Şimdi Ara

Galaxy w den s3 miniye geçiş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
24
Cevap
0
Favori
290
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Cep Telefonları >> Samsung >> Galaxy w den s3 miniye geçiş
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    407 Mesaj
    Bütçeni biraz daha arttırıp s3 almanı öneririm
    Şuan asphalt 8 max grafik hariç açamadığım oyun yok ama bende rom Kernel vs yüklü biraz o.c yapılmış halde cihaz normalide pek fark etmez sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1514 Mesaj
    Discovery veya Moto G öneririm. Discovery kullanıcısıyım sorun da yaşamadım ama eğer tekrar alacak olsam Moto G alırdım
    |
    |

Spotify
    Hail Sithis!
    Hard Rock / Melodic Death Metal
    The first rule of Fight Club is: You do not talk about Fight Club.

• Binbaşı
    1220 Mesaj
    Galaxy w den geçtim bende s3 miniye 4.1.2 dışında çok önemli fark yok geçmeyin s3 minide de takılmalar oluyor s3 vb. üst modellere bakın.
    |
    |
      CPU: AMD Ryzen 7 3700X | GPU: MSI RX 5700 XT Gaming X | RAM: Corsair Vengeance RGB Pro 2x8GB 3600MHZ | Anakart: MSI X470 Gaming Pro Carbon | Ses Kartı: Sound Blaster AE-5 | Kasa: Corsair Obsidian 500D RGB | PSU: Corsair RM750X 2018 | SSD: Corsair MP510 960GB | SSD: Sandisk Ultra 3D 1TB | HDD: WD Black 4TB Monitör: MSI MAG271CQR | Fare: Corsair Nightsword RGB | Klavye: Corsair K70 RGB MK.2 | MousePad: Corsair MM350 Extended | Kulaklık: Corsair HS60 Surround Ses Sistemi: Creative Gigaworks S750 Uydular - Pioneer VSX 921 | Telefon: Xiaomi Mi 9T Pro 6/128GB
  • Yarbay
    2383 Mesaj
    Bütçe 600 ise discovery biraz çıkarsan moto g biraz daha çıkarsan nexus 4 biraz daha çıkatsan nexus 5 , g2 diye gider

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    ASUS VN247h - Asus Gtx 760 Dcu2 2gb 256bit - i5 4590 - MSI H97 Pc Mate - Samsung Evo 840 120gb - Gskill Ripjaws 2X4GB - Seagate Barracuda 500gb - Thermaltake versa II - Steelseries Rival - Hyperx Cloud - Logitech g103 - Galaxy Note 5
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
kolayoto.com
Canlı Tv izle
Bey Azura
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,797
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.