Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (2116. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67.876
Cevap
417
Favori
2.548.970
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21142115211621172118
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • görev yöneticisi bir uygulama gibi ana sayfaya ikon olarak eklenemiyor mu?
  • Arkadaslar mesaj sorununu cozdum mesaj ayarlarina girin orda metin mesaj siniri var onu 999 yapin test ettim oluyor. Cevap veren herkeze sevgiler saygilar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar home ekranindaki masaustu sayisini ayarlarken bir masaustu silmeye calistigimda toucwiz durduldu hatasi veriyor bu sorunu yasayan varmi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi smart.001 -- 25 Haziran 2013; 0:44:38 >

• Kılıf almak isteyenlere önerilir orjinal samsung kılıfı daha önceden note 2 için çıkartmıştı samsung şimdide s3 için çıkarmış kılıfı mediamarkt de inceledim güzel heryeri kaplıyor fazla kalınlık olmuyor spigen neo hybridleri benziyor biraz yapısı ama arkası sert plastik bunun

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/i9300-s3-kilif-orjinal-protective-back-cover-86655616

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiYaH -- 25 Haziran 2013; 2:45:41 >

• quote:

Orijinalden alıntı: smart.001

Arkadaslar home ekranindaki masaustu sayisini ayarlarken bir masaustu silmeye calistigimda toucwiz durduldu hatasi veriyor bu sorunu yasayan varmi?

Clean Master yüklü mü telefonunda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dejavu_54

quote:

Arkadaslar home ekranindaki masaustu sayisini ayarlarken bir masaustu silmeye calistigimda toucwiz durduldu hatasi veriyor bu sorunu yasayan varmi?

Clean Master yüklü mü telefonunda?

Hayir yuklu degil hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: Dejavu_54

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetcan12345

2 tane sorum var
    1-dün gece sipariş verdim teknosadan teknosaya güvenebilirmiyim ? alışveriş yapan varmı
    2-telefon geldiğinde tavsiye edeceginiz programları söylermisiniz

Teknosa'dan internet aracılığyla aldıysan telefonun muhtemelen teknosa garantisi altındadır. Samsung garantisinde değildir.

Evet internetten aldım ama alırken baktım samsung türkiye garantili yazıyordu sende bir bak istersen mermer beyazı
  • SiYaH kullanıcısına yanıt
    fena kılıf değil. bunun siyahı varmıdır ki :)
  • beyler telefonu aldım. ilk oalrak hangi uygulamaları yüklememi önerebilirsiniz ? ilk sayfadaki uygulamalara baktım ama ilgimi çeken birşey olmadı

ya 2 kere güncelleme paketi indirdi. normal mi bu ? tek tek mi indiriyor böyle ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shinku -- 25 Haziran 2013; 1:33:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shinku

beyler telefonu aldım. ilk oalrak hangi uygulamaları yüklememi önerebilirsiniz ? ilk sayfadaki uygulamalara baktım ama ilgimi çeken birşey olmadı

ya 2 kere güncelleme paketi indirdi. normal mi bu ? tek tek mi indiriyor böyle ?

bendekiler avast, bsplayer, androzip, fanatik, greenpower, gsam battery, mackolik, qr barcode scanner, skype, tüm gzeteler, tv live, twitter, facebook, whatsapp..

oyunlar: water, ice age, cut the rope, real boxing, dead trigger, mini motor, real football 2013..
  • quote:

Orijinalden alıntı: rocker35

quote:

beyler telefonu aldım. ilk oalrak hangi uygulamaları yüklememi önerebilirsiniz ? ilk sayfadaki uygulamalara baktım ama ilgimi çeken birşey olmadı

bendekiler avast, bsplayer, androzip, fanatik, greenpower, gsam battery, mackolik, qr barcode scanner, skype, tüm gzeteler, tv live, twitter, facebook, whatsapp..

oyunlar: water, ice age, cut the rope, real boxing, dead trigger, mini motor, real football 2013..

saol yazdıklarını yarın ilk iş deniyeceğim. ğeki bu yazdığım güncelleştirme normal mi? ilk başta 2 tane indirdi. üçüncüde tümünü kur seçeneği çıktı onu seçtim. şimdi kuruyor

edit:bir öncekinde tümünü kur seçmeme rağmen şimdi tekrar aynı şey çıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shinku -- 25 Haziran 2013; 3:40:43 >

• arkadaşlar internet üzerinden(cihaz içerisinden) 4.2.1 güncellemesi ne zaman gelecek bilgisi olan varmı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiYaH

Kılıf almak isteyenlere önerilir orjinal samsung kılıfı daha önceden note 2 için çıkartmıştı samsung şimdide s3 için çıkarmış kılıfı mediamarkt de inceledim güzel heryeri kaplıyor fazla kalınlık olmuyor spigen neo hybridleri benziyor biraz yapısı ama arkası sert plastik bunun

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/i9300-s3-kilif-orjinal-protective-back-cover-86655616

Tüm şubelerde var mıdır hocam acaba internetle uğraşmak istemiyorum idareten bi kılıf var şuan bütün şubelerinde varsa yarın gidip alıcam.

• quote:

quote:

quote:

saol yazdıklarını yarın ilk iş deniyeceğim. ğeki bu yazdığım güncelleştirme normal mi? ilk başta 2 tane indirdi. üçüncüde tümünü kur seçeneği çıktı onu seçtim. şimdi kuruyor

kursun hocam son güncelleme iyidir her zaman..

eksikler hep vardır ama önemli olan güncel kalmak..

• quote:

quote:

quote:

quote:

kursun hocam son güncelleme iyidir her zaman..

eksikler hep vardır ama önemli olan güncel kalmak..

Hepsini tek seferde kurmayip dort kez ayri ayri kurmasini garipsedim yoksa kursun tabi

• quote:

Geliştirici seçeneklerinde Pencere animasyonlarını degistirdiyseniz tekrar 1x yapın.

• Telefonum eşimin numarasını blokladı sanırım. Biliçli hiç bir şey yapmadım. Aa eşim arayınca meşgule veriyor telefonum. Exdialer ı kaldırıp denedim değişmedi yeniden kurdum. Eşimi rehberden kaldırdım yeni kayıt yaptım olmadı. Tek hatırladığım 3 gün ladar önce exdialer güncellemesinden sonra aramalardan hemen sonra bir ekran belirir olmuştu. Garip bir menü geliyordu sol üstten on tuşun off yapmıştım menü sonra gelmemeye başlamıştı. Sorun ne olabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bende telefonu aldım dun ulastı elıme ancak hattı kesmek falan derken bugun test edebıldım ve cok memnun kaldım. önerebileceginiz uygulamalar ve oyunlar varsa tavsiyelerinizi bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: cem_hakan

Telefonum eşimin numarasını blokladı sanırım. Biliçli hiç bir şey yapmadım. Aa eşim arayınca meşgule veriyor telefonum. Exdialer ı kaldırıp denedim değişmedi yeniden kurdum. Eşimi rehberden kaldırdım yeni kayıt yaptım olmadı. Tek hatırladığım 3 gün ladar önce exdialer güncellemesinden sonra aramalardan hemen sonra bir ekran belirir olmuştu. Garip bir menü geliyordu sol üstten on tuşun off yapmıştım menü sonra gelmemeye başlamıştı. Sorun ne olabilir.

bütün dialer uygulamalarını sildiyseniz normal rehbere girin numaranın üzerine basılı tutun reddedilenler listesi seçeneğine bakın. ekle kaldır yazması lazım. kaldır yazıyorsa kaldırın bloğu.
  • Ben mağazadan almıştım. Bilemeyeceğim.

• 
Sayfa: önceki 21142115211621172118
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.