Şimdi Ara

Galaxy s3 kamera hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    S3 ümün kamerası aşırı berbat çekiyor aşırı derecede kumlanma var bugün htc one ile yan yana video çekerken farkettim one da pürüssüz temiz bi resim varken benim telefon iğrenç çekiyordu bide one a göre zoomlamış gibi ve daha aydınlık çekiyor bunun sebebi nedir annemin s3 le karşılaştırdım ona görede kötü çekiyor kamera camında çizikler var acaba ondan mı oluyordur yada çözümü var mıdır?

Fark ettirir mi bilmiyorum ama googly kernel ve cyanogenmod 10.2 kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dtas34 -- 18 Mart 2014; 13:39:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• dtas34 D kullanıcısına yanıt
    CM ROM larda kamera performansı iyi değil malesef.

• -forumber- kullanıcısına yanıt
    Her hangi bir şekilde düzeltme imkanı yok mudur bunu program yada kamera yazılımı flashlayarak falan

• Sizin kameranızda donanımsal bir sıkıntı olabilir.Ben hala mis gibi fotoğraflar çekiyorum cihazımla,tabi htc one ile falan karşılaştırmamak gerek.Onlar daha üst seviye ama kesinlikle s3 fotoğrafları çok kaliteli
  • Başka bir rom yükleyerek dene birde

• quote:

Orijinalden alıntı: dtas34

Her hangi bir şekilde düzeltme imkanı yok mudur bunu program yada kamera yazılımı flashlayarak falan

Samsung'un stock 4.3'ünü flashlayabilirsiniz. Yada aşağıdaki CM sürümünü kurabilirsiniz;

http://download.cyanogenmod.org/get/jenkins/42508/cm-10.1.3-i9300.zip
  • LegendM kullanıcısına yanıt
    Nedense banada öyle geliyor az sonra atıyım 2 tane fotoğraf bi karşılaştırırsınız

•  Galaxy s3 kamera hk.

Galaxy s3 kamera hk.

Duvara doğru dikkat ederseniz nokta nokta her yer bu gün ışığında çok daha belli oluyo

• S3 kullanıyorum dış tarafındaki cam biraz çızıldı ama yine de fena değil donanımsal bi sorun olabilir
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.