Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 (I9300) Yazılım & Kamera [ANA KONU] ★★ (745. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.094
Cevap
90
Favori
459.539
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 743744745746747
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.boeffla-kernel.de/index.php/2012-10-31-06-13-16
    hocam burdan istediğiniz sürüme göre indirebilirsiniz. Alıntıladığınıza göre Archi 2.4.4 için istiyorsunuz. Archi omni tabanında yaptığı için Omnirom CM11.0 yerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Sıkıntısız isterseniz Stable seçeneğinden indirip kurabilirsiniz. Ancak andip (kernelyapımcısı) zaten çok sıkıntılı kerneller çıkarmıyor o yüzden ben kullanırsam current test kernel kısmından indirerek kullanıyorum.
  • Hocam tüm linkler ölmüş, bana Odin, Kies, orijinal recovery ve root dosyası lazım nereden edinebilirim?
  • Sánchez kullanıcısına yanıt
    Google'a yazın, hepsi çıkıyor. Orjinal Recovery dediğiniz şey stok Recovery ise onu ancak stok rom kurarak yükleyebilirsiniz. Root için de Odin ile kurulan boeffla kernel oldukça pratik bir yöntem.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

Google'a yazın, hepsi çıkıyor. Orjinal Recovery dediğiniz şey stok Recovery ise onu ancak stok rom kurarak yükleyebilirsiniz. Root için de Odin ile kurulan boeffla kernel oldukça pratik bir yöntem.

Yani cwm'yi kaldırmak için stok rom atmak yeterli mi sadece?
    Bu işlerde yeni sayılırım kusura bakma

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sánchez kullanıcısına yanıt
    Sadece cwm kalkmaz. Komple rom stok rom olur.

• quote:

Anladım Recovery otomatik değişiyor yani Rom atınca. Çok teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Sánchez

quote:

telefon sıfırlanıyor aldığın hale geliyor yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frobisher

quote:

quote:

Yani orijinal rom atıp rootlayip triangle away ile sayac sıfırlayip tekrar orijibal stok rom atıp garantiye versem anlaşılmaz. Dogru anladim degil mi?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Frobisher

quote:

quote:

Yani orijinal rom atıp rootlayip triangle away ile sayac sıfırlayip tekrar orijibal stok rom atıp garantiye versem anlaşılmaz. Dogru anladim degil mi?

Aynen öyle, doğru anlamışsınız

• Kitkat portunda gelismeler ne alemde?

• quote:

Orijinalden alıntı: mach2

Kitkat portunda gelismeler ne alemde?

XDA da konusu kapandı. Durduruldu herhalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

quote:

Orijinalden alıntı: mach2

Kitkat portunda gelismeler ne alemde?

XDA da konusu kapandı. Durduruldu herhalde.

durdurulmadı troller yüzünden kapatıldı her sayfaya aynı şeyi yazıyor salaklar wifi çalışmıyor yok çalışıyor aynı tartışmalar nerde aptal var yorum yapıyor xda'daki konuya moderator kapattı gelişme olursa açılcak ama şuan i9305 kitkatı bekliyorlar
  • Arkadaşlar önceki mesajımda verdiğim romun yedeğimi alıp 4.4.2 romu cwm ile yükledim izlenimlerim;

1.Hız hemen hemen aynı ama şarjı daha iyi gibime geldi özellikle 3g açıkken

2.görsellerde çok fark var belli ediyor

3.fazla bug yok ilk versiyonlarında vardı benim hoşuma gitti üstüne birde s5 tema yükledim süper oldu

ROM :http://www.mediafire.com/download/upyj7ijhcm93u95/Blekota_S5_Lite_I9300_BETA2.zip

deneyin derim ( şuanki romunuzun yedeğini alın üstte verdiğim romu yükleyin cwm ile )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gelecek3535 -- 17 Mayıs 2014; 12:43:55 >
  • Konuyu en başından beri farklı nicklerle takip ediyordum. Htc one aldığım için artık bırakıyorum. Başta göksel olmak üzere yardımlarını esirgemeyen bütün arkadaşlarıma teşekkür ederim. Darısı başınıza.

• quote:

Orijinalden alıntı: Forrestt.

Konuyu en başından beri farklı nicklerle takip ediyordum. Htc one aldığım için artık bırakıyorum. Başta göksel olmak üzere yardımlarını esirgemeyen bütün arkadaşlarıma teşekkür ederim. Darısı başınıza.

Hayırlı olsun hocam
  • Forrestt. kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Başka bir cihazda yine aynı konuda oluruz umarım :)

Trol çok. Donanımhaber kadar olmasa da...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cm11 den stock 4.3 döneceğim ama telefonu görmüyor odin geliştirici açık driverlar yüklü odin farklı sürüm denedim olmadı ne yapabilirim önceden görüyordu?
  • quote:

Konuyu en başından beri farklı nicklerle takip ediyordum. Htc one aldığım için artık bırakıyorum. Başta göksel olmak üzere yardımlarını esirgemeyen bütün arkadaşlarıma teşekkür ederim. Darısı başınıza.

Hayırlı olsun. G3 ü bekliyorum ben de.
    G3 ün fiyatına göre iP5s, G3, Z2 bu 3 modelden birini seçip yoluma bakacam...
  • Sevgili arkadaşım ben senin yerinde olsam plastikten plastiğe geçiş yapmam. Al bi m8 hem klasını konuştur hemde ferrariye bin. M7 bile okadar hızlı ki eşimin s3 ünü kullandığım zaman ne çekmişim diyorum. Böyle bir stabilize ve hız yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Forrestt. -- 17 Mayıs 2014; 17:44:47 >
  • quote:

Sevgili arkadaşım ben senin yerinde olsam plastikten plastiğe geçiş yapmam. Al bi m8 hem klasını konuştur hemde ferrariye bin. M7 bile okadar hızlı ki eşimin s3 ünü kullandığım zaman ne çekmişim diyorum. Böyle bir stabilize ve hız yok.

Hocam Z2 plastik değil arkası cam. Su geçirmez dayanıklı bir kasası var.
    iPhone 5s zaten söylememe gerek yok. G3 ise metal kasa ile çıkabilir haberleri var o yüzden bekliyorum onu.

HTC bana çok uzak şimdilik çünkü kamera benim için çok önemli. Ultrapixel falan kafamı karıştırıyor açıkçası. Fotoğrafı çektikten sonra zoom yapınca çamur gibi olmasını istemiyorum. Şu an Z2 ye çok sıcak bakıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr.1996 -- 17 Mayıs 2014; 17:48:41 >
  • 
Sayfa: önceki 743744745746747
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.