Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 (I9300) Yazılım & Kamera [ANA KONU] ★★ (749. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.094
Cevap
90
Favori
459.502
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 747748749750751
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: psyshock

e oda stock rom zaten ama dedigim gibi ben tamamen temizlenmis stock bir romda da bu ram degerlerini alabiliyordum kimseyi yaniltmasin. ama archinin custom romuda nerdeyse bombos 2-3 eklenti var sadece.

1.7.15 sürümünü denedim ama editlenmiş romlar hoşuma gitmiyor nedense bu stock daha temiz bomboş geliyor bana
  • Xhead X kullanıcısına yanıt
    https://www.mediafire.com/?c8ch1wvva8xmvap

NAA5 romu
    odinden kuracaksiniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Frobisher kullanıcısına yanıt
    memnunsan kullan tabi ben stock romdan memnundum mesela 4.3 stock romunu uzun sure kullandim sorunum yoktu(tabiki icindeki gereksiz seyler temizlemmis halde). servise vermistim o zaman wipe yaptigim icin hazir birsey yuklememisken deniyim birkac rom dedim o zaman en begendigim bu oldu kaldim zaten cihazdan cihaza farklar olabiliyor herkese gore performans farkli oluyor o yuzden deneyip gormek lazim. kerneller icinde ayni sey gecerli hepsinin hazir ayari bizim telefona uymayabiliyor. benim telefon 1700 mhz da 75 uv ile calisiyor mesela ama uv siz bile bu frekansa cikamayn s3 ler var.

not: zaten nerdeyse 2 yildir nova launcher ile kullandigim icin archi romuna hemen alistim farkli gelmiyor bana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psyshock -- 19 Mayıs 2014; 17:10:35 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bu sürüm çok geride kalmadı mı sizce de? Hem sizin de deyişinizle stock romdan farkı yok. ND3 kursak da kendimiz kırpsak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xhead

Hocam bu sürüm çok geride kalmadı mı sizce de? Hem sizin de deyişinizle stock romdan farkı yok. ND3 kursak da kendimiz kırpsak?

Mevcut kullandigim surumu soyledim. Kurup kurmamak size kalmis ancak geride kalmis bir surum sayilmaz sayilsa bile performans anlmaminda bir fark olmaz gibi geliyor. Tercih sizin bunu kurun begenmezseniz onu da kurun.

• quote:

Orijinalden alıntı: GYGY

quote:

Orijinalden alıntı: Xhead

Hocam bu sürüm çok geride kalmadı mı sizce de? Hem sizin de deyişinizle stock romdan farkı yok. ND3 kursak da kendimiz kırpsak?

Mevcut kullandigim surumu soyledim. Kurup kurmamak size kalmis ancak geride kalmis bir surum sayilmaz sayilsa bile performans anlmaminda bir fark olmaz gibi geliyor. Tercih sizin bunu kurun begenmezseniz onu da kurun.

Zaten 4.3'e pek ısınamadım o yüzden söyledim. Denemek için listemde kalsın da boş zamanımda denerim o zaman Bir Aosp bir Sammy arasında gidip geliyoruz yahu
  • Xhead X kullanıcısına yanıt
    aosp nin eksikleri belli senin icin sorun degilse aosp kur.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam zaten aosp'deyim ve de çok memnunum herhangi bir sıkıntım yok şuanlık. Ama ilerde sıkıntı yaparsa veya canım sıkılırsa diye de rom önerisi istedim. CM11 + yank kernel'le çok beğendiğim bir sistem oldu şuan. (zzmoove governor ayarlarıyla da ufak bir kaç ayar yaptım şarjı da fena değil şimdilik.)
  • arkadaşlar aosp olarak archidroid 2.4.5 mi daha iyi yoksa cm 11 nightlies'ler mi?
  • avarel abi kullanıcısına yanıt
    Kamera sorun degil dersen archi kamera olmali dersen cm11 ikisi arasinda ama ben ikisinide tercih etmiyorum iki seceneklerin iyi yanlarini soyledim

• saasc S kullanıcısına yanıt
    peki archi 1.7.15 mi daha stabil yoksa 1.7.14 mi hocam?
  • avarel abi kullanıcısına yanıt
    .14 daha iyi geldi bana ama ayni tabanli rom cok degisen bisey yoktur

• saasc S kullanıcısına yanıt
    sağol hocam bende de .14 vardı da güncelleyim mi dedim
  • Beyler ben bıktım artık ya omega v58 kullanıyorum şuan telefon çok ağır çalışıyor ya bi uygulamaya giriyorum cıkıyorum orta tusa basıp kapatıcam cok agır acılıyor kapatma yeri sonra sadece 1 uygulamaya girip çıkmama ragman launcher bastan yükleniyor 4.3 bıktırdı beni ama 4.1.2 ye de dönmek istemiyorum napıcam ?
  • omega ağır bir rom hocam archi çok iyi romlar yapıyor.size archidroid 1.7.15'i öneririm.
  • en iyisi stock rom gereksiz uygulamaları silin greenify yükleyin donation packle beraber sonra mutlu mesut kullanın sammy özelliklerindende mahrum olmayın.
  • Stok romu alıp biraz makyaj yapıp zayıflatıp kullanın. Custom romlar bir süre sonra kullanılmaz hale geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Firaristt F kullanıcısına yanıt
    En son çıkan romun sürüm numarası nedir acaba ML4 mü? Birde sammobile dışında hızlı link biliyorsanız atarmısınız
  • ND2 var diye biliyorum. Hızlı link için mirror link aramak lazım. Xda'daki stok rom konusunda olması lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sekilde cyanogenmod versiyonum yaziyor, kendim cyanogenmod installer kullanarak yukledigim icin hangi versiyona sahip oldugumu ve nasil guncelleyecegimi bilmiyorum. Acaba hangi versiyona sahibim ve en kolay sekilse nasil guncelleme yapabilirim yardimci olur musunuz? Cihaz uzerinden guncellemeleri kontrol et dedigimde bulamiyor ama kamera sorunlarim son gunlerde cekilmez bi hale geldi maalesef.
  • 
Sayfa: önceki 747748749750751
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.