Şimdi Ara

Galaxy S3 + Kılıf

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7
Cevap
3
Favori
1.162
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 6
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 5 gün 13 saat 45 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 18
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 6
  • Favoriye Eklediklerim 3
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • tolgaciik (3 mesaj) atoxi (1 mesaj) MrJaedeN (1 mesaj) mixerkan (1 mesaj) Breakaway (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (7 mesaj) Mobil (1 mesaj)
  • @
Konunun Etiketleri
Şehir #Antalya
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    406 Mesaj
    Referanslar: 20

Katılım Zamanı
    05 Haziran 2007

Durum
    Forumda değil

Konu Sahibine Özel
    Almanya'dan gelirken almıştım. kendi pasaportuma işlettim. Aldığım günden beri ekran koruyucu film ile kullandım. Düşme, darbe görmemiştir. Hiç bir yerinde en ufak bir çizik bile yok. Beyaz renklidir. Beraberinde beyaz flip cover, kullanılmamış ekran filmini hediye ediyorum. Alacak olan arkadaş sim kartını takıp kullanacak. kulaklığı daha ambalajından çıkmadı.

Fiyat 700 TL.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tolgaciik -- 2 Ekim 2013; 10:33:38 >

|
    |

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Yüzbaşı
    777 Mesaj
    Referanslar: 7

Katılım Zamanı
    08 Şubat 2011

Durum
    Forumda değil

quote:

Orijinalden alıntı: tolgaciik

Almanya'dan gelirken almıştım. kendi pasaportuma işlettim. Aldığım günden beri ekran koruyucu film ile kullandım. Düşme, darbe görmemiştir. Hiç bir yerinde en ufak bir çizik bile yok. Beyaz renklidir. Beraberinde beyaz flip cover ve 32 GB Team Class 10 hafıza karıtnı hediye ediyorum. kılıfı ve ekran filmini 5 gün önce değiştirdim. Alacak olan arkadaş sim kartını takıp kullanacak. kulaklığı daha ambalajından çıkmadı.

Fiyat 859 TL.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Hayirli satislar hocam kilifsiz ve kartsiz fiyati nedir. ?
    |
    |

‘’Nefsim kudret elinde olan Allâh’a yemin olsun ki, siz hiç günah işlemeyecek olsaydınız, Allâh sizi alır, yerinize günah işleyip te Allâh’tan mağfiret dileyecek bir topluluk getirir ve onları bağışlardı’’ (Müslim, 4936)

• Yarbay
    2496 Mesaj
    Referanslar: 92

Katılım Zamanı
    23 Temmuz 2007

Durum
    Forumda değil

kartsız son fiyat nedir ?
    |
    |
    Referanslarim: nopinefrin , Umit__Sen , stjimmy , cool_boy10 , loyalmale , Chaoss , AnFoU , güney tan , floods , Métropol , carismadaly , Patience , RaistlinXX,police41,DHeMLy-CHaY,ronalldowen,gunes016,batuhan57,Furkán,tracy,crwly,aylax,knight0fheaven,zaxurani,evrensel01,turkapil,soldier_x,Ebu Yunus,efesliefe,kırmızı pelerin,Cumaovalı1907,furkanemre8,dodiko,Vengeance Falls,KHeto,BuMé®@NG,ozgurs59,muh.sar,malicokyasar,l,kubilayn,kikero,stouuiop*,boran729,bluee24*, gs09gs09,sakamisin*,bettor26,denizbülent*,Murat Alper,furkan_2280,ÖzGüR-LüK,bosp34,Cool_psy,sapiens_,bilal47,EPICA*,Leonin,fensinn,lateran,Section8,Drmzgl*,Metalürjist,musta35,salom,ömerdemir38,likyas,enginsanli,Josephanzel*,raul_meireles,QRX*,THE LAZ,awos,Megathrone26,disconnect07*,dulger58*,laboral*,merillia,Guthrath,c0mpeng,hellas,yaso1975*,h@ydut,ibrahim477*,med_cezir01,ercyln,PoliceOfficer*,cviper* ,aasemihc*,mtnckr*,cengo176,by.optimist,Insane,Focusstayling(Çek satış işlemi gerçekleştip referans almadığım forumdaşlar-sadece satış yaptıklarım-10'larca arkadaşlada alim yaparak alışverişim olmuştur.)

berkay956,kubilayuzun = Önermem .
    volkitolki77 = kesinlikle bulasmayin.urun icin 3 gun onceden soz verir eve gidince size sanalpazar linkini atiyorum der ama ertesi gun oldu mu telefonu elden sattim diyerek smile icerikli mesaj atar.kesinlikle kendisine guvenilip alisveris yapilacak birisi degildir. kesinlikle önermem kendisini !
  • Teğmen
    223 Mesaj
    Katılım Zamanı
    19 Ekim 2010

Durum
    Forumda değil

pm ...
    |
    |
    20 Mesaj
    Katılım Zamanı
    14 Haziran 2013

Durum
    Forumda değil

pm atıldı. Sadece Hafıza kartı için?
    |
    |

Katılım Zamanı
    05 Haziran 2007

Durum
    Forumda değil

Konu Sahibine Özel
    Parça halinde satmayı düşünmüyorum. Teşekkürler..
    |
    |

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

22 Mesaj
    Katılım Zamanı
    26 Ağustos 2009

Durum
    Forumda değil

PM ciddi düşünüyorum.
    |
    |
Reklamlar
bankalar.org
Cancer Clinical Trials
Sohbet
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,264
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.