Şimdi Ara

Galaxy tab 3 T210 243 lira AVANSAS 299tl üzeri alışverişe kdv hariç

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
994
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yanlışlık yoksa avansas.com'da Galaxy tab 3 7" indirimli fiyatı 243 lira. Geçenlerde en uygun 340 liraya alıcaktım hdmi çıkışı yok diye vazgeçtim işine yarayanlar dadansınlar :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi illest -- 24 Aralık 2013; 22:21:05 >

• Kampanyalı fiyata Samsung Galaxy Tab 3 7.0 ürününü alabilmeniz için Avansas’tan ayrıca 299 TL ve üzeri (KDV,
    kargo hariç) alışveriş yapmış olmanız gerekmektedir.

Kampanya Avansas’tan ilk kez alışveriş yapacak olan yeni müşterilerimize özeldir her müşterilerimiz sadece 1 kez
    yararlanabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1OOOOOO -- 24 Aralık 2013; 22:18:15 >
  • http://www.avansas.com/campaign/samsung-3lu.html link budur beyler burada şirkey olmak zorunluluğu v.s var mı ?
  • Ödeme sayfasındayım bana kargo dahil 236 lira çıkardı şuanda.
  • Kampanya Koşulları ve Detayları:

• Kampanyalı fiyata Samsung Galaxy Tab 3 7.0 ürününü alabilmeniz için Avansas’tan ayrıca 299 TL ve üzeri (KDV,
    • Kampanya Avansas’tan ilk kez alışveriş yapacak olan yeni müşterilerimize özeldir her müşterilerimiz sadece 1 kez
    yararlanabilir.
    • Kampanyaya katılan müşterilerimiz sepetlerinde Fotokopi Kağıdı kategorisinden 3 koliden fazla ürün bulunduramaz.
    • Kampanya 31 Aralık 2013 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya ürün stoklarıyla sınırlıdır.
    • Bu kampanya Avansas.com'un sunduğu diğer kampanyalarla birleştirilemez.
    • Avansas.com kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
    • Farklı kullanıcı adı, rumuz, kimlik ve iletişim bilgileri ile kampanyaya katılınmasına rağmen fatura adresi, ticari ünvan,
    vergi numarası gibi mali unsurların ve başvuru sahibinin aynıolması durumunda Avansas.com haber vermeden sipariş
    iptal etme hakkına sahiptir.
    • Herhangi bir sorunuzda 444 20 22 Müşteri Hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz.

Galaxy tab 3 T210  243 lira AVANSAS 299tl üzeri alışverişe kdv hariç
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeLorean DMC-12

Kampanyalı fiyata Samsung Galaxy Tab 3 7.0 ürününü alabilmeniz için Avansas’tan ayrıca 299 TL ve üzeri (KDV,

Kampanya Avansas’tan ilk kez alışveriş yapacak olan yeni müşterilerimize özeldir her müşterilerimiz sadece 1 kez
    yararlanabilir.

Uu tamam o zaman editleyim başlığı felam.
  • Başlığı "Silinsin" diye editle

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeni üye oldum
    bu fiyat çıkıyor
    alınabilir mi acaba arkadaşlar?
  • ödeme sayfasında 237,38 TL çıkıyor ama alınmıyor mu bu fiyata
  • Ödemek üzere olduğunuz toplam sipariş tutarı : 234,82 TL

aynen odemeye kadar geldım

alsakmı gonderırlermı acaba
  •  Galaxy tab 3 T210  243 lira AVANSAS 299tl üzeri alışverişe kdv hariç

alsakmıııı napsak yaa gelırmı
  • taksit yapmıyor mu acaba bu site ki
    yaw alınır mıı alınmaz mı bi bilen cevaplasa ya arkadaşlar
    çok kararsız kaldım
    evde de okulun verdiği :P tablet var daha yeni verdiler
    ama kaşınıyor insan arkadaş
  • enpara kullanabiliyor muyuz ?
  • tek başına alınmıyor

ayrıca 299 tl + kdv başka ürün de almanız gerekiyor

ayrıca daha önce alışveri yapanlar alamıyor, ben alacaktım eski üyelere veremiyoruz dediler .
    açıklamalarda herşey gayet iyi anlatılmış zaten

Kampanyalı fiyata Samsung Galaxy Tab 3 7.0 ürününü alabilmeniz için Avansas’tan ayrıca 299 TL ve üzeri (KDV,
  • Arkadaşlar belirtildiği gibi 299 lira artı kdv alışveriş yapanlaraymış kampanya başlığı değiştirdim. Ben direk sepete atıp ödemeye geldim konuyu açtım ""SATIN ALMADIM"" . Adamlar keriz değiller göndermezler %99. Eğer 299lira artı kdv alışveriş yaparsanız fiyat süper ötesi ben alacaktım geçen hafta aynı tabletin kahverengisini en ucuz 340 liraya bulabilmiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

Başlığı "Silinsin" diye editle

299 artı kdv şirketine v.s alışveriş yapanlar için çok çok çok iyi fiyat yararlanan yararlansın tonla şirket sahibi/çalışanı var burada Ayrıca kibarlıktan kimseye zarar gelmez...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi illest -- 24 Aralık 2013; 22:54:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sSPAM.

Arkadaşlar belirtildiği gibi 299 lira artı kdv alışveriş yapanlaraymış kampanya başlığı değiştirdim. Ben direk sepete atıp ödemeye geldim konuyu açtım ""SATIN ALMADIM"" . Adamlar keriz değiller göndermezler %99. Eğer 299lira artı kdv alışveriş yaparsanız fiyat süper ötesi ben alacaktım geçen hafta aynı tabletin kahverengisini en ucuz 340 liraya bulabilmiştim.

Bak göndermezler dediğin için sipariş geçiyorum
    Gelirse 250 liraya alır mısın?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

quote:

Orijinalden alıntı: sSPAM.

Arkadaşlar belirtildiği gibi 299 lira artı kdv alışveriş yapanlaraymış kampanya başlığı değiştirdim. Ben direk sepete atıp ödemeye geldim konuyu açtım ""SATIN ALMADIM"" . Adamlar keriz değiller göndermezler %99. Eğer 299lira artı kdv alışveriş yaparsanız fiyat süper ötesi ben alacaktım geçen hafta aynı tabletin kahverengisini en ucuz 340 liraya bulabilmiştim.

Bak göndermezler dediğin için sipariş geçiyorum
    Gelirse 250 liraya alır mısın?

Göndermezler dediğim için almaya kalkıyorsanız problem var okumanızda bence :)

Gelirse ben almadan zaten 250ye tonla alan çıkar :) Bana hdmi girişi olan birşey lazım...
  • 299 kdv haric kdv dahil 350 yakın başka alışveriş yapma sartı var.Bunu görmüyormusunuz?Tek basına o ürünü alamazsınız sistem siparişi oluşturmaz.

Cok inceledim siteyi alacak hiç bişey yok hersey pahalı başka kampanyayla birleşmiyor.

En mantıklı western dijital 1 tb 2 tane harddisk almaktı harddiskler 176 lira
    149 a sattılar .
    yani 30 tl x2 fazladan ödiceksiniz.
    240+60=300 e gelcek size

totaldede 600 liraya yakın alışveriş yapıcaksınız.degermi bence degmez.İyi düşünmek lazım
  • 2 saat önce n11den aldım 360 tl fiyatı vardı 36 tl çek kullandım 63 tl enparadan 5 tl de avantajixten geicek
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.