactive 4 ya da Forerunner 245 ile takas seçeneğim var. Ürün dükkanımda mevcut, aynı zamanda sahibinden üzerinden de bulabilirsiniz.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-giyilebilir-teknoloji-1-aylik-samsung-galaxy-watch-active-2-44mm-plus-takas-secenekli-760346821/detay/

• jacktron kullanıcısına yanıt
    Yok hocam, saat bence gayet güzel hem tasarım hem özellik olarak ama benim ihtiyacım biraz daha outdoor tarzı saatler (Garmin Fenix, Instinct gibi). O yüzden satmayı düşündüm, ihtiyacıma uymadığından özetle. Zira bildirim alma, telefon görüşmesi yapma gibi özellikler hiç ilgimi çekmiyor :)
  • LGatakan kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirme için teşekkür ederim hocam ama şu an hala para biriktirme aşamasındayım. Borca girip almaktansa parasını hazırlayıp almayı tercih ettiğim için şu anda almak için bir ürün aramıyorum. Sadece arkadaşın satma sebebinin memnuniyetsizlikten mi olduğunu merak etmiştim. Malum ben de almayı planladığım için bir kusuru varsa öğrenmek açısından. Yine de teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar samsung türkiye dışında alanlara kablosuz power bank leri geldi mı?

Rica ederim. Ben apple watch da kullandım daha önce. Samsung saatleri eleştirebileceğim noktalar var elbette. Bunlardan birincisi Samsung Health uygulamasının oneUI güncellemesinden sonra basitleşmesi ve yeteri kadar istatislik sunmaması.

Bir eleştirim daha var. Samsung, marketinde "saat arayüzleri"nin fazla olduğundan bahseder. Evet, sayıya vurunca gerçekten fazladır ama Samsung saatlerin arayüzlerinin hepsi birbirinin laciverti. Mesela "adım" yerine "aktif dakika" gözüksün diye aratıyorum. Yok, çünkü Samsung izin vermiyor. Adımlarımın yoğunluğunu görmek istiyorum mesela, yok samsung izin vermiyor. Böyle saçma sapan bir çok şey var. Normal bir kullanıcı kolu takar ve gelen aramaları cevaplar, whatsapp bildirimlerini cevaplar. Ben biraz daha işin fitness tarafındayım.
  • saydam330 S kullanıcısına yanıt
    Maalesef gelmedi. 90 gün içinde deyip duruyorlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Serdar0644 S kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

• saydam330 S kullanıcısına yanıt
    Mail geldi bana bugün hediye kampanya başvurunuz onaylanmıştır, en kısa sürede gönderilecektir diye.

• jussikujala J kullanıcısına yanıt
    Aynı mail az önce bana da geldi.

Teşekkürler hocam. Bende sağlıktan çok saat özellikleri için almayı düşünüyorum. O nedenle sanırım bahsettiğiniz sağlık uygulaması eksikliklerini çok hissetmeyebilirim. Bu saatbbiraz daha büyük olduğı için sporda kullanışlı olmaz gibime geliyor zaten. Spor için bence band tarzı saatler daha mantıklı olabilir.

Aslında saat çok hafif ve bileğe tam oturduğu için kanımca spora da çok uygun ama dediğim gibi Samsung'un saçmalıkları, bazı şeyleri öngörememesi yüzünden saat bir zaman sonra kullanıcıyı sıkıyor. Tizen'in akıbeti konusunda kimse bir şey söyleyemiyor. Samsung'un çooooook ciddi yazılımsal bir devrime ihtiyacı var saat konusunda. Potansiyelini kullanmayan öğrenci gibi. Donanımsal olarak hiçbir eksiği yok.

GearTracker
    G-Board

gibi yazılımlar şimdilik eksiklikleri kapatıyor ama Samsung'un çabalaması lazım.
    Belki ilerleyen güncellemelerle düzeltirler bu eksiklerini. Umarım yani... 🙄

• emre00 E kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • numberone2000 kullanıcısına yanıt
    Evet bu

• siyasiyabend S kullanıcısına yanıt
    ıpg ninse bence almalısınız bu cihaz çin değil ama eskiden sony smartwatch3 kullanıyorken almıştım jel gibi ilk takınca garip duruyor sonra gidiyor o (touch bezel i etkilermi bilmiyorum). Sadete gelirsek kickscoter sürerken bir çukura takılıp düştüm kolum vs baya gitti yaz olunca tshirt tabi sadece saate bir baktım ekran gitmiş gibi duruyor dedim neyse cana geleceğine mala gelsin eve doğru yola koyuldum eve gidince farkettim koruyucu vardı diyer bir söktüm ilk günkü gibi çok takdir etmiştim ıpg markasını
  • Apple watch'ta her watchface'i dilediğin gibi düzenleyebiliyorsun ama samsungta bu yok. Ne kadar saçma ya sadece bazi watchfacelerde var canımı sıktı bu durum

• Ben teknosadan almıştım.
    Biraz önce Samsung dan mesaj geldi.Hediye powerbank kargoya verilmis.

• quote:

Orijinalden alıntı: byarslan6161

Arkadaşlar cevaplamaniz mümkün mü?

Alıntıları Göster
    Akıllı saat alırken aşağıdaki hususları dikkate almanızı tavsiye ederim.
    Akıllı saat ile neler yapılır?
    Akıllı saati ne için kullanacağım?
    Akıllı saate gerçekten ihtiyacım var mı?

Ben bir hevesle aldım ama birkaç gün kullandıktan sonra hevesim geçti. Verdiğim paraya acıyorum şu anda.
    Bunlar benim değerlendirmelerim tabi ki. Kimisi için işe yarar bir cihaz olabilir.

• Serdar0644 S kullanıcısına yanıt
    Dostum sana zahmet linki verir misin?

• 
Sayfa: önceki 103104105106107
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.