Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (2698. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
67.876
Cevap
417
Favori
2.548.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 26962697269826992700
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: oak1969

Selam arkadaşlar,

4.1.2 rom yüklü bende, bu sabah telefonum türkçe iken birdenbire Tayland diline dönüştü.
    Zor bela ingilizce'ye çevirdim ve türkçe dil kaybolmuş. Böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu?
    Ne yapmalıyım sizce?

Biraz araştırınca çözümü buldum. Aşağıda linkteki programı yükledim, düzeldi...
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.wanam&feature=search_result#?t=W251bGwsMSwxLDEsImNvbS53YW5hbSJd

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oak1969 -- 22 Kasım 2013; 14:34:22 >

• fufaze F kullanıcısına yanıt
    en iyi wakelock detector ile bulabilirsin hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LTWYL

İngilterenin 4.3 sürümünü kursam imei silinmesi gibi bir durum oluşurmu? cihaz orjinal.

efs'nin yedeğini al hocam mutlaka. efs professional adlı bir araç var xda kaynaklı. permissionları falan alıp öyle yedekliyor. en sağlamı o. cwm recovey üzerinden 4.1.2'nin backup'ını da al mutlaka. bu sayede hiçbir sorun yaşamadan dönebilirsin istediğinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fufaze

quote:

Orijinalden alıntı: egemen_e

quote:

Arkadaşlar sizce telefona virüs programı gerekli midir?

telefonun azına eder.

Program mi içine eder

ne bilgisayarımda ne telefonumda antivirus tarzı şeyleri barındırmam. işini az çok bilen insan için gerektiğini düşünmüyorum açıkçası. arada bir yükleyip taratıp silerseniz daha faydalı olur bence. virüs sistemi yavaşlatmasın diye kendi elimizle kurduğumuz programlarla sistemi yavaşlatmak bence mantık dışı. 2008'den beri bilgisayarımda virüs programı yok mesela. windows 7'den beri de defender her işi çözüyor gibi. o hesap.

• La Juen L kullanıcısına yanıt
    kernel kurmamışsan gayet iyi hocam aslında. ben stock 4.3'teyken android sistem şarjı sömürüyordu resmen. kernel yükleyince de tweak ile cpu hızını yavaşlatıp performans ayarı yapınca bir gün normal kullanımla %50 ile çıkabiliyorsunuz ama stock için çok iyi bir değer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gravaze -- 22 Kasım 2013; 14:52:40 >
  • Arkadaslar sms gönderme sorunu yasayan var mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

4.3 ve Lite gx kernel

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!)

performans nasıl hocam? illet ettiren ekran kilitliyken yaşanan lag sorunu nasıl? muzik dinleyemez olmuştum, düzelmişse stocka dönebilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Gravaze

quote:

4.3 ve Lite gx kernel

performans nasıl hocam? illet ettiren ekran kilitliyken yaşanan lag sorunu nasıl? muzik dinleyemez olmuştum, düzelmişse stocka dönebilirim.

herhangi bir lag olmadı şimdiye kadar. çok mp3 dinlemedim ama çaldıklarım da sorun yoktu.

• quote:

quote:

quote:

4.3 ve Lite gx kernel

herhangi bir lag olmadı şimdiye kadar. çok mp3 dinlemedim ama çaldıklarım da sorun yoktu.

hocam bir soru daha sorayım hazır sizi yakalamışken. kernelde kullandığınız herhangi özel bir cpu governor var mı? pegasusq kullanıyorum şu anda googymax ile. zzmoove falan kullanıyorsanız bir de öyle deneyim şu andaki kernel'da. zira kaç defa silbaştan yükledim telefona son bir haftada yap boza döndü.

• Gravaze kullanıcısına yanıt
    Hiç bir ayar yapmadım. 4.3 için olan 3.1.2 sürüm kerneli yükledim o kadar.
  • samsung galerisini sevmeyen yada yavaş bulan varsa benim gibi xperia z1 galerisini deneyebilir. aşağıdaki linkten albüm yazanı indirip yüklemek yeterli root vs gerek yok apk. olarak kurucaksınız sadece. isteyen walkman uygulamasınıda deneyebilir aynı linkteki.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2468566
  • Merhaba
    yaklasik 1 aydir android kullaniyorum ve room format vs olaylarina cok yabanciyim.
    telefonuma uk 4.1.2 roomunu yuklemek istiyorum.
    bunu nerden indirebilirim ve nasil yükleyebilirim.. ?
  • quote:

hocam yükledim uygulamayı nerden öğreniyoruz hangisinin uyandırdığını?
  • 4.3 ne zaman gelecek?
  • tufy T kullanıcısına yanıt
    sammobile üzerinden indirebilirsiniz
  • Arkadaşlar benim yüklediğim oyunların dosyaların data dosyaları telefonun dahili hafızasına gidiyor 8 gb sd card'ım var boşta duruyor ne yapmam gerekiyor dataları sd'ye göndermek için?
  • Frobisher kullanıcısına yanıt
    samsung 4.3 güncellemesini geri çekip 4.3 güncelleyenleri servislere yönlendirdi.Yani ocak bile zor derim .
  • DoomKing kullanıcısına yanıt
    Tesekkürler

onu hangi kernelle kullanmak gerek?
  • quote:

quote:

hocam yükledim uygulamayı nerden öğreniyoruz hangisinin uyandırdığını?

bir gün civarında telefonu kapatmadan kullanın, uygulamaya girince en fazla uyandıranları sıralar zaten. ona göre bir yol düşünürsünüz.
  • Gravaze kullanıcısına yanıt

Bu sekilde suan. Sarj %90 doluyken cektim prizden. Ekran kullanimi 3 saat 43 dk olarak gozukuyor. Internet hep acikti whatsapp falan cok yogun kullaniyorum.
    Android os ve google hizmetleri niye bu kadar goturmus pilden anlayamadim onu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi La Juen -- 22 Kasım 2013; 19:24:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 26962697269826992700
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.