Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (384. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67.876
Cevap
417
Favori
2.548.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 382383384385386
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar telefonumu cüzdanımın üzerine bırakınca garip bir tıngırtı sesi çıkartıyor telefon sanki bişeyin komutunu bekliyor gibi ama diğer zeminlerde olmuyor.

Sizce bu neyle alakalı telefonum cüzdanımı çok mu sevdi? Ekranda herhangi bişeyde olmuyor. Garip bir tın sesi çıkıyor telefondan.

Edit: Tamam buldum cüzdanda paypass li kredi kartı varmış ondanmış ahah. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi datox -- 10 Temmuz 2012; 20:08:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: datox

Arkadaşlar telefonumu cüzdanımın üzerine bırakınca garip bir tıngırtı sesi çıkartıyor telefon sanki bişeyin komutunu bekliyor gibi ama diğer zeminlerde olmuyor.

Sizce bu neyle alakalı telefonum cüzdanımı çok mu sevdi? Ekranda herhangi bişeyde olmuyor. Garip bir tın sesi çıkıyor telefondan.

Edit: Tamam buldum cüzdanda paypass li kredi kartı varmış ondanmış ahah. :)

Nfc açık.

Kolay gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • root&rom işlemleriyle ilgili birkaç şey sormak istiyorum

1- root ve ingiltere romunu yüklemek sayacı artırıyor mu?
    2- artırmıyorsa servise vercek olursam ingiltere romuyla vermek sıkıntı yaratır mı
    3- istediğim zaman türkiye romu yükleyebiliyor muyum?
    4- şu an hiç güncelleme yapmadım şehir dışındayım internet yok çünkü. ilk güncellemeyi kies hata verdiği için indirememiştim bir türlü. ilk güncellemeyide odinle yükleyebilir miyim?
    5- ingiltere romu yükledikten sonra format atmam gerekiyor mu, gerekiyorsa nasıl atılıyor ve uygulamaları nasıl hızlıca tekrar yükleyebilirimm google playde böyle bir seçenek var mı? (eski yüklediklerimi tekrar yükle gibi). ve apklerin wifi ile indirdiği dosyaları yedeklesem apkyi kurup ilgili yere atınca direk çalışır mı?
    6- son olarakta facebook sync programıyla facebook kişilerimi rehber olarak kullanıyorum bunları cep telefonlarıyla birleştirdim. ama rehberi sd karta çıkarttığımda bu senkronize ettiklerim gözükmüyor sadece simkarttan aktardığım kişiler mevcut. senkronizasyon yaptığım kişileri nasıl yedeklerim?

çok oldu biliyorum cevap vereceklere şimdiden teşekkürler :D

• Benim Galaxy S3 ümde şöyle bir sorun çıktı , 2 gün önce ingiltere romunu kurmuştum. Önceden sorun yaşamıyordum. (Yada ben farketmedim) Şimdi birisini ararken telefonun ahizesinden çok fazla cızırtı çıkmaktadır. Ahize mi bozuktur yoksa ahize ses ayarlarında bir sorun mu vardır ?

Bu konu hakkında yardım edebilir misiniz.
  • Iyi aksamlar arkadaslar. Bende dun aksam teknosadan galaxy s3 alarak araniza katilmistim. Aksam oldugu icin ve teknosada jelatin, kilif olmadigi icin bugunu bekledim. Az once jelatin ve kilif aldim ancak isigin altina arka kapaga bi baktim ki hertarafi cizikler icinde. Suanda moralim cok bozuk. Nasil olurda bu kadar cizilir. 2 tane derin ve bir suru kilcal cizik var. Telefonu sadece ipek cebi olan keten pantolona koydum onun disinda hicbirseye degmedi. Nasil bu kadar cizilir aklim ermedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: buludag89

quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

quote:

Ingiltere Romunu bulabileceğiniz adres
    http://www.theandroidsoul.com/i9300xxblfb-latest-android-4-0-4-update-galaxy-s3-guide/

Ingiltere ROMu Direk Link
    http://www.hotfile.com/dl/162402398/abc9bdb/I9300XXBLFB_I9300OXABLFB_BTU.zip.html

geçen gün attığım bir mesajda bunu zaten söylemiştim. Hatta enayi gibi beklemeyin demiştim.Bu da dediğimi doğrular nitelikte bir kanıt
    Zaten sen gaza getirdin ki beni de :D

fena mı oldu? bakın ne güzel güncel sürüm kullanıyorsunuz sayemde

• @-b0Ni
    soruların cevaplarını ben de merakla bekliyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0tyldrm0

Iyi aksamlar arkadaslar. Bende dun aksam teknosadan galaxy s3 alarak araniza katilmistim. Aksam oldugu icin ve teknosada jelatin, kilif olmadigi icin bugunu bekledim. Az once jelatin ve kilif aldim ancak isigin altina arka kapaga bi baktim ki hertarafi cizikler icinde. Suanda moralim cok bozuk. Nasil olurda bu kadar cizilir. 2 tane derin ve bir suru kilcal cizik var. Telefonu sadece ipek cebi olan keten pantolona koydum onun disinda hicbirseye degmedi. Nasil bu kadar cizilir aklim ermedi.

peki aldığınızda kutuyu ilk sizmi açtınız güvenlik bandını sizmi yırttınız belki teşhir ürünü belkide kullanılmış bukadar sürede okadar çizik olmamalı
  • quote:

Iyi aksamlar arkadaslar. Bende dun aksam teknosadan galaxy s3 alarak araniza katilmistim. Aksam oldugu icin ve teknosada jelatin, kilif olmadigi icin bugunu bekledim. Az once jelatin ve kilif aldim ancak isigin altina arka kapaga bi baktim ki hertarafi cizikler icinde. Suanda moralim cok bozuk. Nasil olurda bu kadar cizilir. 2 tane derin ve bir suru kilcal cizik var. Telefonu sadece ipek cebi olan keten pantolona koydum onun disinda hicbirseye degmedi. Nasil bu kadar cizilir aklim ermedi.

kullanılmış cihazı okutmuşlardır size. başka bir açıklaması yok. Nasıl kullandığınızı, nereye koyduğunuzu biliyorsanız ve bu kadar olamaz diyorsanız size kullanılmış telefon vermişlerdir...Yoksa o kadar çizilmesi pek mümkün değil...
  • quote:

Kullanılmış ürün satmis olabilirler mi sana ??

• quote:

Orijinalden alıntı: DoveSea

arkadaşlar, beni de gaza getirdiniz, ben de odinle yükleyeceğim...
    ama bişeye kafam takıldı ve siz cevap verene kadar bekleyeceğim...
    yeşilcin'de video anlatımda "önemli olan şu sırayı uygulamak: ses azaltma+menü+power tuşuna bas - kabloyu bağla - ses arttırma tuşuna bas" diyor
    ama androidsoul'da "önemli olan şu sırayı uygulamak: ses azaltma+menü+power tuşuna bas - ses arttırma tuşuna bas - kabloyu bağla" diyor

hangi sıra doğru?

bence hiç farketmez 2si de aynı kapıya çıkıyor.
    ben alttakini yaptım sıkıntı yok
  • Farki isik altinda birkez daha dikkatli bakabilirsin. Bende ayni seyi yasamistim megerse florasan onundeki dalgalanmalarin yansimasiymis. Bi ihtimal yani tabi..

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhan112

quote:

Orijinalden alıntı: amca31

quote:

Orijinalden alıntı: gokhan112

quote:

Orijinalden alıntı: amca31

Arkadaşlar ciddi bir sorunla karşı karşıyayım sanırım..Galaxy s3 sahibiyim ve telefonu alalı 1 hafta oldu yurt dışından gelen bir ürün aldım..Telefon arama yapmıyo msj atabiliyorum ve gelen aramaları cevaplıyabiliyorum sadece arama yapmıyor..iMei numarası cihazin tutuyo sorgu sayfasında da geçici kayıt altına alınmıştır evraklar kontrol ediliyor yazıyor..sizce sorun nedir telefonsal bir ayarmı değiştirmem lazım lütfen yardım edermisiniz bir türlü arama yapamıyorum..

çözümü bilmiyorum ama sorunun daha çabuk hallolması için biraz açıyim istedim bu sorun 1 haftadırmı var yenimi başladı formatlamayı denedinizmi başka hatla arama yapmayı denedinizmi

Format atmadim baska hatlada kullanmadim hattim eski tip kestirdim oyle taktim biraz arastirdim kesilen hatlarda boyle sorun oluyomus sizin dusunceniz nedir acaba yeni micri simcardmi almam gerekiyor cok sacma geldi sadece arama yapamiyorum bi oneri sunarsaniz sevinirim

çevrenizde microsim kullanan muhakkak vardır bence başka hat takıp deneyin derim oda olmazsa format atın dışardan arama geldiğine göre mesajlaşabildiğinize göre sorun ya yazılımsal yada sim karttan kaynaklanıyo olmalı

Tesekkurler deneyip sonucu yazicam

• quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

root&rom işlemleriyle ilgili birkaç şey sormak istiyorum

2- artırmıyorsa servise vercek olursam ingiltere romuyla vermek sıkıntı yaratır mı
    4- şu an hiç güncelleme yapmadım şehir dışındayım internet yok çünkü. ilk güncellemeyi kies hata verdiği için indirememiştim bir türlü. ilk güncellemeyide odinle yükleyebilir miyim?
    5- ingiltere romu yükledikten sonra format atmam gerekiyor mu, gerekiyorsa nasıl atılıyor ve uygulamaları nasıl hızlıca tekrar yükleyebilirimm google playde böyle bir seçenek var mı? (eski yüklediklerimi tekrar yükle gibi). ve apklerin wifi ile indirdiği dosyaları yedeklesem apkyi kurup ilgili yere atınca direk çalışır mı?
    6- son olarakta facebook sync programıyla facebook kişilerimi rehber olarak kullanıyorum bunları cep telefonlarıyla birleştirdim. ama rehberi sd karta çıkarttığımda bu senkronize ettiklerim gözükmüyor sadece simkarttan aktardığım kişiler mevcut. senkronizasyon yaptığım kişileri nasıl yedeklerim?

1-Root sayaç arttırır rom arttırmaz
    2-İngiltere romu yerine türkiye kurarsanız daha iyi olur öbür türlü pararel ithalat diyip yapmayabilirler yada ücret karşılığı yaparlar
    3-Romda sıkıntı olmaz istediğiniz romu istediğiniz zaman kurabilirsiniz
    4-İnternetten romu indirip Odinle kurabilirsiniz isterseniz ilk romu kurarsınız isterseniz en sonu
    5-Her rom kuruluşunda format atmak gerekiyo yoksa eskilerden kalıntı kalır uygulamalar silinirse Google Playe girip uygulamalarım/tümü yaparsanız daha önce kurduklarınız gelir tek tek kurabilirsiniz Google playe girmek için Gmail hesaplara eklemeniz gerekiyo yoksa uygulamaları göremessiniz
    6-Facebook sync yi bilmiyorum bilenler anlatırsa daha iyi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: Firaristt

quote:

kullanılmış cihazı okutmuşlardır size. başka bir açıklaması yok. Nasıl kullandığınızı, nereye koyduğunuzu biliyorsanız ve bu kadar olamaz diyorsanız size kullanılmış telefon vermişlerdir...Yoksa o kadar çizilmesi pek mümkün değil...

muhtemelen dediginiz gibi kullanilmistir..belki de teshir urunudur..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hunkar1

quote:

Orijinalden alıntı: aytactm

quote:

Orijinalden alıntı: UnchaineD

Arkadaşlar orijinal flip cover almak istiyorum. Önerir misiniz? herhangi bir sorunu olan var mı? Ayrıca arkaya da koruyucu sticker arıyorum İstanbul avrupa yakasında bulabilecegim Önlü Arkalı koruyucu sticker satan yer söyleyebilir misiniz?

flip cover alırsan arkasına bişey almana gerek kalmaz, çünkü arka kapağı söküp bunu takıyorsun, ben kullanıyorum ve çok estetik duruyor, arka kapak çizilse bile kılıf çizilmiş oluyor

bende ayni sekilde kullaniyorum..gercekten karizmatik..flip cover kullanilacaksa orjinali kullanilmali bence..digerleri kaba oluyor genelde..arka kapak ta sokulunce bir nevi elinde yedek kapak olmus oluyor..3haftaya yakindir kullaniyorum flip cover da da bir deformasyon yok..tavsiye ederim..

orjinal flip coveri nerden edinebiliyoruz ?

ben turkcell timde buldum hocam..65 dediler 55tl ye aldim..cesitli internet sitelerinde de var ..bugun birkac yerde daha gordum.sanirim piyasaya girmis.cogu yerde var

• quote:

Orijinalden alıntı: By Bora

Benim Galaxy S3 ümde şöyle bir sorun çıktı , 2 gün önce ingiltere romunu kurmuştum. Önceden sorun yaşamıyordum. (Yada ben farketmedim) Şimdi birisini ararken telefonun ahizesinden çok fazla cızırtı çıkmaktadır. Ahize mi bozuktur yoksa ahize ses ayarlarında bir sorun mu vardır ?

Bu konu hakkında yardım edebilir misiniz.

Telefonda wipe data/factory reset & wipe cache partition yapın cihaz sıfırlancak eğer formattan sonra devam ediyorsa servise verin
  • quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

root&rom işlemleriyle ilgili birkaç şey sormak istiyorum

1- Resmi romlar sayacı arttırmaz.
    2-Sıkıntı olacağını sanmıyorum, ancak Türkiye romu yükleyip verirseniz daha iyi olur garanti açısından.
    3-Evet yükleyebilirsiniz.
    4-Telefon için çıkan bütün güncellemeleri odin ile yükleyebilirsiniz.
    5-Bence format atmak gerekmiyor, ancak gene de yapmak isterseniz, gizlilik ayarlarından fabrika ayarlarına yükle seçeneğini seçerseniz sıfır kurulum olmuş olur zannımca. Eski uygulamalarınız otomatik olarak nasıl yükleneceğini bilmiyorum, ancak kablosuz üzerinden play stordan çok hızlı bir şekilde yükleniyor zaten, apklerin wifi ile indirdiği dosyaları da kopyalayıp eski yerlerine kopyalayınca çalışırlar.
    6-Bilmiyorum.

• Görüşme sesini kaydeden bir uygulamaya (Call Record) ihtiyacım var.Marketteki denediğim bütün uygulamalarda, benim yaptığım aramalardaki görüşmeleri kayıt edip açabiliyorken, karşı tarafın aramalarındaki görüşmeleri kayıt yapıyor fakat kayıdı açamıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XYAĞMUR -- 10 Temmuz 2012; 21:04:22 >
  • Arkadaşlar şu iki kılıf arasında kaldım yardımınızı bekliyorum, başka tavsiyelere de açığım, ekran koruyucu film ekran görüntü kalitesini etkilermi

http://www.pdateknoloji.com/Samsung-i9300-Galaxy-S3-Sert-seffaf-Silikon-Kilif-Siyah_14709.html#0

http://www.pdateknoloji.com/Samsung-i9300-Galaxy-S3-Sert-Kaucuk-Kilif-Mat-_14697.html#0

• 
Sayfa: önceki 382383384385386
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.