Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (2118. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67.875
Cevap
417
Favori
2.549.003
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21162117211821192120
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaslar 1 hafta önce galaxy s3 aldım telefonumdan çok memnunum sürümü 4.1.2 hiçbir oyunda kasma yaşamadım fakat fifa 12 ve dead trigger oyunları online evde internet yok ve bende işyerinden indiriyorum dead trigger markette bedava indirdim ama eve gidince oynayamadım meğersem onlineymiş fifa 12yi ise apk dosyasından indirdim orda online play ve offline play vardı online playı yükledim kurdum oyun çalıştı fakat internet olmayınca oynanmıyor offline playı yükledim kurdum ama kurduktan sonra hata verdi offline playı online playın üzerine yazdım yine olmadı sizden ricam fifa 12nin internet olmadan oynanabilen ve galaxy s3e uyumlu apksı varmı ve internet paketi yapsam oynayabilirmiyim ?
  • Arkadaşlar benim s3 ü alalı yaklaşık 15 gün oldu .. Başlarda ana ekrana uygulamalar klasörü açmıştım içine 5-6 program koymuştum uygulamalar klasörünü 0 kasmayla açıyordu ama şimdi içindeki uygulamaları silsem bile ana ekrana klasör açtımı içini kasarak açıyor telefonun belleği 2.50gb dolu yani 8 gb boş alan var sizce niye öyle widget te çok yok ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: GMDiscovery

Beyler 4 GB'lik bi hafıza film alırmı ?
    alırsada kac tane alir?

Filmin pikseline bağlı 480p se rahat 5 tane alır
  • arkadaşlar bildirim sesleri açık telefon sessizde de değil fakat mesaj geldiğinde ses çıkarmıyor cihaz. aç kapa yaptım düzelmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkaycorlu

Arkadaşlar benim s3 ü alalı yaklaşık 15 gün oldu .. Başlarda ana ekrana uygulamalar klasörü açmıştım içine 5-6 program koymuştum uygulamalar klasörünü 0 kasmayla açıyordu ama şimdi içindeki uygulamaları silsem bile ana ekrana klasör açtımı içini kasarak açıyor telefonun belleği 2.50gb dolu yani 8 gb boş alan var sizce niye öyle widget te çok yok ?

arka plan hareketli falansa kasabilir. bende de klasör var ana ekranda ama kasma yok üstelik bende 2 gb boş alan var
  • quote:

Orijinalden alıntı: omaTR

quote:

Orijinalden alıntı: Shinku

beyler bir siteden oyun indiriyorum. apk dosyasını telefona atıyorum. data dosyasınıda androidin içine atıyorum. daha sonra apk yı çalışıtırp oyunu kuruyorum ama oyun açılınca bir daha data paketini kendi indiriyor. anlamadım

Obb diye bir klasör daha oluşturmak gerekiyor bazı oyunlarda diye biliyorum

tam olarak nereye ve içine ne atıcaz ?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: omaTR

quote:

beyler bir siteden oyun indiriyorum. apk dosyasını telefona atıyorum. data dosyasınıda androidin içine atıyorum. daha sonra apk yı çalışıtırp oyunu kuruyorum ama oyun açılınca bir daha data paketini kendi indiriyor. anlamadım

Obb diye bir klasör daha oluşturmak gerekiyor bazı oyunlarda diye biliyorum

tam olarak nereye ve içine ne atıcaz ?

http://www.full programlar.org/forum/topic_25

aradaki boşlugu sılıp gırebılırsınız sadece nasıl yapıldıgı yazıyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rocker35 -- 25 Haziran 2013; 17:26:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: escober12

quote:

Arkadaşlar benim s3 ü alalı yaklaşık 15 gün oldu .. Başlarda ana ekrana uygulamalar klasörü açmıştım içine 5-6 program koymuştum uygulamalar klasörünü 0 kasmayla açıyordu ama şimdi içindeki uygulamaları silsem bile ana ekrana klasör açtımı içini kasarak açıyor telefonun belleği 2.50gb dolu yani 8 gb boş alan var sizce niye öyle widget te çok yok ?

arka plan hareketli falansa kasabilir. bende de klasör var ana ekranda ama kasma yok üstelik bende 2 gb boş alan var

Hayır hareketli değil daha önce hiç olmuyordu 1 günde değişti menüde klasör açtımı kasmadan açıyor burada çok az kasıyor bende klasör açmıyorum ana ekranda.

• quote:

quote:

quote:

Hayır hareketli değil daha önce hiç olmuyordu 1 günde değişti menüde klasör açtımı kasmadan açıyor burada çok az kasıyor bende klasör açmıyorum ana ekranda.

o zaman son 1 günde ne değiştirdiniz telefonda onu hatırlayın

• quote:

quote:

quote:

quote:

Fabrika ayarlarına dönmelimiyim sizce bunun için ?

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Fabrika ayarlarına dönmelimiyim sizce bunun için ?

tabiki hayır.mesela ben geçenlerde bi widget yapmıştım ana ekrana sonra kasmalar başladı onu kaldırdığımda kesildi,böyle şeylerden olabiliyor

• @rocker35 saol dostum
  • Arkadaşlar rom atacağım o yüzden oyunların data dosyalarının yedeklerini alayım dedim. Cihazı Pc'ye bağlayıp bazı oyunların yedeklerini aldım fakat MC3'ün data dosyaları telefondan bakınca gözükmesine rağmen pcden bakınca gözükmüyor ve dolayısıyla yedek alamıyorum. Yardımcı olabilecek var mı?
  • Arkadaşlar Samsung galaxy s3 için kendi teması dışında go launcher ex kullanmalımıyım sizce nasıl
  • Arkadaşlar merhaba I9300xxema5 güncellemesini yaptıktan sonra şarj süresi belirgin bir şekilde azaldı 10 saati anca görüyorum güncellemeden önce 15 saati rahat görüyordum bunun nedeni nedir acaba bilen yada aynı sorunu yaşayıp çözen var mı ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi El_NiNo_ -- 25 Haziran 2013; 18:22:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lawliet Ryuzaki

Arkadaşlar rom atacağım o yüzden oyunların data dosyalarının yedeklerini alayım dedim. Cihazı Pc'ye bağlayıp bazı oyunların yedeklerini aldım fakat MC3'ün data dosyaları telefondan bakınca gözükmesine rağmen pcden bakınca gözükmüyor ve dolayısıyla yedek alamıyorum. Yardımcı olabilecek var mı?

kiesten mı bakıyorsun yoksa sadece harıcı hdd gıbı mı bakıyorsun dırek bılgısayarımdan hocam?
  • arkadaslar 1 hafta önce galaxy s3 aldım telefonumdan çok memnunum sürümü 4.1.2 hiçbir oyunda kasma yaşamadım fakat fifa 12 ve dead trigger oyunları online evde internet yok ve bende işyerinden indiriyorum dead trigger markette bedava indirdim ama eve gidince oynayamadım meğersem onlineymiş fifa 12yi ise apk dosyasından indirdim orda online play ve offline play vardı online playı yükledim kurdum oyun çalıştı fakat internet olmayınca oynanmıyor offline playı yükledim kurdum ama kurduktan sonra hata verdi offline playı online playın üzerine yazdım yine olmadı sizden ricam fifa 12nin internet olmadan oynanabilen ve galaxy s3e uyumlu apksı varmı ve internet paketi yapsam oynayabilirmiyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: halilgltkn

arkadaslar 1 hafta önce galaxy s3 aldım telefonumdan çok memnunum sürümü 4.1.2 hiçbir oyunda kasma yaşamadım fakat fifa 12 ve dead trigger oyunları online evde internet yok ve bende işyerinden indiriyorum dead trigger markette bedava indirdim ama eve gidince oynayamadım meğersem onlineymiş fifa 12yi ise apk dosyasından indirdim orda online play ve offline play vardı online playı yükledim kurdum oyun çalıştı fakat internet olmayınca oynanmıyor offline playı yükledim kurdum ama kurduktan sonra hata verdi offline playı online playın üzerine yazdım yine olmadı sizden ricam fifa 12nin internet olmadan oynanabilen ve galaxy s3e uyumlu apksı varmı ve internet paketi yapsam oynayabilirmiyim ?

online oyunu net olmadan oynayamazsın hocam real football 2013 te online net baglantısı gerektırıyor..

offline modunu ındırmeden once online modunu temızledıgınden ıyıce emın ol sonra tekrar ındırmeyı dene sorun cozulecektır yıne cozulmezse bı yolunu buluruz..

• quote:

Orijinalden alıntı: rocker35

quote:

Orijinalden alıntı: Lawliet Ryuzaki

Arkadaşlar rom atacağım o yüzden oyunların data dosyalarının yedeklerini alayım dedim. Cihazı Pc'ye bağlayıp bazı oyunların yedeklerini aldım fakat MC3'ün data dosyaları telefondan bakınca gözükmesine rağmen pcden bakınca gözükmüyor ve dolayısıyla yedek alamıyorum. Yardımcı olabilecek var mı?

kiesten mı bakıyorsun yoksa sadece harıcı hdd gıbı mı bakıyorsun dırek bılgısayarımdan hocam?

Harici hdd gibi bakıyorum hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rocker35

quote:

Orijinalden alıntı: halilgltkn

arkadaslar 1 hafta önce galaxy s3 aldım telefonumdan çok memnunum sürümü 4.1.2 hiçbir oyunda kasma yaşamadım fakat fifa 12 ve dead trigger oyunları online evde internet yok ve bende işyerinden indiriyorum dead trigger markette bedava indirdim ama eve gidince oynayamadım meğersem onlineymiş fifa 12yi ise apk dosyasından indirdim orda online play ve offline play vardı online playı yükledim kurdum oyun çalıştı fakat internet olmayınca oynanmıyor offline playı yükledim kurdum ama kurduktan sonra hata verdi offline playı online playın üzerine yazdım yine olmadı sizden ricam fifa 12nin internet olmadan oynanabilen ve galaxy s3e uyumlu apksı varmı ve internet paketi yapsam oynayabilirmiyim ?

online oyunu net olmadan oynayamazsın hocam real football 2013 te online net baglantısı gerektırıyor..

offline modunu ındırmeden once online modunu temızledıgınden ıyıce emın ol sonra tekrar ındırmeyı dene sorun cozulecektır yıne cozulmezse bı yolunu buluruz..

peki internet paketi yapsam oynayabilirmiyim

• 
Sayfa: önceki 21162117211821192120
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.