Şimdi Ara

Galaxy Tab 7' P1000 / P1010 3G, USB, Wi-Fi, Bluetooth, KIES ile ilgili paylaşım ve sorunlar (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
1
Favori
16.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: master pc

quote:

Orijinalden alıntı: M@ni@C

quote:

Öncelikle merhaba benim galaxy tab p1010 um var ve buna klavye mause vs. şeyler takmak istiyorum gg sitesinden sipariş ettim SAMSUNG Galaxy Tab 3 PORT USB KART OKUYUCU yazın çıkar sorun şu ki tablete taktığımda çalışmadı uyumlumu diye sordum satıcıya uyumlu dedi

Ha bir de tablet kapalı olduğunda power tuşuna bastığınızda aparatın powerı yanıp sönüyor bu sorunu çözen var mı şimdiden teşekkürler.

P1000 ve P1010 ,Otg Destekli değil. Yani usb klavye mouse veya flash disk benzeri BAĞLAYAMAZSINIZ. aldığınız aparat galaxy tab 8.9 ve 10.1 ile uyumludur.

gg ye Galaxy Tab P1000 - P1010 KLAVYE DOCK - ORJİNAL yaz bi kardeş

Arkadaşım o başka birşey senin dediğin kart okuyucu başka birşey.
    O klavye dock, Galaxy TAB'in arayüzüne uygun şekilde üretilmiş bir alet.
    USB protokolü ile haberleşmiyor.
    Muhtemelen kendisine özel bir başka arayüz üzerinden cihazla iletişim kuruyor.

GTAB'da USB HOST yeteneğini kazandırdığı söylenen custom rom'lar var. Ama denemen lazım.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Öncelikle merhaba benim galaxy tab p1010 um var ve buna klavye mause vs. şeyler takmak istiyorum gg sitesinden sipariş ettim SAMSUNG Galaxy Tab 3 PORT USB KART OKUYUCU yazın çıkar sorun şu ki tablete taktığımda çalışmadı uyumlumu diye sordum satıcıya uyumlu dedi

Ha bir de tablet kapalı olduğunda power tuşuna bastığınızda aparatın powerı yanıp sönüyor bu sorunu çözen var mı şimdiden teşekkürler.

P1000 ve P1010 ,Otg Destekli değil. Yani usb klavye mouse veya flash disk benzeri BAĞLAYAMAZSINIZ. aldığınız aparat galaxy tab 8.9 ve 10.1 ile uyumludur.

gg ye Galaxy Tab P1000 - P1010 KLAVYE DOCK - ORJİNAL yaz bi kardeş

Arkadaşım o başka birşey senin dediğin kart okuyucu başka birşey.
    O klavye dock, Galaxy TAB'in arayüzüne uygun şekilde üretilmiş bir alet.
    USB protokolü ile haberleşmiyor.
    Muhtemelen kendisine özel bir başka arayüz üzerinden cihazla iletişim kuruyor.

GTAB'da USB HOST yeteneğini kazandırdığı söylenen custom rom'lar var. Ama denemen lazım.

Bahsi geçen sitenin adını tam yazarmısınız ben onu araştırayım.

• p1000 i usb ile laptopa bağlıyorum. laptop ın interneti üzerinden internete nasıl girebilirim ?
  • bugün itibariyle bu turkcell rom dan kurtulmanın en kolay yolu nedir?(p1000)

bir diğer sorum , turkcell romlu iken ücretsiz uygulama ve oyun indirebileceğim siteler nelerdir?

cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uk.bjk

bugün itibariyle bu turkcell rom dan kurtulmanın en kolay yolu nedir?(p1000)

bir diğer sorum , turkcell romlu iken ücretsiz uygulama ve oyun indirebileceğim siteler nelerdir?

cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.

güncel
  • quote:

quote:

merhaba,
    bu tablette OTG desteği yok demişsiniz. OTG desteği kazandırmanın bir yolu varmıdır? yani tam olarak ROM ile bağlantılı bir konu mu bu? ROM önerebilirmisiniz deneyen varsa...piyasada OTG kablosu diye satılan ve P1000-P1010 ile uyumlu olduğu söylenen kablolar var. bu kablo ile çözüm bulunabilirmi? amacım usb klavye bağlamak...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gsscorps -- 18 Şubat 2013; 9:57:01 >

• selam, Elimde Nokia 2730 Clasic ve tab3 7" tablet var. Bluetooth ile eşleştiriyorum, İnternete bağlan çıkıyor, bağlanıyorum ama tablet hiç bir sayfaya girmiyor ya da internet bağlı değil diyor, acaba başka bir ayarmı yapma lazım? Ben birtürlü bulamadım. Yardım ederseniz sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: birey112

selam, Elimde Nokia 2730 Clasic ve tab3 7" tablet var. Bluetooth ile eşleştiriyorum, İnternete bağlan çıkıyor, bağlanıyorum ama tablet hiç bir sayfaya girmiyor ya da internet bağlı değil diyor, acaba başka bir ayarmı yapma lazım? Ben birtürlü bulamadım. Yardım ederseniz sevinirim.

yok mu bir bilen?
  • quote:

quote:

selam, Elimde Nokia 2730 Clasic ve tab3 7" tablet var. Bluetooth ile eşleştiriyorum, İnternete bağlan çıkıyor, bağlanıyorum ama tablet hiç bir sayfaya girmiyor ya da internet bağlı değil diyor, acaba başka bir ayarmı yapma lazım? Ben birtürlü bulamadım. Yardım ederseniz sevinirim.

yok mu bir bilen?

buldum buldum ben buldum.....
    Tablette hiç bir şey yapmıyoruz, tel den ayarlar<yapılandırma<kişisel yapılan. ayarlar<erişim noktam<er. nok. ayarları<veri taşıyıcı < paket veri
    olacak. o zaman internete giriyor. Belki birilerine lazım olur kimse yardım etmedi ben yardım edeyim.

• Herkese merhabalar
    Benim yaşadığım sorunu yaşayan var mı bilmiyorum? Ama ilginç bir sorun ile karşı karşıyayım. Umarım bu konuda yardımınız olur.
    P 1000 kullanıyorum. Telefon özelliğini kullanırken karşıdan gelen aramaları ve mesajları alabiliyorum. Datayı rahat kullanıyorum ancak ben telefon etmek yada sms göndermek istersem sadece 1 kere yapabiliyorum. Sonrasında asla ne sms gönderiyor ne telefon edebiliyorum. 2.3.3 kullanıyordum 2.3.6 yükledik yine olmadı. Arkadaşların sim kartlarıyla denedik sorunsuz çalıştı. Ben simkartı takınca sorun tekrarladı. Bu sefer gidip simkartı değiştirdim ama sorun hala aynı...
    Bu konuda düşüncelerinizi paylaşırsanız çok mutlu olacagım.
    Şimdiden teşekkür ederim
  • Arkadaşlar 2.el samsung p1000 tablet aldım öncelikle sim kartı görüyor telefonu kapatıp açıyor ama yinede sim kartı takın diyor..birde kablosuz bağlantı kuruyorum youtube yi açınca görüntüler geliyor ama arama yapmak istediğimde ise ağ hatası verip yeniden dene diyor ve bu hep böyle rom orijinal rom bu arada..neler yapabilirim bu sorunlar için.?
  • Arkadaşlar birde tablete 4.4.4 omni rom kurdum ama arama yaparken video lu arama seçeneği bu romda yokmudur anlamadım zira 2.3.3. orijinal romda vardı..
  • Öncelikle yukarıdaki sorularıma kendim cevap veriyim..
    1- servise götürdüm hallettiler.
    2- stock rom harici diğer custom rom larda video arama seçeneği bulunmuyor bildiğim.

gene bir soru sorayım cevap alacağımı sanmıyorum ama bendeki omni 4.4.4 rom var ve whatsapp uygulamasında görüntülü aramada karşı tarafa siyah beyaz görüntü gönderiyor oysa ekrandaki görüntü renkli..sebeb ne olabilirki..?
  • Slm Arkadaşlar...
    Vodafone hattımı samsung gtp1000 tablete taktım ve ilk 2 gün sorunsuz internete girdim , ama şuan internete girmiyor artık... Wifi problemsiz çalışıyor... Sıkıntı ne olabilir sizce?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.