Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (3273. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67.876
Cevap
417
Favori
2.548.990
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32713272327332743275
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: LegendM

2.5 sene sonunda s3 e veda ediyorum
    Zenfone 5 aldım,s3 ten sonra töbe ettim 1 milyardan pahalı telefon almamaya zenfone iyi geldi

İyisiyle kötüsüyle 1000 sayfa olmuş herkese teşekkürler

Not: Telefon sağlam ama 1 gb ram yetmiyor artık değiştirme sebebim odur

Hayırlı olsun hocam. Smsungun Avrupa Ve Kore versiyonunda 2gb ram kullanırken neden i9300'de 1gb kullandığını anlamadım ama

• bu telefonu rootsuz ve cm 11'siz kullandığım her güne lanet olsun telefon yeniden doğdu gerçekten ne takılma var ne de güncelleme dışı kalma.. hiç düşünmeyin derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: awerty

bu telefonu rootsuz ve cm 11'siz kullandığım her güne lanet olsun telefon yeniden doğdu gerçekten ne takılma var ne de güncelleme dışı kalma.. hiç düşünmeyin derim.

Stabil cm12 çıksın hemen yükleyeceğim alphalarini kullandım gayet güzeldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Want to

quote:

Orijinalden alıntı: awerty

bu telefonu rootsuz ve cm 11'siz kullandığım her güne lanet olsun telefon yeniden doğdu gerçekten ne takılma var ne de güncelleme dışı kalma.. hiç düşünmeyin derim.

En son çıkan Nameless ROM'unu deneyin derim, her şeyi çalışıyor, kullanılabilir durumda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Want to

quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-
    En son çıkan Nameless ROM'unu deneyin derim, her şeyi çalışıyor, kullanılabilir durumda.

dünden beri aklımda ama cesaret edemedim. bir kaç güne dayanamaz yüklerim herhalde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi awerty -- 28 Aralık 2014; 22:31:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DALGIÇ ADAM

Arkadaşlar benim batarya ile ilgili sıkıntım var !

Gece takıyorum sabaha kadar %100 oluyor wifi açıyorum hemen aktif şekilde whatsap kullanıyorum bir de 10 dakika clash of clans oynuyorum 1 saate %70 lere inidiyor bataryayı yenilesem düzelir mi bu durum ?

1 saat içinde 10 dk oyun, 50 dk whatsapp kullanıyorsanız aralıksız %30 şarj gitmesi çok normal.
  • LegendM kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam
  • Beyler bi sorunum var , yardimci olabilir misiniz. Gecenlerde telefonun bi kismina su döküldü hemen cektim . telefonda bi sikinri yok gibi de , fakat karşi tarafa sesim çook az gidiyormuş. Karsinin sesini net aliyorum ama.. Sorun ne olabilir acaba ? 2 senedir kullaniyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: N3F3RTARI

Arkadaşlar benim s3 android 4.1 de kaldı ve güncellemeyi alamıyorum bir türlü, samsung müş. tem. aradım fakat samsung türkiye den garantisi olmadığı için biz ilgilenmiyoruz dedi. Güncelleme için tavsiyeleriniz var mı?

Bu sorunu yaşayan s3 zede yok mu:(
  • Teşekkürler,ram konusunda amaçları belli. Bunlar her halükarda alır zaten yüksek donanıma gerek yok...
  • quote:

quote:

Arkadaşlar benim s3 android 4.1 de kaldı ve güncellemeyi alamıyorum bir türlü, samsung müş. tem. aradım fakat samsung türkiye den garantisi olmadığı için biz ilgilenmiyoruz dedi. Güncelleme için tavsiyeleriniz var mı?

Bu sorunu yaşayan s3 zede yok mu:(

Boşver 4.3 u falan direk note 2 portu romlrdan birisini deneyin 4.3de çok fazla bug var
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeusReus

Beyler bi sorunum var , yardimci olabilir misiniz. Gecenlerde telefonun bi kismina su döküldü hemen cektim . telefonda bi sikinri yok gibi de , fakat karşi tarafa sesim çook az gidiyormuş. Karsinin sesini net aliyorum ama.. Sorun ne olabilir acaba ? 2 senedir kullaniyorum.

Hocam cevap gayet basit mikrofon bozulmuş.
  • iphone verip s3 aldım ama bu yukarıdaki sarı ile yeşil ok işlem yapıyormuş gibi ara ara yanıp sönüyor ilk kurulumda bana sormadan 60 mb yedi zaten kendi kendine neti kullanıyormu bunun önüne nasıl geçilir yoksa ben kuruntumu yapıyorum iphone da böyle bir sorun yoktu ? bu arada wireless kullanmıyorum hattın netini kullanıyorum .
  • Şu smemoda maximum tuval boyutu aşıldı diyor dropboxtaki notların yarısını kaydediyor bunu nasıl düzelticem

• quote:

Orijinalden alıntı: HercuL

iphone verip s3 aldım ama bu yukarıdaki sarı ile yeşil ok işlem yapıyormuş gibi ara ara yanıp sönüyor ilk kurulumda bana sormadan 60 mb yedi zaten kendi kendine neti kullanıyormu bunun önüne nasıl geçilir yoksa ben kuruntumu yapıyorum iphone da böyle bir sorun yoktu ? bu arada wireless kullanmıyorum hattın netini kullanıyorum .

Mobil veriyi kapatın düzelecektir.
  • Dejavu_54 selam,

sarjın gece kendiliğinden düşmesini engellemek için uyandıran programların tespitini nasıl yapıyorduk?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dejavu_54

quote:

Orijinalden alıntı: HercuL

iphone verip s3 aldım ama bu yukarıdaki sarı ile yeşil ok işlem yapıyormuş gibi ara ara yanıp sönüyor ilk kurulumda bana sormadan 60 mb yedi zaten kendi kendine neti kullanıyormu bunun önüne nasıl geçilir yoksa ben kuruntumu yapıyorum iphone da böyle bir sorun yoktu ? bu arada wireless kullanmıyorum hattın netini kullanıyorum .

Mobil veriyi kapatın düzelecektir.

Iyi hocam iphone da sürekli açıktı biri birsey yazmış olsa ben açana kadar görmem saçma yani başka yolu yokmu

• wakelock detecdor
  • Bu telefonu aldim ikinci el farkli bir rom var ustunde orjinal romu nasil yukleyebiliriz odin le yukluyordum galaxy ace ye ama bunda nasil acaba cevap verirseniz mutlu olurum

• quote:

Orijinalden alıntı: maestro_34

Dejavu_54 selam,

sarjın gece kendiliğinden düşmesini engellemek için uyandıran programların tespitini nasıl yapıyorduk?

GSam battery
  • 
Sayfa: önceki 32713272327332743275
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.