Şimdi Ara

Galaxy S3'ten Beklentileriniz Neler? (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
0
Favori
2.360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: EmreFB1907

quote:

Orijinalden alıntı: virtue28

Bence o kadar olmaz fiyatı. 1800 civarı bekliyorum neden derseniz S2 1699 ile cıktı ve bir önceki S cıktıgında S 2 ile arasında cıkıs fiyatı olarak cuzi miktar vardı. Buyuk ihtimal S 2 ile de S 3 arasında cok fiyat farkı olmaz.

Özelliklere bakıp korkma cok pahalı olur diye. Cunku İlk galaksi S den sonra S 2 cıktıgında cift cekirdekli işlemci, iki katı ram, iki katı dahili hafıza, daha iyi ekran ve kat kat fazla gpu idi. Şİmdi S 2 ile S arasındaki oran gibi S 3 de olursa fiyatıda o doğrultuda olma olasılıgı yüksek.

Bu arada İphone 5 cıkacak ama onla ilgili cok haber duymuyorum nedense. Ya benim baktıgım yerlerde yok yada bu kadar ilgi görmüyor

özelliklere bakıp korktuğum yok. iphone 4 , geçen sene 1560 lira ile operatörler tarafından satıldı. sonradan 1700 lere yükseldi. Şu an 4s 2000-2200 arası değişiyor. s3 de o fiyatlardan gelecek. Özellik olarak s2 den + muazzam bişey göremiyorum ben zaten kendimce. Androidin kullanamadığı şişirme özellikler çoğunluğu. Görmedende bişey denmez ama 2000 lira civarı olacağı kesin.

s2 nin çıkış fiyatı mantığıyla hesap yapmak nasıl bir düşünce tarzıdır. s2 çıkarkenki ötv ve kur ile s3 ün çıkarkenki ötv ve kuru birmi şu an bile s2 1750-1800 lerden satılıyor. Komik rakamlar verip kendimizi rahatlatmayalım. Bunu iphone 4 için 3gs fiyatını baz alıp 1450-1500 lerden gelecek derken 1750-1800 ün altına bulunmuyordu. ki o zaman ne ötv ne kur bu derece uçuk değildi.

hocam ben kur 1.85 ken 1.415tl aldım sgs2 yi, şimdi kur 1.75. hemde vatandan. indirim oluyor. 1800e kim almış bu teli. kaçtane arkadaşım aldı bundan. bence çok abarttın.

• ilk cıkış fiyatı 1699, son dolar kuru ve ötv artısı ile normal bayilerde fiyat 1800 e kadar + kafalarına göre zam ile cıkarmışlar. Arkadas 4 ay kadar once 1700 e aldı ama neredeyse vatanda 1500 un altına genelde haftalık yaptıgı yüzde 25 indirimle alınabiliyordu. Gecen haftada biri almış yine 1700e. 200 lira neden daha fazla vermek ister anlamış değilim... Gerçi onlar telefonu hakkını vererek kullanabilecek insanlarda değil zaten, eminim kullanmama ragmen telefon hakkında daha cok bilgiye sahibimdir.

Şimdi insan araştırmayıp illede ben normal bayiden alacam derse 2000 lirada fiyat cekseler gider alır. Bu ancak kendi tercihleri ile olur. Burada illaki fiyat vermek için en ust rakam söylenmesi diğer kullanıcıları yanıtmasın vatan neredeyse her hafta sonları 1500 lira civarına o telefonu veriyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi virtue28 -- 10 Şubat 2012; 16:17:41 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.