Şimdi Ara

Galaxy Watch 2.si %50 İndirimli (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
131
Cevap
5
Favori
14.930
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2 adet WA alınca olmuyor. 1 wa 1 active veya 1 + 1 active alınca aktif oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: dgenc

2 adet WA alınca olmuyor. 1 wa 1 active veya 1 + 1 active alınca aktif oluyor
    aaynen benim de öyle oldu. 2 wa denedim olmadı . bir wa bir wa2 de geçerli oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xef1ONYX

Hocam valla ben axess ile aldım 9 taksit yaptırdım. Taksit yaptırın mümkünse.
    taksit seçeneği hiç çıkmadı bende havale veya kredi kartı çıkıyor
  • Samsung Galaxy Watch (46mm) Alacağım. Active veya A2 almak isteyen var mı?
  • bende watch alacağım, isteyen olursa birlikte bişeyler yapılabilir
  • Samsung Galaxy watch Active 2 44mm Siyah Aluminyum olandan simdi siparisi verdim.
    ekleme : geçen haft. beri düşünüyordum ne yapsam diye, dün karar verip aldim iyi ki almisim gondermisler bile, dun gece stok mtok kalmadi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vip Üye -- 12 Şubat 2020; 12:23:1 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wa2 almayı düşünüyorum. Başka alacak varsa İstanbul anadolu yakasında birlikte alalım . Kuryeden gelince elden teslim edelim?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Wa2 almayı düşünüyorum. Başka alacak varsa İstanbul anadolu yakasında birlikte alalım . Kuryeden gelince elden teslim edelim?

• dgenc D kullanıcısına yanıt
    Hangi şehirdesiniz hocam ben de almayı düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankaradan Galaxy watch almayı düşünen bir arkadaş varsa beraber alabiliriz

• İkili akinda fiyat bende dusmedi.

• Az önce galaxy watch active 2 sipariş verdim pegasus koduyla. Boyner çeki de seçtim. Müşteri hizmetlerini sorun var mı diye aradığımda bana boyner çekiniz yanabilir beklemeniz lazım dediler. Pegasus kodu kullanıp boyner çeki alabilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: majesty nazgul

Az önce galaxy watch active 2 sipariş verdim pegasus koduyla. Boyner çeki de seçtim. Müşteri hizmetlerini sorun var mı diye aradığımda bana boyner çekiniz yanabilir beklemeniz lazım dediler. Pegasus kodu kullanıp boyner çeki alabilen var mı?
    alırsın mh aramasaydın iyidi boşuna dikkat çekmişssin

• quote:

Orijinalden alıntı: majesty nazgul

Az önce galaxy watch active 2 sipariş verdim pegasus koduyla. Boyner çeki de seçtim. Müşteri hizmetlerini sorun var mı diye aradığımda bana boyner çekiniz yanabilir beklemeniz lazım dediler. Pegasus kodu kullanıp boyner çeki alabilen var mı?
    şu pegasus kodu nasıl kullanılıyor. nerden ediniyoruz.
    gakaxy watch ile active 2 arasından hangisiniseçmeli? active serisi bana bayan saati gibi geliyor benmi yanlış düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hidrojenperoksit

şu pegasus kodu nasıl kullanılıyor. nerden ediniyoruz.
    gakaxy watch ile active 2 arasından hangisiniseçmeli? active serisi bana bayan saati gibi geliyor benmi yanlış düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    Birkaç mesaj geriye bakın, geçmiş sayfayı okuyun lap diye girmeyin konuya lütfen.
  • Alum. Siyah online'da kalmayınca,mediamarkttan 2550 TL'ye 2 tane siyah active 2 aldım.
    Birini satacağım,diğerini kullanacağım. Fikir veren herkese teşekkürler.
  • majesty nazgul M kullanıcısına yanıt
    hocam 2 active 2 mi verdiniz bende pegasus kodu çalışmadı :(

• Valla 200tl pegasus kodu esimin telefondan da denedim ona da verdi :) telefonu apple bu arada direk applewalleta ekledi.

• vedatcan19 kullanıcısına yanıt
    sanirim saatlerden en az biri active olunca calisiyor. ben bi active 2 bir tane de active aldim kullandim iki saat 2048 e geldi

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.