Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
67.946
Cevap
443
Favori
2.516.108
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> ★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!)
Giriş
    888 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: albatros86

quote:

Orijinalden alıntı: MaC07

quote:

Samsungu aradım ve bana verdikleri cevap kesinlikle fatura olmadan işlem yapmayız oldu, bu konuda ne diyorsunuz ?

Benim bulunduğum yerdeki servis (Eskişehir) böyle bir prosedür uyguladı. Hatta ben de servise gitmeden önce 2 saat garanti belgesini aradım. Fakat servise gittiğimde yüzüne bile bakamadılar belgelerin. Direk bataryası nı çıkartıp barkod okuyucu ile imeiyi okuttu.

Anladım inşallah dediğiniz gibidir.Samsungun bana kurduğu cümle şu şekilde
    ''Fatura ve garanti belgesi 2 yıl içerisinde saklanmalıdır. Servislerimiz fatura olmadan cihazda kontrol işlemleri gerçekleştirememektedir.''

2 kere gittim servise. Cihazi teslim alırken çok kalabalıktı özellikle baktım kimseden belge istemediler. İnşallah sizin de oyle olur hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    537 Mesaj

Öncelikle cevabınız ve ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.Umarım buradaki(İstanbul) yetkili servislerde o şekilde çalışıyordur.
    |
    |
    MaC07 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Şu an hangi custom rom ve kerneli kullanıyorsunuz ben arkadaşa cm11 ve boffle kerneli yükledim baya stabil oldu aslında ama önerebileceğiniz daha iyi bir rom varmı

|
    |

AMD Ryzen İşlemci Kullananlar Kulübü

MSI B450 TOMAWAWK
    AMD R5 2600
    MSI RTX2060 GAMİNG Z
    CORSAİR VENGEANCE 3000Mhz 16GB 8x2 DUAL
  • Yüzbaşı
    532 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

quote:

Samsungu aradım ve bana verdikleri cevap kesinlikle fatura olmadan işlem yapmayız oldu, bu konuda ne diyorsunuz ?

Benim bulunduğum yerdeki servis (Eskişehir) böyle bir prosedür uyguladı. Hatta ben de servise gitmeden önce 2 saat garanti belgesini aradım. Fakat servise gittiğimde yüzüne bile bakamadılar belgelerin. Direk bataryası nı çıkartıp barkod okuyucu ile imeiyi okuttu.

Anladım inşallah dediğiniz gibidir.Samsungun bana kurduğu cümle şu şekilde
    ''Fatura ve garanti belgesi 2 yıl içerisinde saklanmalıdır. Servislerimiz fatura olmadan cihazda kontrol işlemleri gerçekleştirememektedir.''

2 kere gittim servise. Cihazi teslim alırken çok kalabalıktı özellikle baktım kimseden belge istemediler. İnşallah sizin de oyle olur hocam.

Garanti belgesine baksalar neolucak :D illaki kitliyolar faturayı ve 250 den assağı ödeyene pek rastlamadim ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bahadir1453 -- 14 Ocak 2014; 23:40:34 >
    |
    |

• Yarbay
    2468 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Dejavu_54

quote:

Orijinalden alıntı: bazen13

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: kemalboran

Virüs değil. Yüklediğiniz uygulamalardan birisi reklam gösteriyor. İlgili uygulamayı bulup kaldırırsanız sorun çözülür. En son hangi uygulamayı kurduktan sonra bu reklam gösterme durumu ortaya çıktıysa o uygulamaları kaldırın.

Evet bende öyle düşünüyorum ama bişey yüklemedim güncelleme yaptım da kim bilir hangisi lanet olsun.

Virüs veya değil, format atmadıkça o reklam gitmez. Gideren varsa yazsın :)

Ben giderdim kardeş. Sen yine polemiğe girme peşindesin ama bana uzak ol tekrar uzaklaştırılmak istemiyorsundur umarım forumdan

Ahahahahaha, kardeş sen polemiği kendin yaratmış kendin sonlandırmışsın.

Bana gülmek düşüyor, ehahahahaah :D:D:D
    |
    |

• Binbaşı
    1598 Mesaj
    Arkadaşlar varsayılan klavye ye samsung klavye dışında bi klavye ekleyebiliyormuyuz? Yani ek bir uygulama kullanmadan klavyede değişiklik, geliştirme yapabiliyormuyuz?

|
    |
    Bu arada sammobile de unknown bi s3 güncellemesi var yine ?

oydu buydu geldi gelicek derken temmuzdan bu yana ömür bitti be
    |
    |
    İngiltere degil mi GMK2 kodu?

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: GeoMatrix

Bu arada sammobile de unknown bi s3 güncellemesi var yine ?

ne yazık ki fransaymış tr romu 21 ocakta gelecek diyolar...
    |
    |
    Hepsiburadadan almıştım telefonumu paralelden dün geldi update banada bakıyım dedim açılırken felan bienvenue yazıyor fransızca appler var.Neyse sorunuma geliyim benim wifi danmı bilmiyorum ama 2 3 dk da bir kablosuz ağa bağlandı diyor arada bağlantı gidiyor girmek için wifi kapatıp açmam gerekiyor sorun benim modemde mi yoksa teldemi çözemedim bilgisi olan var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EternalKiss -- 15 Ocak 2014; 0:33:24 >
    Taiwan - BRI 15 Jan 04:12:59 Available
    Taiwan (WAN) - WAN 15 Jan 10:06:50 Available
    Thailand - THL 23 Jan 09:24:32 Available
    Trinidad and Tobago - TTT 22 Jan 08:36:16 Available
    Tunisia - TUN 14 Jan 06:52:44 Available
    Tunisia - ABS 14 Jan 06:52:10 Available
    Turkey - TUR 21 Jan 09:01:34 Available
    Ukraine - RTL 04 Jan 09:40:01 Available
    Ukraine (Kyivstar) - SEK 28 Dec 11:18:26 Available

Bu listeyi sammobileden aldun sanirim ama burda veriken tarihler gecen yil veruln 4.1.2 nin tarihi linklere girdiginde zaten 4.1.2 surumunu veriyo bunlar yanlis ama moraliniz bozulmasin bu ay gelir muhtemelen biseyi cok istersen olur hep beraber isteyin yogunlasin

|
    |
    GRETACASH kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |

PSN | Steam | Spotify | TV Time
    AMD Ryzen 7 2700X | MSI X470 Gaming Plus | SAPPHIRE RX 5700 XT NITRO+ | G.SKILL Trident Z RGB 16GB | Intel 660p M.2 512GB SSD | Corsair 400R
    HyperX Cloud II | Logitech G910 | Logitech G900 | EVGA 750GQ 80+ GOLD | ViewSonic VX2758-2KP-MHD 27" 144Hz QHD IPS
    PS4 PRO 1TB | Samsung 50MU7000 | Xiaomi Mi 8 Lite 128GB
  • Yarbay
    3918 Mesaj

Hala soruyorlar mı garanti belgesi ya
    |
    |
    albatros86 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Mevcut Araçlar: Chevrolet Captiva 7K 2.0d 163PS (2012), Chevrolet Cruze Sport Plus SR 1.6 117 PS (2014), Peugeot Partner Tepee Prem. Style Pack. 1.6 115 PS (2014), Isuzu D-Max 3.0 TDI (2009), Renault Master 2.3 125 PS (2017)
  • Teğmen
    225 Mesaj
    Beyler Benim Telefona Ben 4.3 Yuklemistim.Hic Sorun Yokken Bugun Birden Mobil Veri Acilmamaya Basladi Wipe/Data Fln Hepsini Yaptim Duzelmedi Sizde de Bu Sorun Varmi?

|
    |
    Arka kapağın baya bir çizildiğini farkettim. Orjinal arka kapağı nereden satın alabilirim, bilgisi olan var mı?

Saygılarımla,

quote:

Orijinalden alıntı: mechanical01

Arka kapağın baya bir çizildiğini farkettim. Orjinal arka kapağı nereden satın alabilirim, bilgisi olan var mı?

Saygılarımla,

Arka kapak ben de arıyorum Samsung servise gittim 50 TL dediler ama mavisi varmış. Samsung bayilerinde bulabilirsiniz ama tuzlu biraz.

|
    |
    Bahsedilenler: mechanical01
    |
    |

Hala soruyorlar mı garanti belgesi ya

Hiçbir fikrim yok fakat telefon ile birçok yeri arayıp sordum, faturasız işlem yapmadıklarını söylediler

|
    |
Bey Azura
SEO
üniversite
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,703
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.