Şimdi Ara

galaxy tab 3 lcd tv kablolu bağlanma sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
3.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaslar.samsung galaxy tab 3 T210 tablet aldim.bu tableti tv ye bağlamak istiyorum.hdmi üzerinden.mhl to hdmi kablo aldim.bi ucu tablete uygun , bi ucu hdmi.bagladim ama hicbi sekilde goruntu alamadim.aceba benmi bisryleri yanlis yaptim yoksa tablet falanmi desteklemiyor.[simage][/simage].anlayan arkadaslar yardimci alabilirmi.
     galaxy tab 3  lcd tv kablolu bağlanma sorunu galaxy tab 3  lcd tv kablolu bağlanma sorunu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sağdaki resme göre söylüyorum üstteki giriş tablete, ortadaki televizyona, en alttakine de cihazın şarz adaptörü cihaz giriş kablosunu bağla şarz adaptörünü prize tak
  • aynı tb bende de var, malesef tb otg desteği yok oyüzden tv ye çıkış alamazsın, harddisk bağlıyamıyorsun bu sorunun çözümünü bilen android üzerine bilgili arkadaşlar varsa root ile bu sorun açılabilir mi t210 için uygun rom var mı cevaplıyan olursa sevinirim....

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boş yere uğraşmayın, tv ye bağlanmıyor tab 3 . Boş yere kablolara para vermeyin. En iyisi tv box alıp tv yi android yapmak. O zaman bağlanabilirsiniz wifi üzerinden

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.