Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 (I9300) Yazılım & Kamera [ANA KONU] ★★ (663. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.094
Cevap
90
Favori
459.532
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 661662663664665
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cm11 kullanıyorum görüntülü görüşme nasıl yapacağım yok mu bunda...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BloodyHeel kullanıcısına yanıt
    Yok. Samsung tabanlı rom olması şart. Veya Tango, Skype gibi uygulamalar kullanacaksınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

Yok. Samsung tabanlı rom olması şart. Veya Tango, Skype gibi uygulamalar kullanacaksınız.

Anladım zaten yüklüde yeni fark ettim

• şovalye72 kullanıcısına yanıt
    Öyle bir şeyi ilk kez duyuyorum. Wipe yapmayı denediniz mı? Kalıntı falan varsa olabilir.

• -forumber- kullanıcısına yanıt
    Hocam twrp icin recovery de bazi ayarlari kalici bozuyor diye okudum birden fazla yerde.
    Mesela tarih her recovery actiginizda degisiyormus. Boyle bir sorun yasadinizmi.

Ayrica ota alanin tasiyan bir kernel uygulamasi vardi girdugum yeri hatirlayinca yazacagim.

• link atma konusunda sıkıntı çıkar mı bilmiyorum ama hocam problemim tam olarak buhttps://community.verizonwireless.com/message/1016871 s4'de olmuş bir kişiye de ama tam olarak çözüm bulamamışlar sanırım ya da ben kaçırdım okurken bir şeyleri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BloodyHeel

Cm11 kullanıyorum görüntülü görüşme nasıl yapacağım yok mu bunda...

Malesef yok

quote:

Orijinalden alıntı: Hank Rearden

Hocam twrp icin recovery de bazi ayarlari kalici bozuyor diye okudum birden fazla yerde.
    Mesela tarih her recovery actiginizda degisiyormus. Boyle bir sorun yasadinizmi.

Ayrica ota alanin tasiyan bir kernel uygulamasi vardi girdugum yeri hatirlayinca yazacagim.

O tarih olayı şöyle, TWRP'de saati görebiliyorsunuz fakat o saat hiçbir zaman doğruyu göstermiyor. Yani sisteme etki eden birşey yok.
  • Bu arada (sıkıntıdan ) odin'den flashlanabilen bir ROM hazırladım. ROM, son çıkan NA5 ROM'u. Root'lanmış,busybox yüklenmiş gereksiz uygulamaların temizlendiği bir sistem. Preload'ı falan da temizledim. Neleri değiştirdiklerimi dosyayı upload ettikten sonra yazacağım. Eğer adam akıllı çalışan veya ROM'daki kalıntıları silmekle zamanını geçirmeyen kullanıcılar için iyi bir alternatif olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

Bu arada (sıkıntıdan ) odin'den flashlanabilen bir ROM hazırladım. ROM, son çıkan NA5 ROM'u. Root'lanmış,busybox yüklenmiş gereksiz uygulamaların temizlendiği bir sistem. Preload'ı falan da temizledim. Neleri değiştirdiklerimi dosyayı upload ettikten sonra yazacağım. Eğer adam akıllı çalışan veya ROM'daki kalıntıları silmekle zamanını geçirmeyen kullanıcılar için iyi bir alternatif olur.

Zip olarak upload ediyor musun dimi üstad ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YWNWA

quote:

Bu arada (sıkıntıdan ) odin'den flashlanabilen bir ROM hazırladım. ROM, son çıkan NA5 ROM'u. Root'lanmış,busybox yüklenmiş gereksiz uygulamaların temizlendiği bir sistem. Preload'ı falan da temizledim. Neleri değiştirdiklerimi dosyayı upload ettikten sonra yazacağım. Eğer adam akıllı çalışan veya ROM'daki kalıntıları silmekle zamanını geçirmeyen kullanıcılar için iyi bir alternatif olur.

Hocam hazırladım, ama internette bir problem var. Evet zip olarak sıkıştırarak upload edeceğim.

• quote:

quote:

quote:

Hocam hazırladım, ama internette bir problem var. Evet zip olarak sıkıştırarak upload edeceğim.

Haydi bakalım hayırlısı denemek isterim açıkçası. Deodexed mi olacak odexed mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Haydi bakalım hayırlısı denemek isterim açıkçası. Deodexed mi olacak odexed mi ?

Odexed olacak. Ama ek olarak deodexed versiyonunuda çıkartabilirim.

• Android 4.3 ün şarjının çok kısa gitmesi yedi bitirdi beni.Tekrar MG4' e döndüm.Samsung 4.3 deki şarj süresin iyileştirene dek geçmemeyi düşùnüyorum.Özellikle ekran açıkken şarj düşmanı kesiliyor.Samsung bu konu hakkında neden iyileştirme yapamıyor ki.Android 4.3 benim gibi telefonu aktif kullananlar için hiç uygun değil bence.Bir günü çıkaramıyor neredeyse telefon.Anlaşılan beklemedeyiz

• CyberDriver kullanıcısına yanıt
    MG4 ile kaç saat NA5, ML4 ile kaç saat ekran süresi alıyorsunuz?

• Beyler hx kamera modu flashladim ama telefon acilmiyor ney yapmam lazim ? Galaxy s3 yazisi geliyor sadece gerisi yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NowOrN3wer -- 3 Şubat 2014; 10:14:21 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CyberDriver

Android 4.3 ün şarjının çok kısa gitmesi yedi bitirdi beni.Tekrar MG4' e döndüm.Samsung 4.3 deki şarj süresin iyileştirene dek geçmemeyi düşùnüyorum.Özellikle ekran açıkken şarj düşmanı kesiliyor.Samsung bu konu hakkında neden iyileştirme yapamıyor ki.Android 4.3 benim gibi telefonu aktif kullananlar için hiç uygun değil bence.Bir günü çıkaramıyor neredeyse telefon.Anlaşılan beklemedeyiz

Telefonu çok fazla kullanmayan biri olarak ben bile günü zor çıkarmaya başladım. Önceleri 1.5 2 gün giden şarj şimdi 1 günü zor çıkarıyor. Samsung un bu işe el atması gerek.

• quote:

Orijinalden alıntı: yusuf24

quote:

Android 4.3 ün şarjının çok kısa gitmesi yedi bitirdi beni.Tekrar MG4' e döndüm.Samsung 4.3 deki şarj süresin iyileştirene dek geçmemeyi düşùnüyorum.Özellikle ekran açıkken şarj düşmanı kesiliyor.Samsung bu konu hakkında neden iyileştirme yapamıyor ki.Android 4.3 benim gibi telefonu aktif kullananlar için hiç uygun değil bence.Bir günü çıkaramıyor neredeyse telefon.Anlaşılan beklemedeyiz

Telefonu çok fazla kullanmayan biri olarak ben bile günü zor çıkarmaya başladım. Önceleri 1.5 2 gün giden şarj şimdi 1 günü zor çıkarıyor. Samsung un bu işe el atması gerek.

Kac gündür yazacam useniyorum şimdi yazayım bari. 4.3 yukledigimden beri 2 batarya günü cikartmiyor yogun kullanımda. 2 saat ekran süresi oluyor olmuyor.

• quote:

NA5'teki batarya süresi gayet iyi bende.
  • @Firaristt MG4 ile genelde 3 Saat 45 dk ila 4 saat arasında ekran süresi alabiliyorum, ML4 ile bu süre 3 saati geçemiyor bir türlü (Rootsuz, orijinal halinde.)

@-forumber- NA5'i düzgün bir şekilde test edemedim.ML4'ten geçtim ve gene aynı hızda düştü bataryanın şarj yüzdesi yani en azından bana öyle geldi ve sinirlenip kaldırdım.

@yusuf24 @Forrestt anlaşılan siz de benimle aynı düşüncedesiniz yapacak bir şey yok gibi MG4 gayet şarj konusunda iyi 4.3 lere göre fakat 4.3 teki performansı bulamıyorsunuz.Real Racing 3 oynarken 4.3 ile hiç kasma yaşamıyorum fakat MG4 ile yaşanıyor , oynanmayacak düzeyde değil ama tam da akıcı değil 4.3 teki gibi.
  • CyberDriver kullanıcısına yanıt
    2dk'lık ayar ve Touch2Wake ile 4 saatin üzerinde ekran alıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Firaristt -- 3 Şubat 2014; 15:24:13 >
  • 
Sayfa: önceki 661662663664665
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.