Şimdi Ara

Galaxy S6 SÜREKLİ RESET ATIYOR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
0
Favori
6.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Son güncellemeyi yaptıktan sonra telefonu açamaz oldum. Ana ekran gelir gelmez tekrar kapanıp samsung yazısı çıkıyor. Sürekli tekrar ediyor yardım lütfen, ne yapabilirim?

• Sim kartı çıkarıp deneyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selamın aleykum,

Aynı sorunu bende yaşadım. Gece son güncellemeyi yaptıktan sonra telefonum sürekli kendi kendine reset atıyor. SIM kartı çıkardığımda telefon açılıyor ancak sim kartı taktıktan sonra yine açılır açılmaz sürekli olarak kendini resetliyor. :(
    Güncellemeyi yaptığıma pişman etti samsung beni.
    Belki düzelir diye ses kıma tuşu menü ve açma kapama tuşlarına aynı anda bastığımda resmini  Galaxy S6 SÜREKLİ RESET ATIYOReklediğim görüntü oluşuyor.

• SIM kartı çıkarınca ekran açılıyor ancak bu sorunu çözmüyor. SIM kartımı kullanamadıktan sonra ne anlamı var. :(
  • Mevlevi_21 M kullanıcısına yanıt
    SIM yokken açılıyorsa bir süre öyle devam edin. Sorun çözülür yakında. Wipe işlemleri de işe yaramıyor boşuna uğraşmayın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki bu sorun neden olmuş olabilir. Yani sim kartı çıkarıp telin açılıp da sim kart takılı iken kendini sürekli restlemesi ve de yukarıda açıkladığım şekilde bir ekran çıktığında ses açma tuşuna basılınca birde aşağıdaki ekran çıkıyor. Galaxy S6 SÜREKLİ RESET ATIYOR
  • Gece yarısı yüklediğim yazılım güncellemesi sebep oldu. Acaba ekranda gösterilenin download edilmesi mi gerekir.
    Hocam bende de sim yokken açılıyor, tekrar takıncada resetlemeye devam ediyor sürekli. Acaba genel bir sorun mudur? Beklemelimiyim yoksa telefoncuya göstereyim mi?
    Hocam o attığınız ss deki indirmeyi yaptınız mı? Düzelme var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok yüklemeyin. Samsung çağrı merkezini aradım güncellemeyi yüklerken internette bir kopma olmuş olabilir bu yüzden yetkili servise götürüp ilgili güncellemeyi yetkili servisin kendisi yüklendiğinde düzeleceğini önerdi. Çoğu pek bişey bilmiyorum çağrı merkezindekileyin zaten.

Yarın yetkili servisine götürmeyi düşünüyorum. Yarın cumartesi olduğu için kimi cumartesi kapali diyo kimisi öğlene kadar açık diyo yöne de bakıcam. Şuan telimden kullanamıyorum. Sim kartı takınca dediğiniz gibi sürekli reset atıyor. O ekranda çıkan resimdekini yüklemeyin verilerinizin kaybolma riski olabilir.

Yarın ola hayrola. Düzelir inşallah. Hayırlı cumalar..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.