Şimdi Ara

Galaxy S3 Güvenli moddan çıkmıyor.(sorun cozuldu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
105.830
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Galaxy s3 telefonum kendi kendine güvenli mod'a geçti ve ne yaparsam yapıyım güvenli mod'dan çıkmadı.Telefonu kapattım açtım, bataryayı hafıza kartını ve sim kart takıp çıkardım gene olmadı.Fabrika ayarlarına döndüm gene çıkmadı güvenli mod'dan. Son çare olarak odin ile firmware'i yeniden kurmak istedim ama download mod'a girmiyor.
    Herhangi bir fikri olan, yardımcı olabilecek var mı?

Ses acma kapama tuslarina ayni anda 30 saniye basinca sorun ortadan kalkti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dalwynd -- 10 Haziran 2013; 15:33:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: serhansss

doru yptına eminsen downlad moda girer

Baya bir uğraştıktan sonra download moda girmeyi başardım , firmware yükledim wipe işlemlerini de yaptım ama telefon hala güvenli mod da açılıyor.Galiba sorun donanımsal yarın servise vericem ama download sayacı nı sıfırlayamıyorum güvenli modda apk yüklenemediği için inşallah bir sorun çıkarmazlar serviste.
  • quote:

CIKAR MUTLKA BK BOLE BISEY OKUDUM Telefonu normal güç butonuna basarak açıyoruz, ekranda Samsung logosu göründüğü anda telefonumuzun sol alt köşesinde bulunan menü butonuna elimizi hızlıca birkaç kez basıp çekiyoruz ve telefonumuz güvenli mod da çalışmaya başlıyor. Ekranımızın sol alt köşesinde Güvenli Mod yazısı belirmiş olması gerekiyor. Telefonumuzu güvenli mod dan çıkarmak için güç butonuna basarak kapatmamız ve tekrar açmamız yeterli olacaktır. Ayrıca Galaxy Note telefonumuzu da aynı şekilde güvenli moda sokup çıkarabiliriz. Galaxy S3 ün Bilinmeyen Diğer Özellikleri için

Sağol cevabın için,
    Onu bende okudum, denedim ama olmadı.Şimdi downgrade yapıcam belki yanlış bi upgrage yapmışımdır diye tahmin ediyorum.

• quote:

ODİNDEN YÜKLÜYOSUN DEMİ ROMU ORJİNAL ROMUNU YÜKLEMEN LAZIM? TEAMWİWERLE YAPABİLİRİM ODİN ARACILIGIYLA ISTERSEN DORU YÜKLEMEYİ

Evet orjinal romu odin ile yüklüyorum.4.1.2 romunu indiriyorum şimdi onu yükledikten sonra da olmazsa yapacak fazla bişey kalmadı kaç saattir google da araştırma yaptım bi sonuç yok!
  • quote:

ops ve one pack seciyosun demi ? repartititon işarretli olmasın

Evet.
    Firmware yüklerken herhangi bir sorun çıkmıyor nedense telefon safe moddan bi turlu cıkmadı downgrade işe yaramazsa sorun donanımsal galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dalwynd -- 10 Haziran 2013; 2:36:19 >
  • quote:

PDA OLARAK DENEMEYİ BİLİYOMUSUN?

PDA olarak derken odin de pda secip yüklemeyi diyorsan onu yapıyorum zaten tek dosya ile rom kuruyorum.
  • quote:

SE HANGİSİNİ SDCİYOSUN KURRARKEN PDA MI ONE PACKAGEMİ OPS SECİYOSUN DEMİ?

Odin 3.04 de Option kısmında auto reboot ve f.reset time
    Files(Download) kısmındada PDA yı seçip md5 dosyasını gösteriyorum.
  • serhansss S kullanıcısına yanıt
    Sağol kardeşim yardımın için downgrade yaptım ama genede safe moddan çıkmadı.Servisin yolu gözüktü bana galiba
    İyi forumlar yardımların için tekrak teşekkür ederim.
  • quote:

YALNIZ SAFE MOD Bİ SORUN DEİL SEN NAPTINDA SAFE YANİ GÜVENLİ MODA GEÇTİ

Son zamanlarda ne bi uygulama ya da herhangi bi işlem yaptım telefonun sistemi ile ilgili.Sabah telefon kendi kendine kapandı ve acıldı ve safe mod'a girdi bir türlü çıkaramadım safe moddan.
  • serhansss S kullanıcısına yanıt
    Hiçbiri ile sorunu çözemedim :D 2 kere superwipe yaptım ama olmadı galiba donanımsal garip bi sorun olustu telefonda bilemiyorum.Sağol kardeş yardımın için , gece gece baya uğraştırdım seni.Servise bi götürüyüm yarın bakalım ne diyecekler.
    İyi geceler,
  • Ses acma kapama tusuna 30 saniye basinca guvenli moddan cikti ne alaka bilmiyorum ama oldu :).gece gece bosuna ugrasmisim o kadar odin ile. @serhansss

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende anlamadim ama ses acma ve kapamaya ayni anda 30 saniye basinca direk cikti safe moddan belki 4.2.2 ile alakali birsey bilmiyorum.

• ne yaparken 30 sn boyunca ses açma kapama tuşlarına bastın . telefon açılırken mi ??

ayrıca ses kısma tuşum bozuk telefon kendiliğinden güvenli mod a almış napacağım ?
  • Arkadaşlar bende foruma yeni katıldım bu konu bahanesiyle..bir çok akıllı telefon kullandım.he çokmu ustasın derseniz değilim.ama bilinçli bi kullanıcı olduğumu düşünüyorum.şu anda note 4 ve s3 kullanıyorum aynı sorun bendede oldu.s3'üm durduk yere güvenli moda geçti.Neyse bataryıyı çıkarttım taktım ve güvenli moddan çıktı.Tavsiyem hemen çıkarıp takmayın 10 dakika bekleyin..iyi forumlar..

• oburixx O kullanıcısına yanıt
    benim telefonunda ses kapama tuşu bozuk ama açma tuşu çalışıyor ne yapmam lazım yardım edin lütfen?
  • Ben de ses kısma tuşu calismiyor ben de denedim olmadı. Acaba kapatıp açarken mi yaptınız yoksa açıkken mi?

• merhabalar,

konu biraz eski ama aynı sorunları yaşayanlar için yardımı olabilir,
    telefon açılırken ses kısma tuşuna basarsanız güvenli moda geçer, eğer ses kısma tuşu takılı kalmışsa , bozulmuşsa telefon bunu tuşa basılıyor olarak algılar ve güvenli moda geçer, bu tuşu onarılması lazım veya mümkünmüdür bilmem ama root yapılıp tuş fonksiyornu devre dışı bırakılabilir ve ya değiştirilebilir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.