Şimdi Ara

Galaxy S9 Plus, Nisan ayında iPhone X'u sollayarak en çok satan telefon oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Galaxy S9 satışlarının Samsung’un beklentilerini karşılamadığına dair haberlere rağmen, akıllı telefonun rakiplerine kıyasla nispeten iyi bir performans sergilediği görülüyor. Piyasa araştırma şirketi Counterpoint, Galaxy S9+ modelinin Nisan 2018'de iPhone X'u geride bırakarak en çok satan akıllı telefon olduğunu gösteren yeni veriler yayınladı.

Ayrıca Bkz.2018'in ilk çeyreğinde en çok satan akıllı telefon iPhone X
    Counterpoint’in son araştırması kapsamında elde edilen veriler, Galaxy S9 serisinin küresel olarak en çok satan seri haline geldiğini ve iPhone X’u üçüncü sıraya ittiğini ortaya koyuyor. Sıralamadaki iyileşmenin APAC ve NAM bölgelerindeki performansa bağlı olduğunu belirtelim.

İlk 10'da Xiaomi marka iki telefon var

Veriler, Galaxy S9 ve Galaxy S9+'ın her birinin Nisan 2018'de küresel akıllı telefon satışlarının yüzde 2.6'lık kısmını oluşturduğunu gösteriyor. iPhone X yüzde 2.3 ile üçüncü sırada yer alırken aynı oranda satan iPhone 8 Plus ise dördüncü sırada bulunuyor.

Öte yandan Xiaomi, dünyanın en çok satan akıllı telefonları listesindeki varlığını sürdürmeye devam ediyor. Redmi 5A modelinin altıncı, Redmi 5 Plus / Note 5'in ise sekizinci sırada kendine yer bulduğunu görüyoruz. Xiaomi'nin uygun fiyatlı akıllı telefonları sayesinde Çin ve Hindistan'da performansını arttırdığı belirtiliyor.

• O fiyata Iphone X varken s9 modeline o kadar para vermem çöpe atarım daha iyi.
  • berk768 kullanıcısına yanıt
    Bende s9 alırım mesela, kişisel zevk diyorlar buna.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İphone x 7-8 ay önce tanıtıldı, samsung 1-2 ay once tanıtıldı. Tabii ki samsug s9 nısan da daha çok satacak.

• Samsung ve Apple en pahalı Xiaomi ise en ucuz modelleriyle listede.

• Demekki telefonun fiyatı alma kriterleri içinde en son sırada.

• Demek ki çöpe atacak parası olan zihniyet iPhone alıyor.
    İnsan bu kadar da açık etmez ki kendini 🤣🤣🤣

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mlhkhy -- 10 Haziran 2018; 23:55:5 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • iPhone 8'leri hesaba katınca Samsung amiral gemisi S9 olarak yine az satmış, üstelik daha 1-2 aylık cihaz olmasına rağmen.

• S9+ kullanıyorum gayet memnunum

• Android Severek kullanmama rağmen 4000-5000liralar vereceksem - ki vermem- kesinlikle iphone alırdım

• Bugünde nedense s9+ reklamlarını izliyoruz ,satışlar kötü galiba fiyatta düşmüşler :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Nymphadora kullanıcısına yanıt
    Hocam oda bir kaç sene sonra hurdaya dönüyor elden çıkarmazsan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkes amiral gemisi cihaz kullaniyor galba. Orta segment cihaz kullananlar kim ya

• şu an iphone x kullanıyorum ama ikisi aynı anda çıkmış olsaydı hiç tereddüt etmeden S9+ alırdım

• quote:

Orijinalden alıntı: Rachsuchtig

S9+ kullanıyorum gayet memnunum
    hocam iris okutmak nasıl rahat mı?dimdik bakmak gerekiyor mu yoksa doğal tutuşla okuyor mu?bir de varsa numaralı gözlük ve lensle denediniz mi?güneş gözlüğü büyük ihtimal okumaz sanırım.

akıllı tanıma çoğunlukla yüz tanıma kullandığı için daha hızlı ama nispeten güvensiz deniyor.o yüzden iris okumaya bakıyorum.hem piyasada şu an faceID'den sonra en gelişmiş sistem samsung'un iris okuması.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 11 Haziran 2018; 8:20:47 >
  • intel7mix kullanıcısına yanıt
    Kullanıma ve işletim sistemine bağlı olarak aynı dönemde çıkan android ve ios telefonlar arasında ios daha fazla kullanım ömrüne sahip ama hep söylerim android kendi başının çaresine bakabilirken ios bir noktada mutlaka pcye gereksinim duyuyor. Burada da kişisel istekler ortaya çıkıyor. Uzun ve daha sorunsuz kullanım mi; nispeten daha kısa, daha sorunlu fakat daha işlevsel kullanım mı?

Şu saatten sonra amiral gemi sınıfında mühendislik hatası olmayan hiç bir telefon kullanıcısına sorun çıkarmaz. Tercih isteklerimize göre şekillenir.

• quote:

Orijinalden alıntı: aycibin

hocam iris okutmak nasıl rahat mı?dimdik bakmak gerekiyor mu yoksa doğal tutuşla okuyor mu?bir de varsa numaralı gözlük ve lensle denediniz mi?güneş gözlüğü büyük ihtimal okumaz sanırım.

akıllı tanıma çoğunlukla yüz tanıma kullandığı için daha hızlı ama nispeten güvensiz deniyor.o yüzden iris okumaya bakıyorum.hem piyasada şu an faceID'den sonra en gelişmiş sistem samsung'un iris okuması.

Alıntıları Göster
    Akıllı tanıma kullanıyordum ama sizin için iris denedim (hipermetropum) gözlükle de gayet hızlı çat diye açıldı

• berk768 kullanıcısına yanıt
    Iphone para vermek

• en pahalı telefonlar en çok satanlar listesinde.
    fakir olan biziz belli oldu.

• Bence asıl şaşırtıcı şey iPhone 6'nın hala listede olması.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.