Şimdi Ara

Galaxy S7 edge bugüne özel 2499 samsung online mağaza

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 11
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 11 saat 33 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • coupe96 (4 mesaj) zotacing (3 mesaj) IRFUN4EVER (2 mesaj) HP. (2 mesaj) Mihmander (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (8 mesaj) Mobil (5 mesaj) Tablet (1 mesaj) Mini (4 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> Galaxy S7 edge bugüne özel 2499 samsung online mağaza
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1095 Mesaj
    |
    |
  • Yarbay
    22082 Mesaj
    Haha 2 yıllık telefona istenen paraya bak.
  • Yarbay
    22082 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: coupe96

2 yıllık telefonla 5000tl'lik yeni telefonların yaptığı herşeyi %2-3 civarı bir hız farkıyla yaptığı için olabilir. s7 edge samsung'un ustalık eseridir, bunu s7 edge kullanan herkes söyleyecektir.

Alıntıları Göster
    Kötü telefon demedim ki, sizin gibi savunanlar ve yüceltenler olduğu sürece ve yine fiyatları boykot edip telefon almama eylemi yapılmadığı sürece 2 senelik cihazlara bile Türkiye'de 1000TL'ye yakın adet kâr marjı koymaya devam edecekler.

İstenildiği takdirde şuan ki fahiş vergilere rağmen S7 Edge 1650TL'ye çok rahat satılabilir.

• Yarbay
    2996 Mesaj
    S7 Edge amma efsane telefon çıktı ha Samsung değer kaybeder 6 ay sonra beş para etmezciler burda mı?2.800 civarına paralel ithalat S8 alabilirsiniz bu arada.
    |
    |
  • Yarbay
    4051 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    bu gösterdiğiniz s7, benim bahsettiğim s7 edge.
    |
    |
  • Yarbay
    3722 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Yurt dışı fiyatına bakıp, o fiyatı Türkiye'de satılacak fiyat olarak çarpmanız gerçekten vasat bir iş.

Samsung Türkiye'yi işleten firma kimse artık fabrikadan bu telefon 450$'a değil, maksimum 300$'a falan çekiyor günümüz şartlarında.

Alıntıları Göster
    doğru,bunun üretim maliyeti de en fazla 80$ falandır. o fiyata satmaları lazım aslında . vasat olmayan ekonomi hesabı bunu gerektirir.
    |
    |
  • Yarbay
    4051 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Bugüne özel 2499 a indi.
    Her gün yeni bir üründe kampanya var.
    https://shop.samsung.com/tr/ramazan-firsatlari?banner=ramazan_13052018

• Yarbay
    3722 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

Haha 2 yıllık telefona istenen paraya bak.
    2 yıllık telefonla 5000tl'lik yeni telefonların yaptığı herşeyi %2-3 civarı bir hız farkıyla yaptığı için olabilir. s7 edge samsung'un ustalık eseridir, bunu s7 edge kullanan herkes söyleyecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi coupe96 -- 28 Mayıs 2018; 21:39:40 >
  • Binbaşı
    1991 Mesaj
    bügüne özel değil hergüne özel,
    bir tık daha iyi fiyat. 200 TL.

https://www.hepsiburada.com/samsung-galaxy-s7-samsung-turkiye-garantili-p-TELCEPSAMS7-S?
    |
    |
  • Yarbay
    3722 Mesaj

telefonun yurtdışı fiyatı bile hala 450$. kabaca 2000tl ediyor, üstüne kdv koysan 2360 eder. sizin dediğiniz fiyata nasıl olacak ?
    |
    |
    zotacing kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Emekli Yönetici
    6281 Mesaj
    S7 edge in kronik sorunlarını bilen yazabilir mi? Ekranıyla ilgili problem olduğunu duymuştum
  • Yarbay
    3722 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cLk

S7 edge in kronik sorunlarını bilen yazabilir mi? Ekranıyla ilgili problem olduğunu duymuştum
    benim gibi ilk çıktığı zaman alanların bir kısmı ekranda pembe çizgi problemi ile karşılaştı 2 sene içinde. neyseki garantiden değişti. sonradan çıkan serilerde bu sıkıntı olmadi diye biliyorum.
    |
    |
  • Yarbay
    22082 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: coupe96

telefonun yurtdışı fiyatı bile hala 450$. kabaca 2000tl ediyor, üstüne kdv koysan 2360 eder. sizin dediğiniz fiyata nasıl olacak ?
    Yurt dışı fiyatına bakıp, o fiyatı Türkiye'de satılacak fiyat olarak çarpmanız gerçekten vasat bir iş.

Samsung Türkiye'yi işleten firma kimse artık fabrikadan bu telefon 450$'a değil, maksimum 300$'a falan çekiyor günümüz şartlarında.
  • Teğmen
    195 Mesaj
    s7 edge almak icin arastirma yaparken, note fan edition almış oldum
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
En ucuz kedi maması fiyatları
Sohbet
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.