Şimdi Ara

Galaxy S7 ve S7 Edge modellerine Android Oreo ne zaman gelecek?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
32
Cevap
0
Favori
857
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Samsung Türkiye; "Güncel Miyiz?" isimli web sitesinden birkaç akıllı telefonun Android 8.0 Oreo güncelleme tarihinde değişikliğe gitti. Daha önce 13 Nisan günü Android Oreo güncellemesinin, Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modelleri için yayınlanacağını açıklayan Samsung; planlanan güncelleme tarihini 18 Mayıs olarak değiştirdi.

Samsung'un güncelleme tarihlerinde değişikliğe gitmesinin nedeni bilinmese de Samsung Türkiye tarafından paylaşılan tarihlerin, planlanan güncelleme tarihi olduğunu ve aksaklıklar yaşanması halinde tarihlerin ertelenebileceğini unutmamak gerek.

Galaxy A7 (2017), Galaxy A5 (2017), Galaxy A3 (2017) ve Galaxy Tab S3 cihazları için de Android Oreo güncelleme takviminde yapılandırmaya giden Samsung'un belirlemiş olduğu yeni güncelleme takvimi şöyle:

• Galaxy S7 ~ 18 Mayıs 2018
    • Galaxy S7 Edge ~ 18 Mayıs 2018
    • Galaxy Tab S3 (9.7, LTE) ~ 18 Mayıs 2018
    • Galaxy A7 (2017) ~ 1 Haziran 2018
    • Galaxy A5 (2017) ~ 1 Haziran 2018
    • Galaxy A3 (2017) ~ 1 Haziran 2018

Planlanan güncelleme takviminde tekrardan bir değişiklik olması durumunda içeriğimiz güncellenecektir.  

• A modellerinin 2017 serisi guncelleme aliyor ama note 5 ile s6 serisi guncelleme almiyor.

Hadi eskiden donanim diye bahane ediyorlardi peki simdiki bahaneleri ne olacak?

Note 5 kullanicisi

• Note serisi haricinde herhangi bir Samsung telefona para vermek mantıklı değil.

• Fakirdepocu kullanıcısına yanıt
    Açıklama yapmaya yüzleri var mı acaba? Hadi her şeyi geçtim bari güvenlik güncellemeleri alsa o da yok. Ücretsiz 5 yıl amoled ekran değişimi vermeleri lazım. O da yok. Ekran 2 defa değişti ama yine sarardı . Ekran değişimi telefonun kendi değeri kadar zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence android 8'i atlayıp doğrudan 9'a geçelim

• 13 Nisan"dan 27 Nisan olmadı mıydı en son?

• quote:

Orijinalden alıntı: Centaurus A

Açıklama yapmaya yüzleri var mı acaba? Hadi her şeyi geçtim bari güvenlik güncellemeleri alsa o da yok. Ücretsiz 5 yıl amoled ekran değişimi vermeleri lazım. O da yok. Ekran 2 defa değişti ama yine sarardı . Ekran değişimi telefonun kendi değeri kadar zaten.

Güvenlik güncellemesi sürekli geliyor zaten seninki çakma s7 olmasın?
    Galaxy S7 ve S7 Edge modellerine Android Oreo ne zaman gelecek?

• S6

• Haber hangi telefonla ilgili okudunmu? Olay s6 ya nerden geldi bilmiyorum ben s7 den konuşuyorum

• Her sene aynı muhabbet. Seneye 5000 liralık Note8'de bu duruma düşecek.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sonra neden iphone diyorlar, adamlar 5 yıl çnceki cihaza bile hala güncelleme veriyorlar.
    Not: İphone kullanıcısı değilim.

• 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    +1903 Androide para verilmezdi bizim teknoloji editörleri cok biliyor ya herşeyi ondan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AMC -- 22 Nisan 2018; 15:4:57 >
  • Eee seneyede S7 den destek kesilecek.

• 12 Angry Men kullanıcısına yanıt
    Verseler ne olacak? Telefonların halleri iç acısı. Keşke bunu derken bir de baksaydınız. Güncel telefonlara verdikleri güncellemeler bile sıkıntılı.

• Gayet iyi durumdalar, son guncelleme ile yavaşlama olayı da tarih oldu. Babanızın malı gıbı savunmayın su markaları, malesef samsung guncelleme konusunda kötü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fakirdepocu

A modellerinin 2017 serisi guncelleme aliyor ama note 5 ile s6 serisi guncelleme almiyor.

Hadi eskiden donanim diye bahane ediyorlardi peki simdiki bahaneleri ne olacak?

Note 5 kullanicisi

Gecen sene ben de senin yaşadıklarını yaşadım (note4)
    Samsung almamak için bir neden daha

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oreo sıkıntılı gelmese de olur
  • s6 serisi ve note 5 serisi için bence çok büyük haksızlık en azından oreo güncellemesini fazlasıyla hak ediyordu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Return to Monke

S6
    O zaman senin S6 çakma olmasın? Telefonu kısa bir süre kullandım o sırada bile 2 tane güncelleme geldi. 3 sene olmasına rağmen hala da taş gibi sağlam ve seri bir telefon.

• zero fear kullanıcısına yanıt
    Evet hocam çakma S6. Orijinal telefonlarda durum ne fikrim yok.

http://www.webtekno.com/samsung-galaxy-s6-serisi-icin-guncellemeleri-durdurdu-h43483.html

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.