Şimdi Ara

Galaxy S5 PC YE BAGLANMIYOR ( pc görmeme sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
3.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaslar.. hemen olaya gelelim.1 aydır telefonumu ne yaparsam yapayım pc ye baglıyamıyor.pc den şarj oluyor ama kesınlıkle ıcerıge baglanmıyor.yapmadıgım kalmadı forumlarda soylenenlerı harfıyen yaptım ama tık yok.az cok telefonuma hakımım cunku 3 . yıl oldu bende ve kullanmaktanda gayet memnunum yanı rom yukleme resetleme root lama gibi şeylerı sureklı ve sorunsuz yaptım bugune kadar.ama ne olduysa gecen ay bu hatayı vermeye basladı.şimdi yaptıklarımı hatırladıgım kadarıyla anlatayım
    1:pc dekı drıverları kaldırıp tekrar yukledım
    2:medya playerın son surumunu kurdum
    3:telefonu bırkackez resetledım
    4:telefondan *#0808# deki bütün seceneklerı denedım
    5:baska pclerde denedım
    6:baska kablolarda denedım
    bu arada bunlar olmadan once telefonum root luydu.şimdi de oyle görunuyor ama supersu yok ve calısmıyor ama artık farkında olmadan bırseymı yaptım birseylerımı sildim tam hatırlamıyorum ama artık pc yı gormuyor.
    Yardım cı olursan cok memnun olurum.pc basına ne zaman otursam bunla ugrasıyorum kafayı yemeye az kaldı yada telefonu fırlatmaya...herkese tesekurederım...

• Telefonun USB girişinde arıza var büyük bi ihtimalle.
  • Aynı sorun ben de vardı anncak benimkinin kablodan kaynaklandığı farkettim, bazı kabloların data özelliği olmuyor, *#0808# olayını farklı kablolarla dene sürekli mtp+adb kalsın , son olarak *#9090# DM/Dun over HSıC sec , ve tekrar dene

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • -forumber- kullanıcısına yanıt
    Aslına bakarsan bende birara onu dusundum ama ıhtıml vermek ıstemıyordum.buyuk ıhtımalle yenısıyle degıstırmek gerekecek tamır olmaz galıba.ne kadara patlayacak acaba bılgın varmı.cevabın ıcın tesekurederım.masraf cıktı yıne dsenıze :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

Telefonun USB girişinde arıza var büyük bi ihtimalle.

Aslına bakarsan bende birara onu dusundum ama ıhtıml vermek ıstemıyordum.buyuk ıhtımalle yenısıyle degıstırmek gerekecek tamır olmaz galıba.ne kadara patlayacak acaba bılgın varmı.cevabın ıcın tesekurederım.masraf cıktı yıne dsenıze :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: serhdemir

Aynı sorun ben de vardı anncak benimkinin kablodan kaynaklandığı farkettim, bazı kabloların data özelliği olmuyor, *#0808# olayını farklı kablolarla dene sürekli mtp+adb kalsın , son olarak *#9090# DM/Dun over HSıC sec , ve tekrar dene

hocam ıyı aksamlar *#9090# yaptıgımda ıkı secenek cıktı DIAG CONFIG VE NOT SUPPORT diye uzerlerıne tıklıyorum ama teptı vermıyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.