Şimdi Ara

Galaxy S7'ye bir tutam Galaxy Note 7

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
31
Cevap
0
Favori
430
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Anasayfa Haberleri >> Galaxy S7'ye bir tutam Galaxy Note 7
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    2816 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

Donanım ve yazılım olarak Note 7'ye en yakın ve en güncel cihaz S7 Edge olduğu için o yönde bir seçim yapılmış. S6, Note 5 gibi cihazlar 1 senesini doldurduğu hatta 1.5 senelik olmaya yakınlar. Diğer taraftan S7/S7 Edge 6 aylık bir cihaz. Ama kalem için alan kullanıcıları da mağdur eder elbette.

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_note5-7431.php ikiside note olduğu için ve devamı cihaz olduğu için mantıklı olan o zaten ve cihaz 13 aylık s7edge daha çok gösteriş telefonu

Evet, dedikleriniz doğru Note serisi olduğu için bize mantıklı geliyor ama firma açısından daha yüksek kalitede daha uzun süre destek vermenin de bir maliyeti var ve 2 yılını dolduran cihazlar öyle veya böyle frenleniyor ki yenileri satılsın. Ayrıca Note 5 ve S7 arasında dişe dokunur bir donanım gücü farkı var her ne kadar basit işlemlerde hissedilmese de. S7 Edge'in satışa sunulduğu tarih 11 Mart 2016 bu arada, 13 ay değil onu da düzelteyim.
    |
    |
    Fire_67 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

SAMSUNG GALAXY S6 ve S6 EDGE KULLANICILAR KULÜBÜ
    <<<Samsung Galaxy S3 i9300 Yazılım-Kamera Ana Konu>>>
    Samsung Galaxy S6 G920F Android MM 6.0.1- Galaxy S5 G900F Android MM 6.0.1 Stok, Galaxy S4 i9500 MM, Galaxy S3 i9300(Stock +Viper Sound Mod)
    i7 2600K @[email protected]
    + Asus P8P67 Pro+ MSI Gaming X GTX 1070Pascal
    +Corsair Vengeane 16GB 1600 CL10+Samsung 840 Evo 120GB SSD+Crucial MX300 750GB SSD+3xHD103SJ(2xraid0+1xDepo)+Corsair HX850i Digital PSU + HAF X+Asus VE247H
    + Logitec G430 + G502
    “We are just an advanced breed of monkeys on a minor planet of a very average star. But we can understand the Universe. That makes us something very special.” -Stephen William Hawking
  • Yarbay
    5750 Mesaj
    Bu sadece mevcut S7 sahiplerini mutlu eder. Bence kimse S7'ye heveslenip almasın. 3 ay sonra S8 tanıtıldığında pişman olursunuz. Belki Note 8 bile tanıtılabilir. Parası çok olana bir şey olmaz ama 3-4 ay yaz tatilini sırf telefon almak için çalışan arkadaşlara diyorum. En fazla alın bir geçici telefon ya da elinizde varsa kullanın.

Ayrıca bir telefon almak için kendinizi bu kadar kasmayın arkadaşlar. Benim yazım illâ da alacam diyenler için. O kadar emek vermişler, bari iyi bir şeyler alsınlar istiyorum.
    |
    |
  • Yarbay
    4501 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

Donanım ve yazılım olarak Note 7'ye en yakın ve en güncel cihaz S7 Edge olduğu için o yönde bir seçim yapılmış. S6, Note 5 gibi cihazlar 1 senesini doldurduğu hatta 1.5 senelik olmaya yakınlar. Diğer taraftan S7/S7 Edge 6 aylık bir cihaz. Ama kalem için alan kullanıcıları da mağdur eder elbette.

S6 edge s7 edgeden daha iyi çalışıyor. İkisine de sahibim. S6'lara da getirmeliler zaten ram dışında işlemci aşırı farketmiyor artık. S6 edge ile iphone 6s'ten daha hızlı bir uygulama performansı alıyorsunuz. İlginç bir biçimde. Tabi bunlar çok küçük farklar. Artık işlemciler gerçekten CPU bazında çok ilerlediler.Tabi oyunlar vs konusunda 6s daha hızlı onu yanlış anlatmış olmayayım.
    |
    |
  • Yarbay
    2338 Mesaj
    Samsung S7 Edge kullanan biri olarak en büyük eksik gördüğüm şey ekrana çift tıklama ile açılıp kapanma özelliğinin olmaması.
    |
    |
  • Yarbay
    12215 Mesaj

Sen editör mü oldun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: Firaristt

Görüldüğü üzere evet.

|
    |
    Stand Alone kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

SAMSUNG GALAXY S6 ve S6 EDGE KULLANICILAR KULÜBÜ
    <<<Samsung Galaxy S3 i9300 Yazılım-Kamera Ana Konu>>>
    Samsung Galaxy S6 G920F Android MM 6.0.1- Galaxy S5 G900F Android MM 6.0.1 Stok, Galaxy S4 i9500 MM, Galaxy S3 i9300(Stock +Viper Sound Mod)
    i7 2600K @[email protected]
    + Asus P8P67 Pro+ MSI Gaming X GTX 1070Pascal
    +Corsair Vengeane 16GB 1600 CL10+Samsung 840 Evo 120GB SSD+Crucial MX300 750GB SSD+3xHD103SJ(2xraid0+1xDepo)+Corsair HX850i Digital PSU + HAF X+Asus VE247H
    + Logitec G430 + G502
    “We are just an advanced breed of monkeys on a minor planet of a very average star. But we can understand the Universe. That makes us something very special.” -Stephen William Hawking
  • Yarbay
    5348 Mesaj
    ben bunun olacağını haftalar önce forumda yazmıştım.note'larda ayrıcalıklı olsun diye ufak tefek sadece yazılımsal özellikler var.s7'leri öne çıkarmak için onları eklerler demiştim.
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: ThePscho

Note 5'e yazık be!

Öyle garip durum olduki note 5 note serisinin en gunceli oldu ama donanim olarak da eski. En güncel donanim s7de. Ama o da bir note değil.

Samsung donanimi tercih ederek note 5i de cop etti.

Orijinalden alıntı: nightsoldier

quote:

Orijinalden alıntı: ThePscho

Note 5'e yazık be!

Öyle garip durum olduki note 5 note serisinin en gunceli oldu ama donanim olarak da eski. En güncel donanim s7de. Ama o da bir note değil.

Samsung donanimi tercih ederek note 5i de cop etti.

S7 alacaktım vazgeçip Note 5 almıştım. Üzgünüm şuan.

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
SEO
üniversite
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.