Şimdi Ara

Galaxy S5in kapağı kopuyor mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ''Herhangi bir cihaz piyasaya sürüldüğünde ilk zamanlarında problemler fark edilmeyebiliyor. Daha sonra bazı sorunlar ortaya çıkabiliyor. Galaxy S5'in de buna benzer bir durumu var. Problem alttaki kapakçığın kopması. Bu sorun akıllı telefon incelemeleri ve testleri yapan Adrianisen'ın başına gelmiş.
    Adrianisen belirttiğine göre Galaxy S5 sadece iki aylık. Telefonu düşürmemiş, olağan şekilde kapakçığı açmış. Ancak kapakçığı tutan bağlantı kopmuş durumda. Şimdilik bu sorunun yaygın olup olmadığı da belli değil. Ancak kapakçıkta olan bir sorun telefonun suya dayanıklılık özelliğini direkt olarak etkiliyor. Böylesi hasarlar S5'in sudan zarar görmesine sebebiyet verir. Adrianisen kopan kapakçığın ve telefonun videosunu paylaştı. Kapakçığı yakından gösteriyor.''

http://www.teknokulis.com/Haberler/Mobil/2014/06/28/galaxy-s5in-kopabilen-kapakcik-sorunu

• o tarz kapakların bütün modellerde kopma ihtimali vardır, zamanında nokianın da sim girişi usb girişi vs kopuyordu millet öyle kullanmaya devam ediyordu
  • Master_Evil kullanıcısına yanıt
    Öyle bi ihtimal var madem neden Z2 vs. gibi cihazlardaki gibi dock girişi yok?
  • Xtrud kullanıcısına yanıt
    z2yi zorlasan o da kopar
    Dock yeri mi kopar anlamadım?
  • Xtrud kullanıcısına yanıt
    dock yeri neresi onu bi anlasam?, usb girişi için bi kapak açılmıyor mu?
    Z2 nin şarj girişinde vs. kapak yok z ve z1 de var sanırsam.
  • bu resim z2ye ait, hafif bi zorlamayla bu da kopar bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

dock yeri neresi onu bi anlasam?, usb girişi için bi kapak açılmıyor mu?

bu kısmı diyorum manyetik şarj docku bu sayede dock veya fotodaki aparatı kullanırsan kapakları yıpranmıyor... madem hemen kopuyor neden dock yeri koymamışlar diyorum su geçirmez özelliği gidiyor direkt...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xtrud -- 28 Haziran 2014; 16:49:36 >

• aynen ya gece yatarken şarja taktım telefonu hiçbir sıkıntı yoktu.sabah kabloyu çıkardım kapakçığı tuttuğum gibi elimde kaldı. işin kötüsü telefon yurtdışından gelme garantisi yok.böle kullanacaz artık napalım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.