Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (388. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: catacombofdevil Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 1 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67.876
Cevap
417
Favori
2.548.977
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 386387388389390
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Radyo dinlerken ve oyunlarda sesle beraber titresim oluyor. Uygulamalar icindeki bu tutresimi nasil kapatabiliriz.?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lambrusco

quote:

Orijinalden alıntı: modakartalı

quote:

Orijinalden alıntı: lambrusco

quote:

Orijinalden alıntı: cem_hakan

quote:

Orijinalden alıntı: Trolo

quote:

Orijinalden alıntı: mertozel

Arkadaşlar 10Class 32GB micro sd almak istiyorum, türkiyedeki fiyatlar uçuk sahibindene bakınca da sahte kartlar çok fazla.
    Türkiyeden alabileceğim güvenilir ve ucuz bir yer var mıdır? yoksa yurt dışından sipariş geçeceğim ve aşırı ürün olduğu için ne yapsam? hangisi? takıldım..
    Örnek:
    http://www.ebay.com/sch/i.html?_trksid=p5197.m570.l1313&_nkw=micro+sd+32+class+10&_sacat=0
    http://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_noss_2?url=search-alias%3Daps&field-keywords=micro+sd+32#/ref=nb_sb_ss_i_5_19?url=search-alias%3Daps&field-keywords=micro+sd+32+class+10&sprefix=micro+sd+32gb+class%2Caps%2C849&rh=i%3Aaps%2Ck%3Amicro+sd+32+class+10

vs..

http://www.meyiletisim.com.tr/Products-URUN2410079-sand304sk-32gb-class-10-ultra-m304cro-sdhc-kart.html bu siteden oldukça uyguna alabilirsin, alışveriş yapan birçok kişi var burdan

Stogunda olmayan urune dusuk fiyat vermesi cok manali olmus. Yutarsak artik.

Ürün stoğa girmiş

http://www.meyiletisim.com.tr/Products-URUN2410079-sand304sk-32gb-andro304d-ultra-class-10-m304cro-sdhc-kart.html

Çakma ötesine benziyor dikkatli olun .

nereden anladınız? forumdan yüzlerce alan oldu hepsi orjinal dedi.
    http://forum.donanimhaber.com/m_60853896/mpage_1/f_/key_//tm.htm#60853896

Alıntıları Göster
    http://www.meyiletisim.com.tr/Products-URUN2410079-sand304sk-32gb-andro304d-ultra-class-10-m304cro-sdhc-kart.html

Çakma ötesine benziyor dikkatli olun .

nereden anladınız? forumdan yüzlerce alan oldu hepsi orjinal dedi.
    http://forum.donanimhaber.com/m_60853896/mpage_1/f_/key_//tm.htm#60853896

http://www.sandisk.com/products/mobile1-memory-products/sandisk-mobile-ultra-microsdhc-and-microsdxc-uhs-i-cards-for-android kendi sitesinde ki fiyatlar bunlar bana inandırıcı gelmiyor daha önce bu sd kartların sahteleri olmuştu o yüzden ç

• Arkadaşlar s3te bulunan hayati bi özellik daha mevcut gözden kaçıranlar var ise aklınızda bulunsun

Eğer telefonunuz çalınır ise samsungdive adresinden telefonun bulunduğu adresi bulabilirsiniz aynı zamanda telefonu kullanılmaz halde kilitleyebilirsiniz
    Eğer telefonunuzu evde kaybettiyseniz ve bulamıyorsanız 1er dakika arayla telefonun çalmasını sağlayabilirsiniz
    Eğer telefonunuzun ekran kilit şifresini unutmuş ve menüyü açamıyorsanız dive üzerinden kilit şifresini sıfırlayabilirsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

arkadaşlarbu kılıf nasıl? (Görüntü olarak cihaza en çok bunu yakıştırdım kılıf olarak)

@éomer valla başım göğe ermedi. bir mesajla göğe erseydi pilot akademisinden mezundum şimdiye ama dikkate alıp konunun kirlenmemesi için çaba harcayan 1 kişi bile çıksa bu konu daha yaşanabilir bir yer olur. Doğadan ilham alınan ve insanlar için tasarlanan bir cihazın konusundayız. İnsanlar, akılları ile diğer canlılardan ayrılır. Aynı şeyi sürekli söylemek papağanların işidir, insanın değil. İnsan aklını kullanır, araştırır ve amacına ulaşır.Yanlış düşünüyorsam yanlış düşünüyorsun, şu şekilde olmalı veya ben böyle düşünüyorum dersiniz. Başım göğe erse de ermese de bu konu çöplüğe döndüğü zaman neler olacağını çok iyi biliyorum. Ben bunun olmaması için şimdiden fikrimi belirtiyorum. Katılan olur veya olmaz. Bu kişinin iradesine kalmış. Ama ben fikrimi belirttim, ileride ne olacağını da söyledim isteyen dikkate alır, isteyen almaz. Çoğunluk dikkate almazsa bu konu bir kaç ay sonra çöplüğe dönecek, kimse aradığını bulamayacak, forum katledilecek.Kahin olmaya gerek yok, bu konuda tedbir alınmamış birçok konu var.(Galaxy S-S2 en büyük örneklerinden) ve şuandaki durumları ortada...Birisi 600 küsür sayfa, toplasan elle tutulacak 200sayfadır; diğeri 800 küsür sayfa toplasanız 300 sayfa etmez. Onlarca kaynak, anlatım, rehber, video var. Ama onları kullanıcıların çok az bir kısmı kullanıyor. Sonucunda da bilgili, yardım etmek isteyen kişiler her gün sayfalarca ilerleyen konuyu takip etmiyor veya etmekte zorlanıyor. Dolayısıyla bildiği bir şeyi yazmıyor. Daha önceden cevaplanmış ve önemli bir soru olsa dahi arada kayanayabiliyor ve yüzlerce sayfa içerisinde birkaç mesajı bulmak samanlıkta iğne aramaktan farksızdır...Benim en büyük dayanağım tecrübelerim ve diğer konulardaki örneklerdir. Gürol abi Galaxy Note konusunu bildiğim kadarıyla sırf bu nedenle takip etmeyi bırakmıştı,(ya da ordaki ortamdan dolayı tam hatırlamıyorum şu anda) ben Galaxy S konusunu yine aynı sebeple bıraktım, diğer konularda da aynı şekilde onlarca örnek var. Benim gibi çok küçük bir kitle bu tür cihazların her ayrıntısıyla ilgileniyor, büyük çoğunluk ise hazır cevabı istiyor. Araştırma sıfır ! Ben bunun önlenmesi için çabalıyorum yoksa bu konuda kimin sorusu yanıtlanmamış, kim derdini çözememiş beni ilgilendirmez deyip bir kenara da çekilebilirim. Olan bana olmaz, benim daha S3'üm yokken kullananların %90'ına taş çıkartacak kadar iyi biliyorum cihazı ama bir sorusu olup cevabını rehberlerde vs.'de bulamayıp bizlerin bildiği bir çözümü olan sorunun arada kaynaması, ileride aynı sorunun onlarca kez sorulması bu konuyu öldürmekten başka neye yarar ki? Konu sahibi ile Galaxy S konusundan tanışıklığımız var, kendisi de bilir Galaxy S konusu günde 8-10 sayfa ilerliyordu bir aralar. Ama yararlı bir bilgi yoktu. 10 sayfada işe yarayacak 1-2 mesaj ya oluyordu ya olmuyordu...Gerisini at çöpe gitsin. 10 sayfada bir şeyi aramakla bir iki sayfada bir şeyi aramak arasında ciddi fark vardır. Bunu büyük çapta düşünürseniz 40-50 sayfa ile yüzlerce sayfa olur...Galaxy S3'ün daha da fazla rağbet gördüğünü düşündüğümüzde bin sayfayı geçer bu konu diğer konular gibi olursa... Ayıkla pirincin taşını...

Telefona sahipmisin anlamadim ama soruna cevap vereyim.
    O kılıfı beğenmedim. Sebebi ise sadece arka kapağı koruyor olması ve telefona yakismamasi. Hem daha kalın hem daha kaba oluyor telefon.

Başlık konusunda söylediklerine kısmen katılıyorum. Aradığımı bulamadığımdan s3 sahibi olmama rağmen forumda bol bol zaman gecirmeme rağmen bu başlığa pek ugramiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: UnchaineD

quote:

Orijinalden alıntı: hunkar1

crt effekti de yukledim..birde artan zil olayini da cozdum mu degmeyin benim keyfime..bu cihaz gercekten guzel..

crt effecti nereden yüklediniz?

ve artan zili nasil hallettiniz
  • Konu inanılmaz hızlı ilerliyor.Gereksiz çok mesaj var. Online tema yapma hakkıda arkadaşa bilgi paylaşayım dedim yorumunu bulamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: AIainPROST

Arkadaşlar s3te bulunan hayati bi özellik daha mevcut gözden kaçıranlar var ise aklınızda bulunsun

Eğer telefonunuz çalınır ise samsungdive adresinden telefonun bulunduğu adresi bulabilirsiniz aynı zamanda telefonu kullanılmaz halde kilitleyebilirsiniz
    Eğer telefonunuzu evde kaybettiyseniz ve bulamıyorsanız 1er dakika arayla telefonun çalmasını sağlayabilirsiniz
    Eğer telefonunuzun ekran kilit şifresini unutmuş ve menüyü açamıyorsanız dive üzerinden kilit şifresini sıfırlayabilirsiniz

evet bu özelliği keşfettim çok güzel tlfon nerde olduğunu görebiliyorsunuz çaldırabiliyorsunuz kilitleyebiliyorsunuz ama şu var eğer farklı bir hat takılı ise bunu yapabiliyor mu o var!!!
  • Hem ekran camindan, hem kapaktan kilcak cizik v.s. bu kadar sikayet varsa ve samsunga geri donusum fazla yapildiysa, gercek rev guncellemesi yolda demektir tabi eger hala yapilmadiysa...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuRaN.z -- 11 Temmuz 2012; 2:42:00 >
  • quote:

quote:

quote:

crt effekti de yukledim..birde artan zil olayini da cozdum mu degmeyin benim keyfime..bu cihaz gercekten guzel..

http://www.yesilcin.com/index.php?topic=5336.msg39901.msg#39901 buradan ulasabilirsin hocam.

Hocam sygc'in linkini vermeşsiniz LFB'de destekliyor mu ki acaba ?

• 850 Dolara 32 Gb hafiza 2 Gb Ramli Galaxy S3 almak mantikli mi ?
    Telefon almayi dusunuyorum ama bu s3 mu bilemedim hos telefona benziyor.Yorumlara gore almayi dusunuyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Rottweiler

basit bir soru olacak ama bu sayaç artması olayı nedir acaba

Root yapıp sayaç artarsa cihazınız garantiliyse garanti dışı kalır ama Triangle Away programıyla sayacı sıfırlayabiliyosunuz yada usb jig lede sıfırlayabilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EscapeSouL -- 11 Temmuz 2012; 7:14:00 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AIainPROST

Arkadaşlar s3te bulunan hayati bi özellik daha mevcut gözden kaçıranlar var ise aklınızda bulunsun

bu güzel bir özellik ama türkiyede çalışmıyor, en azından bana öylee yazı çıkıyor, bölgede desteklenmemetedir diye. bir de telefonda mobile tracker aktif olması lazım.
    ayrıca bunun yerine kullanılabilirliği iiy olan başka programlar var, markette hem paralı hem bedava olanları var.

• Cevapsiz çağrım olmamasına rağmen ana menüde telefon ikonunun üzerinde sürekli 1 rakamı var bir türlü kaldıramadım bilgisi olan var mı acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: charliee

quote:

quote:

quote:

http://www.yesilcin.com/index.php?topic=5336.msg39901.msg#39901 buradan ulasabilirsin hocam.

Hocam sygc'in linkini vermeşsiniz LFB'de destekliyor mu ki acaba ?

haklisin hocam..cok ugrastim telefonla gece karistirmis olabilirim..yorgunluguma ver..kusura bakmaayin.duzelteyim.

• Yaklasik 2 gun once aldim beyaz 16 gb gayet kullanisli ve rahat bir telefon telefona ucretsiz google play store disinda uygulama, oyun indirebilecegim bir yer varmi?

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtozer06

Yaklasik 2 gun once aldim beyaz 16 gb gayet kullanisli ve rahat bir telefon telefona ucretsiz google play store disinda uygulama, oyun indirebilecegim bir yer varmi?

BLACKMARKT ALPHA yazın google da :) , bazen crash oluyor ama ücretli oyunların, uygulamaların çoğu burada ücretsiz :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mad_Wolf

quote:

quote:

ve artan zili nasil hallettiniz

http://www.yesilcin.com/index.php?topic=5336.msg39901.msg#39901 gerekli modlari burada bulabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: mrtozer06

Yaklasik 2 gun once aldim beyaz 16 gb gayet kullanisli ve rahat bir telefon telefona ucretsiz google play store disinda uygulama, oyun indirebilecegim bir yer varmi?

Samsung App burayada bir göz at.
  • Arkadaşlar telefonuma İngiltere romunu yüklemeden önce yedeklerimi almak istiyordum. Kiesle bunu başaramadım ve telefonum rootsuz. Ultimate back up kurmuştum yedeklerimi alabilmem için. Şimdi ingiltere romunu yükleyip format atacağım telefonuma. Ultimate Back up ile aldığım yedekler nereye gidiyor ben tekrardan nerden bu dosyaları geri getirebilirim mümkünse yardımcı olabilir misiniz. Çok teşekkür ederim şimdiden
  • 
Sayfa: önceki 386387388389390
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.