Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (2110. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67.876
Cevap
417
Favori
2.548.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 21082109211021112112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar çok büyük bir sorunum var tam 4 kabloyla denedim ama s3üm sarj olmuyor sarj girişinde bir temassızlık var kabloyu bastırınca veya biraz oynayınca 1-2 snliğine sarj oluyor fakat sonra tekrar gidiyor sarj bunu nasıl çözerim?

Eminim sorun kablodan değil telefondan çünkü 4-5 ayrı kabloyla denedim o kablolar başka telde çalışıyor.

Lütfen bir yardım edin nasıl düzeltebilirim bu sorunu .
  • internete kendi browser'indan girince meselawww.sporx.com sitesini acinca hemen mobile versiyonunu aciyor, normal desktop halini acmak icin ne yapmak lazim?
  • kardeş servisten haber geldimi düzeldimi şarj sorunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: maestro_34

internete kendi browser'indan girince meselawww.sporx.com sitesini acinca hemen mobile versiyonunu aciyor, normal desktop halini acmak icin ne yapmak lazim?

Puffin web browser

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar bugun bir telefon almak istiyorum ve s3 veya sony xperia ion arasinda kaldim. Benim icin kaliteli bir kulaklikla (sennhelser blutooth kullaniyorum) cok kaliteli ses cikisi cok onemli. S3 un wolfson chipiyle iyi ses verdigini biliyorum, acaba ion ile daha kaliteli muzik dinleyebilir miyim, yoksa s3 un gerisinde mi kalir? Cevaplarinizi acilen belirtirseniz ciok sevinirim, cok tesekkurler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eros68 -- 23 Haziran 2013; 13:39:27 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eros68

Arkadaslar bugun bir telefon almak istiyorum ve s3 veya sony xperia ion arasinda kaldim. Benim icin kaliteli bir kulaklikla (sennhelser kullaniyorum) cok kaliteli ses cikisi cok onemli. S3 un wolfson chipiyle iyi ses verdigini biliyorum, acaba ion ile daha kaliteli muzik dinleyebilir miyim, yoksa s3 un gerisinde mi kalir? Cevaplarinizi acilen belirtirseniz ciok sevinirim, cok tesekkurler...

Ion alma ses kalitesi kotu degildir ama kendisi eski bence sp yada s3 ten birini sec.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

internete kendi browser'indan girince meselawww.sporx.com sitesini acinca hemen mobile versiyonunu aciyor, normal desktop halini acmak icin ne yapmak lazim?

Kendi browser indan menu tusuna basinca masaustu gorunumune bas.

• quote:

Orijinalden alıntı: rocker35

quote:

Orijinalden alıntı: BmCpRo827

quote:

Orijinalden alıntı: Dejavu_54
    Senin sorunun beni ilgilendirmez. Benim takıldığım yer bütün S3'ler böylemiş gibi konuşuyorsun ve millete almayın gibi şeyler söylüyorsun. Takıldığım konu bu yoksa banane senin sorunlarından. Sadece neden memnun olmadığını sordum uzattıkça uzattın. Kapa artık tamam?

Karışma o zaman kardeşim ! Sorunları söyleyince "Bunlar sadece sende oluyor" da diyemezsin.

Para verdin diye birşeyin fanatikliğini yapmak zorunda değilsin.

Kaldı ki bu sorunları burada bir tek ben yaşamıyorum, bunu da o kafana sok !
    Millet hantır hantır room arıyor, keyfinden mi sanki ? Kasıyor kardeşim telefon, daha bir aylık telefon saçma sapan kasmalara başladı.
    Milletin canı sıkılıyor da room peşine düşmüş sanki.
    6 ay sonra kim bilir nasıl kasacak o da ayrı bir muamma.

Ben dahil çoğu kişinin telefonunu kendi kendine kapanıyor, buradaki kullanıcılar da bunu yazdı.

Bugün Facebook'a girdim, arka planda hiç bir uygulama açık değil ve güç tararrufuyla birlikte ekran otomatikte, telefon dakika başı %1 şarj yiyiyor, %1 !

Telefonu iki sene sonunda SAMSUNG'a geri dönüşüm için yollarız artık. Sor bakayım SAMSUNG'a, eskiyi getir yeniyi götür kampanyası varmıymış ? Seni el üzerinde tutarlar.

İşiniz gücünüz yok forum köşelerinde SAMSUNG'u savunmaya kalkışıyorsunuz.

Telefonun saçma sapan şeyleri insanı telefondan soğutmaya yetiyorken, sizin gibilerin bu telefonu savunması daha da soğutuyor. Senden başka da yok zaten bu başlıkta, öncesinden beri göze batıyorsun bu fanatikliğin yüzünüden.

quote:

Orijinalden alıntı: muholan

Sarji zaten belli basli bi sorun Bunu inkar edemezsin.
    Samsungu savunucam diye... bu kadarda olmayin

Maalesef bu kadar da oluyorlar işte.

bi seninle dalaşmamıştı sen de verdin ağzının payını ağzına sağlık..

en son benimle dalaştı, konuşmayı bilmediği için hakaretler etti, 5 gün banı yedi ama hala akıllanmamış

o da güzel

@Dejavu_54 adlı forum üyesi, ne zaman foruma girsem sen birileriyle kavga ediyorsun. forumdan ihracını talep edeceğim. forum düzenini sürekli tahrik etmeye hakkın yok.

kavga ettiğin kişiler sürekli değişiyor ama değişmeyen tek şey sensin. Kendine çeki düzen versen iyi edersin!

• quote:

Orijinalden alıntı: emou

quote:

Orijinalden alıntı: Berat249

quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

quote:

Orijinalden alıntı: Berat249

quote:

Orijinalden alıntı: srknpower

Tamam da samsungun yaninda kucucuk bir firma olan htc stabiliteyi nasil sagliyor, samsung la htcnin oyle aman aman bir hiz farki yok gunceleme konusunda.ustelik samsungunkiler alelacele.korumayin su samsungu yeter artik

S3'ün yazılım için max. 15 kişi çalışıyor öyle aman aman binlerce çalışan yok ki :)

Hocam nereden biliyorsun 15 kisinin calistigini
    boyle bir firmada normal mi peki bu kasmalar.hala su firma yi savunuyorsunuz ya valla inanamıyorum size

Yazılım öyle yüzlerce kişiyle yapılan birşey değildir.Maksimum 50 kişi falan olabilir bir yazılım işinde.Bu firmayı değil ben Androidi savunuyorum.Custom rom yükledikten sonra stabil akıcı lagsız güzel şarj süreli multitasking yapabilen bir telefonum oluyor.Telefonumun bana verdiğiyle yetinmiyorum.Birde üstüne telefonumun güzel özellikleri olunca,işte tadından yenmiyor :)

Custom rom kullanıyor musunuz?

Tabiki

• Arkadaşlar bu cihazı bu gün 1249 TL (+100 TL hediye çeki) ile Teknosa'dan alacağım.

Sizce fiyat iyi mi yoksa daha uyguna Samsung garantili cihaz bulabilir miyiz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 19o7_

İyi günler arkadaşlar,
    Ebay'den almış olduğum 2 kılıfı aldığım fiyatlarda satıyorum ilgilenenlere duyurulur.
    İkisini ben toplamda 7 dolara aldım,yani 13-14 lira falan yapıyor. Hesaptan parayı çekebilmek istediğimden 1 lira pahalıya 15 liraya satmak istiyorum ikisini birlikte.
    Birisi bu;
     ★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!)
    Diğeri bu;

2. kılıf resimden farklı olarak iç tarafında görülen kartlık bölümündeki şeffaf yer yok,orası düz yani.
    İkisini bir satmak istiyorum kâr gibi bir amacım yok sadece kullanmıyorum boş boş duruyorlar.
    2. El bölümüne konu açacağım zaten oraya kendi çekimim resimleride eklerim.

Kılıflara istediğim ücret 15 TL kargo alıcıya ait olmak şartıyla.
    Daha önce 2.el alışveriş yapmadığımdan kargo'mu postamı nasıl göndermemi isterse gönderirim hangisi daha ucuzsa alıcı seçer artık.
    Yine daha önce 2. el alışverişim olmadığından usulünü bilmiyorum ama ödemeyi aldıktan sonra anında gönderi yaparım.

İlgilenenler PM ile ulaşabilir,iyi günler.

Ilkide mi kapaklı kılıf acaba

• Arkadaşlar s3'te yaptığım kamera ayarlarını kaydetmenin bir yolu yok mu ? Örneğin az ışık moduna aldım ve öyle kalmasını istiyorum her açtığımda. Var mıdır bir çözümü ?
  • Hayır ilki kapaklı kılıf değil,normal kapak.
    Arka tarafı alüminyum,içinde telefonu saran bir silikon var.
    Burda daha net belli oluyor,burdakilerin gümüş rengi.
    @4mylove
  • quote:

Orijinalden alıntı: stoch9

kardeş servisten haber geldimi düzeldimi şarj sorunu

Evet, servisten geldi. Şarj sorunu düzeldi ama bu sefer de başka bir sorun ortaya çıktı. Pazartesi günü, telefonu iade ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: psyshock

quote:

Kendi browser indan menu tusuna basinca masaustu gorunumune bas.

çok teşekkürler

• quote:

quote:

quote:

quote:

en son benimle dalaştı, konuşmayı bilmediği için hakaretler etti, 5 gün banı yedi ama hala akıllanmamış

o da güzel

Eyvallah...

Atışmanızı biliyorum. O zamanlar S3 almamışken, buraları araştırıyorken bile gözüme batmıştı bahsi geçen eleman.

Para verdi diye toz kondurmayacak, başka bir şey değil. Kendi sataşıyor, sonra da "Muhattap olma benimle" diyor.

"Eleman" diye hitap ettiğin kişiye dikkat et kamyoncu seni işe almasın

Ha muhabbeti ona getireceksin yani. Iste senin nasil bir egoya sahip oldugun buradan anlasiliyor. Burada meslek tartışması değil S3 tartışması yapiyoruz. Söyleyecek laflarin olmayinca kimsenin helalliyle kazandığı ekmeğine ve sermayesine laf edemezsin. Ben bu telefonu baba parasıyla babama yalvara yalvara aldirmadim tabii ki sorununu söyleyeceğim.
    BMW koymuş kafasinca imzasina, ne yapayim saygi mi göstermem gerekliydi de boyle sacma bir cumle kuraraj beni satın almaya kalkistin :))

Asla kimsenin ekmeğiyle dalga geçmem. Sadece senin bana "eleman" demen yanlı bi hitap. Haddini bil istedim o kadar. Ha bu arada araba baba parası olabilir ama telefon asla

• quote:

Orijinalden alıntı: eros68

Arkadaslar bugun bir telefon almak istiyorum ve s3 veya sony xperia ion arasinda kaldim. Benim icin kaliteli bir kulaklikla (sennhelser blutooth kullaniyorum) cok kaliteli ses cikisi cok onemli. S3 un wolfson chipiyle iyi ses verdigini biliyorum, acaba ion ile daha kaliteli muzik dinleyebilir miyim, yoksa s3 un gerisinde mi kalir? Cevaplarinizi acilen belirtirseniz ciok sevinirim, cok tesekkurler...

Ses kalitesi istiyorsan tabiki Xperia serisini tercih edeceksin. Sony ses ve kamerası tartışılamaz bile. Ancak güncelleme beklemeyeceksin Xperia serisinden. Teknoloji ve yenilik yada güç vs. istiyorsan Samsung alacaksın dostum. Ama sen ses çok önemli demişsin. Ses çok önemli ise kesinlikle Xperia ION'u al derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: saldagfb

quote:

quote:

quote:

Senin sorunun beni ilgilendirmez. Benim takıldığım yer bütün S3'ler böylemiş gibi konuşuyorsun ve millete almayın gibi şeyler söylüyorsun. Takıldığım konu bu yoksa banane senin sorunlarından. Sadece neden memnun olmadığını sordum uzattıkça uzattın. Kapa artık tamam?

Karışma o zaman kardeşim ! Sorunları söyleyince "Bunlar sadece sende oluyor" da diyemezsin.

Para verdin diye birşeyin fanatikliğini yapmak zorunda değilsin.

Kaldı ki bu sorunları burada bir tek ben yaşamıyorum, bunu da o kafana sok !
    Millet hantır hantır room arıyor, keyfinden mi sanki ? Kasıyor kardeşim telefon, daha bir aylık telefon saçma sapan kasmalara başladı.
    Milletin canı sıkılıyor da room peşine düşmüş sanki.
    6 ay sonra kim bilir nasıl kasacak o da ayrı bir muamma.

Ben dahil çoğu kişinin telefonunu kendi kendine kapanıyor, buradaki kullanıcılar da bunu yazdı.

Bugün Facebook'a girdim, arka planda hiç bir uygulama açık değil ve güç tararrufuyla birlikte ekran otomatikte, telefon dakika başı %1 şarj yiyiyor, %1 !

Telefonu iki sene sonunda SAMSUNG'a geri dönüşüm için yollarız artık. Sor bakayım SAMSUNG'a, eskiyi getir yeniyi götür kampanyası varmıymış ? Seni el üzerinde tutarlar.

İşiniz gücünüz yok forum köşelerinde SAMSUNG'u savunmaya kalkışıyorsunuz.

Telefonun saçma sapan şeyleri insanı telefondan soğutmaya yetiyorken, sizin gibilerin bu telefonu savunması daha da soğutuyor. Senden başka da yok zaten bu başlıkta, öncesinden beri göze batıyorsun bu fanatikliğin yüzünüden.

quote:

Orijinalden alıntı: muholan

Sarji zaten belli basli bi sorun Bunu inkar edemezsin.
    Samsungu savunucam diye... bu kadarda olmayin

Maalesef bu kadar da oluyorlar işte.

o da güzel

@Dejavu_54 adlı forum üyesi, ne zaman foruma girsem sen birileriyle kavga ediyorsun. forumdan ihracını talep edeceğim. forum düzenini sürekli tahrik etmeye hakkın yok.

kavga ettiğin kişiler sürekli değişiyor ama değişmeyen tek şey sensin. Kendine çeki düzen versen iyi edersin!

Elinden geleni ardına koyma. Kavga ettiğim kişiler belli nedenleri belli. Burda onlarca kişi var hepsi adam gibi tartışmasını yapıyor ama kavga ettiklerim nedense seviyesizce tartışmaya başlıyor. Benim ne yaptığım seni asla ilgilendirmez. Burda sayfa yönetimi tarafsızca analizi sağlar zaten. Buyur et şikayetini

• quote:

Orijinalden alıntı: seizure

Arkadaşlar bu cihazı bu gün 1249 TL (+100 TL hediye çeki) ile Teknosa'dan alacağım.

Sizce fiyat iyi mi yoksa daha uyguna Samsung garantili cihaz bulabilir miyiz?

Fiyat çok çok iyi.
  • Soru sorulunca neden kimse cevap vermiyor bu forumda anlamadim

• 
Sayfa: önceki 21082109211021112112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.