Şimdi Ara

Galaxy S8'le iki kablosuz kulaklık seti aynı anda kullanılabilecek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Galaxy S8'le iki kablosuz kulaklık seti aynı anda kullanılabilecek

Yeni Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8+ en yeni teknolojilerle donatılmış durumda ancak en önemlilerinden birisi de yeni Bluetooth 5.0 standardını desteklemeleri. Bluetooth 5.0 menzil ve veri akışındaki artışın yanı sıra S8 sahiplerinin aynı anda iki adet kablosuz kulaklık setini kullanabilmelerini sağlayacak.

Ayrıca Bkz.Samsung Galaxy S8'in sahip olduğu 6 yeni özellik
    Samsung'un "Bluetooth Dual Audio" olarak adlandırdığı özellik, iki kişinin aynı anda telefonun sesini dinleyebilmesine olanak tanıyor. Bu özellik kullanıcıların uzun uçak veya otobüs yolculuklarında etraftakileri rahatsız etmeden müzik veya video deneyimini başkalarıyla paylaşmalarına izin verecek.

Daha önce Marshall kulaklıklara ikinci bir kulaklık takılmasına izin veren "Marshall Mid" gibi belirli kulaklıklarla aynı etkiyi elde etmek mümkündü. Ancak S8'in uygulaması teorik olarak çok daha kullanışlı gibi görünüyor. Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8+ 21 Nisan'da dünya genelinde satışa sunulacak.

• 5000 lira para istiyorlar bir zahmet birşeyler koysunlar. Gerçi alan adamın da aklından şüphe ederim. Çok param olsa da almam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yaratıcı bir özellik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avrupada magazalarda 28 inde satisa sunuluyor az haber yaparken dikkat edin belirtin bunlari

• Telefon BT 5.0 da, son çıkardığı Gear Icon X kulaklık bile BT 3.0.

Halihazırda BT 5.0 destekli kulaklık varsada ben bilmiyorum ama bu desteğin sağlanması için sadece telefonda BT 5.0 olması yeterli mi?

Haber içeriğinde bu konuya değinilmemiş.

Saygılarımla...
  • XZ Premiumdaki özellik... Gereksiz. 5.0'ın daha faydalı özellikleri varken bunu haber yapmanız ilginç...
  • Faklı kulaklığa farklı sesi atama imkanıda olsa, mesala bir kulaklığa müzik açıp diğerine ise youtube dan video sesini atama gibi. Neyse S9 a koyarlar fiyatıda 1000 tl arttırırlar.
  • Marrusia kullanıcısına yanıt
    işin doğrusu avrupada 19 nisan a kadar ön sipariş verenler 21 nisanda teslim alabilecekler samsungdan böyle mail aldim reklam gibi bişey 19 nisan a kadar satin al herkesten 1 hafta önce senin olsun diyor normal satiş tarihi 28 nisan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sazankiller -- 31 Mart 2017; 0:24:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5000 liraya 500 kulaklik açsın birader 2de nedir küfür gibi.
  • Bugun s8 plus siparisi verdim 21 Nisanda elimde olacak. Fiyatida taklasik 6.000dkk yani 3000tl
  • s8+ yurt dışında 850 dolara satılıyor Turkıye de 5.000 tl olması samsung'un suçu değil ülkeyi yönetenlere sitem edin.
  • Almanya'ya gidiş dönüş biletini bile hesap edince S8+ 4000 liraya yakın bir fiyata geliyor.
    Egonomimis çoh eyiii...
  • quote:

Orijinalden alıntı: the fall of max payne

5000 lira para istiyorlar bir zahmet birşeyler koysunlar. Gerçi alan adamın da aklından şüphe ederim. Çok param olsa da almam.

50 tl daha ucuz olan 7s plus 128 gb kulaklık girişine ihtiyaç duymadan yapıyor bunu, haklısın :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: d41mon

quote:

Orijinalden alıntı: the fall of max payne

5000 lira para istiyorlar bir zahmet birşeyler koysunlar. Gerçi alan adamın da aklından şüphe ederim. Çok param olsa da almam.

50 tl daha ucuz olan 7s plus 128 gb kulaklık girişine ihtiyaç duymadan yapıyor bunu, haklısın :D

Ben iphone mu dedim anlama sıkıntınız mı var

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.