Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Galaxy S3 Jelly Bean güncellemesi sonrası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
7
Cevap
0
Favori
310
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> Galaxy S3 Jelly Bean güncellemesi sonrası
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    518 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar Galaxy S3 Jelly Bean güncellemesi sonrası açılışta Samsung yazısı yerine siyah bi ekran geliyor? Bunun çözümünü bilen varmı? Daha önce de forumda bu konuyla ilgili sıkıntı yaşayanlar vardı çözümü varmı bunun? Varda yazılmışsa aradım bulamadım kusura bakmayın.

|
    |
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Baştan güncelle dostum, ve sarj durumunda en az %50 olsun ve asla bağlantıyı koparma güncelleme tamamen bitmeden ...
    |
    |

Orijinalden alıntı: rogersin

Bende de o yazı çıkmıyor. 2 kez wipe yaptım, baştan güncelleme olmadı ama.

Turkiye romunda o yazı çıkmıyor.Ne yaparsanız yapın.Bence gidin odinle 4.1.2 polonya sürümünü kurun devam edin.
    |
    |

iPhone 5S 32 GB Uzay Gri & İpad 4 Beyaz
  • Yüzbaşı
    518 Mesaj
    Telefona daha geçen sabah geldi güncelleme FOTA üzerinden . Wifi ile yükledim fakat %75te indirirken elektrikler gitti ve doğal olarak modem kapandı . ECS mdir nedir ona baktım telefon (UAE) Birleşik Arap Emirlikleri gözüküyor . 4.1.2 de ancak BAE için çıktığı zaman gelir demi? Mecbur 4.1.2 yi bekleyecez düzelmesi için .
    |
    |
    Türkiye 4.1.1 romunda Samsung açılış yazısının çıkmadığı yazılmış. Ben Odin programıyla kurmuştum, o yazı gözüküyor. Bir kez Fota ya da Kies yoluyla güncelleme yaptıysanız, aynı sürümü aynı yöntemlerle tekrar güncellemek mümkün değil. Aynı romu baştan yüklemeniz için Odin programını kullanmanız lazım. Tüm wipeleri yapın ve isterseniz Türkiye 4.1.1 sürümü ya da benim tavsiyem olarak 4.1.2 Polonya romunu baştan kurun. Zira 4.1.2 daha stabil çalışıyor. Bu şekilde zannediyorum problem çözülecektir.
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
üniversite
google reklamları
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Mobilya Takımları
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.