Şimdi Ara

Galaxy S3 ROM ATMAK İSTİYORUM BİLEN VARSA YARDIMCI OLABİLİRMİ ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Telefonum Samsung Galaxy S3

Telefonu değiştirmeden önce Rom atmak istiyorum , telefondaki performans kaybı çok fazla.Bu aşamada yapacaklarım Root room vs. bana pm den anlatabilecek varsa sevinirim.Daha önce böyle birşey yapmadım hiç ve birinin bana kafamda soru işareti kalmaması için adım adım anlatması gerekmekte çünkü inanılmaz kafam karıştı.

Elimde dosyalar hazır.Sadece yüklemek kaldı ve yükleyeceğim rom da Bleakota Note 4.

Saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Invinciblee -- 13 Ağustos 2015; 15:53:57 >

• Invinciblee kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/showTopic.asp?m=83924265&p=1#83924265

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • up
  • up
  • adam link atmış işte daha ne
  • Eğer okuduysan anlatabilir mi birisi adım adım demişim . Linki bende gördüm orda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Invinciblee

Eğer okuduysan anlatabilir mi birisi adım adım demişim . Linki bende gördüm orda.

Odin ile philz recovery flashla telefona sonra hafiza kartina yada telefon hafizasina at zip halinde dosyayi en son recoverye gir googleden bak nasil olduguna her sey ayrintili var zor geldi galiba. Ordan install zip de blekotayi sec yuklenecek o ama tavsie etmem o romu QS kur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zor değil karışık geldi. Neyse araştırayım biraz daha teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Invinciblee

Zor değil karışık geldi. Neyse araştırayım biraz daha teşekkürler.

hiç karışık değil google'ye yazsan s3 rom atma diye bin tane şey çıkacak karşına. Ben öyle öğrendim bir kaç dakika sürüyor alt tarafı hocam rom atmak resimli anlatım bile çıkıyor googleden aratınca.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.