Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (2041. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67.876
Cevap
417
Favori
2.548.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20392040204120422043
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kliksa'dan 100 lira maxipuan ile 1100 liraya denk geliyor Samsung TR garantili.Alınır mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alias57

Merhaba arkadaşlar yeni aldığım (samsung türkiye garantili (C5) Vietnam üretim siyah) s3 telefonumun arka kapağı kamera ve hoparlörün etrafını tam kapatmıyor kenarı eğimli olarak açık kalıyor sizde durum nasıl,üretim hatasımı mevcut acaba ? Fotoğrafı ekliyorum yorumlarınız ve önerileriniz nelerdir teşekkürler.
     ★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!)

Arkadaşlar bahsettiğim sorun için bugün Ümraniye servisine götürdüm telefonu,kameranın çevresinde açıklık kalmasının doğal olduğunu bir sorun göremediklerini söylediler serviste çalışan birinin beyaz s3 ü nü gösterdiler ondada altta az bir miktar açıklık vardı.Konuşmaları aha bi cins müşteri daha der gibiydi.Lakin durumu güzelce izah ettim ikinci eldede satarken bile göze batacak bi kusuru ben sıfır telefonda neden görmezden geleyim ki.Gördüğüm sorunları tek tek yazdırdım cihazın arka kapağı yerine tam oturmamakta kamera çevresinde boşluklar kalmaktadır,flash çevresinde yağışkan sıvı taşması var,usb kablo temazsızlık yapıyor diye power tuşu çok gevşekti onada normal dediler.Sonuç olarak bıraktım telefonu peşine vatan da teşhir ürünleri inceledim hususi siyah olanları hiç birinde sorun yoktu kapak en ufak açıklık payı vermeden yerine tam oturmuş tabi göz nizam işi olduğundan işlerine gelmiyor sanırım sorun çıkaracaklar olmazsa genel merkeze yollarız artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: EPICA

Kliksa'dan 100 lira maxipuan ile 1100 liraya denk geliyor Samsung TR garantili.Alınır mı?

Alınır da benim bildiğim kadarıyla kliksa paralel ithalat olarak satıyor s3'ü ama TR garantili ise hiç durma hemen al.Ben bile 1379 TL'ye aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emou

quote:

Kliksa'dan 100 lira maxipuan ile 1100 liraya denk geliyor Samsung TR garantili.Alınır mı?

Alınır da benim bildiğim kadarıyla kliksa paralel ithalat olarak satıyor s3'ü ama TR garantili ise hiç durma hemen al.Ben bile 1379 TL'ye aldım.

http://www.kliksa.com/urun/samsung-i9300-galaxy-siii-16-gb-sapphire-black-akilli-telefon/900365978#!UrunOzellikleri

Samsung TR garantili yazıyor.

• başka servise götürün. gittiğiniz yerde tek s3 var dediniz. adamlara deyin kıyasla gösterecek başka s3 var mı diye. o zaman anlarlar.
  • Bende kliksadan aldım c5 in mallarını satıyorlar.Yukarıdaki mesajımdaki gibi uğraşıyoruz işte.Zaten hevesle ne alsam problemleriyle kursakta bırakmadan olmuyor.
    Bu arada kliksada iadede ilgili değil servisten ropar kağıdı al öyle bize yolla diyorlar servise yolluyorsun ilk , onlara değil o bakımdan avantajsız biraz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemen_e

başka servise götürün. gittiğiniz yerde tek s3 var dediniz. adamlara deyin kıyasla gösterecek başka s3 var mı diye. o zaman anlarlar.

Dedim :) ellimizde yok dediler forumda arkadaşlara fotoğraflarını paylaştım böyle bir sorun yaşayan yok dedim hatta vatan daki teşhir ürünleri inceledim en ufak açıklık yok dedim 3 kere oradaki kız içeri teknikere gösterdi geldi bişi yok demişler en son yazdırdım sorunları bıraktım , bilmiyorum sonucu bekleyeceğim ama göremezden gelecekler sanırım cidden çok cins durmasa az bir miktar olsa bu kadar üstelemem yeni aldığım telefona alışamadan servise vermek hiç hoşuma gitmiyor,fotoğraftakinden daha kötü gözüküyor elde.
  • quote:

quote:

quote:

http://www.kliksa.com/urun/samsung-i9300-galaxy-siii-16-gb-sapphire-black-akilli-telefon/900365978#!UrunOzellikleri

Ben iki ay önce aldım bu siteden hem ezik hemde bozuk çıktı duyurulur.

• quote:

Orijinalden alıntı: huseyinos

quote:

quote:

quote:

Ben iki ay önce aldım bu siteden hem ezik hemde bozuk çıktı duyurulur.

abime aldık bizde hiç bir sorun yok. tek ilginç olan garantili diyor ancak içinde rus veya slovak sloven çek artık nerden geldiyse 2-3 tane bişi yüklü silinmiyor. açılışta da samsung değil O2 yazıyor. ama performansda falan hiç bir sıkıntı yok..

• quote:

Orijinalden alıntı: stoch9

quote:

Orijinalden alıntı: FrozenFist

Şarj aletim kafayı yedi şarja takınca şarjım azalıyor resmen dolmuyor

abicim herkes bu s3 ün şarjından şikayetci nası iş anlamadım benimde 4 saatte sarj oluyor ne var bu sarj aletlerinde veya telefonlarda anlamadım inşallah bi çözümü bulunur.

9 saatte %10 doldu

• quote:

Orijinalden alıntı: uğur4105

quote:

Orijinalden alıntı: egemen_e

Garanti olayı bizde tam rezillik. kutu içeriği garanti kapsamındadır ama servise kulaklık çalışmıyor diyorsun telefonuda ver diyorlar. sizin durumda olduğu gibi şarj aleti içinde istiyorlar. kim kulaklık ve şarj için 2hafta telefonu verirki. rezalet.

hocam telefonda sorun yok ki sorunsuz telefon servise verilir mi hiç ? akıl var mantık var.sorun şarj cihazındaysa ki öyle sadece şarj cihazını vermek mantık dışıymış.gelde anlat bu bilgisiz ve cahil servis yetkililerine

adaş yanlış anlama da hani garantin samsung servisinde diye kafan rahattı hani 200 lira fazla verdim ama bi sorunum olduğunda babalar gibi yaptırıcam diyordun..

bunların hepsi hikaye paralel ithalatta olsa dist. ürünü de olsa sıkıntı çıkaracak adam her yerde çıkarıyor, telefonun paralel olsa da aynı sıkıntıyı yaşayacaktın kargoyla uğraşacaktın, şimdi telefonun samsung garantili ama yine aynı teraneyi koyuyorlar karşına..

• quote:

Orijinalden alıntı: bjk__murat

Ya nerde bu 4.2.2 yeter artık

Valla 4.1.2 ye guncelleme verdiler. Herhalde uzun sürecek bu 4.2.2 bence yaz ortası gelir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozisik

quote:

Valla 4.1.2 ye guncelleme verdiler. Herhalde uzun sürecek bu 4.2.2 bence yaz ortası gelir.

o zaman ben bu yeni perf güncellemesini kurup rootlayıp system app removerla sileyim gereksizleri
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bozisik

quote:

o zaman ben bu yeni perf güncellemesini kurup rootlayıp system app removerla sileyim gereksizleri

Bende az önce aynısını yaptım.Tavsiye ederim :D

• Selamlar,

Samsung Galaxy SIII almayı düşünüyorum ben de. Şu ana kadar iPod Touch ve iPhone 3GS yüzünden iOS kullandım hep ve ona alışığım. Android kullanmadım hiç dolayısı ile. Bu ''geçiş dönemi'' sıkıntılı olur mu sürece? Ya da genel anlamıyla 1000TL vermeye değer mi bu telefona şu anda?

Herhangi bir başka telefon önerisi olanlara da açığım. Maksimum 1100TL.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EhrimeN

Selamlar,

Samsung Galaxy SIII almayı düşünüyorum ben de. Şu ana kadar iPod Touch ve iPhone 3GS yüzünden iOS kullandım hep ve ona alışığım. Android kullanmadım hiç dolayısı ile. Bu ''geçiş dönemi'' sıkıntılı olur mu sürece? Ya da genel anlamıyla 1000TL vermeye değer mi bu telefona şu anda?

şuanda f/p telefonu s3 var sadece.1100 tl ye çok rahat alabilirsin biraz araştırmayla.s3 den çok memnun kalırsın....
  • quote:

Selamlar,

Bende senin gibi 3GS'den bu telefona geçtim ve çok mutluyum.Kullanımı oldukça rahat ve kolay.Şu anda sendeki telefon'da oldukça kasıyordur büyük ihtimalle.Ben bu telefonu yada 300 TL daha koyabilirsen Nexus 4 telefonlarını tavsiye ederim.
    .
  • quote:

quote:

Selamlar,

Bende senin gibi 3GS'den bu telefona geçtim ve çok mutluyum.Kullanımı oldukça rahat ve kolay.Şu anda sendeki telefon'da oldukça kasıyordur büyük ihtimalle.Ben bu telefonu yada 300 TL daha koyabilirsen Nexus 4 telefonlarını tavsiye ederim.
    .

3GS'i de kullanmıyorum dostum şu anda. Elimde milattan önceden kalmış bir Nokia XpressMusic 5310 var. iOS'dan geçiş kafama takılıyordu ama bir şekilde alışılır elbette.

• 
Sayfa: önceki 20392040204120422043
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.