Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (2040. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67.876
Cevap
417
Favori
2.548.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20382039204020412042
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: bozisik

quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Bu telefonun kendi şarj aletinde sorun olduğu söyleniyor, doğru mu ?

aylardır kullanıyorum hiçbir sorun yok. üstlerde servise vermiş olan arkdaşlar var.

Benim telefonum batarya ile ilgili arızalandı. Geçen hafta Cumartesi günü servise verdim, telefonu bekliyorum. Geldikten sonra Galaxy Ace şarj cihazı alacağım. O şarj aletiyle şarj ettikten sonra çok daha iyi verim aldım, belki de servis, yeni şarj aleti verir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Majjeste

quote:

Orijinalden alıntı: Dejavu_54

quote:

Orijinalden alıntı: anlay

quote:

Orijinalden alıntı: Majjeste

Arkadaşlar benim s3'ü az önce cüzdanın üstüne koydum garip garip sinyal sesi gibi birşey çıkarmaya başladı.Çektim o ses sustu derken kredi kartını çıkardım masanın üstüne koydum ve telefonu üstüne koyunca aynı ses yine çıkmaya başladı.Başına böyle birşey gelen varmı eğer yoksa'da sizde deneyebilirmisiniz.

Para felan çekmesin bu cihaz

hemen denedim,bir kaç kartla ama olmadı bende öyle bir şey

emou @ bende link rica etsem pm teşekkürler

Cihazda NFC açık olsun, kartta NFC özelliği olsun koyun üst üste ses çıkıyor. Ben şimdi denedim oldu

Evet tamamen NFC ile alakalıymış.Gerçekten ilginç :) NFC kapattım ses gelmiyor fakat açınca o ses gelmeye başlıyor.Bende kaç gündür çantanın içinden garip sesler geliyor diyorum :)

Direk aklıma o geldi zaten siz öyle diyince :) Denedim bende evet NFC kart ile birleşince ses geliyor çok sevdim ben o sesi

• quote:

Orijinalden alıntı: FrozenFist

Şarj aletim kafayı yedi şarja takınca şarjım azalıyor resmen dolmuyor

abicim herkes bu s3 ün şarjından şikayetci nası iş anlamadım benimde 4 saatte sarj oluyor ne var bu sarj aletlerinde veya telefonlarda anlamadım inşallah bi çözümü bulunur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uğur4105

arkadaşlar size bir sorum olacak şuan benim telefonum 4,5 saatte şarj oluyor.şarj cihazını garantiye götüreceğim.garanti bakar mı sizce ? samsung servsine vermeyi düşünüyorum.birde benim eski telefonum samsung s 5610 un şarj cihazını kullansam bir sorun olur mu? sadece output değeri farklı 0,55 amper.bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim.

Elektrik-elektronik okumuş biri olarak cevap vereyim. Bilgiye dayalı konuşayım dostum zaten sevdiğim bi dostumsun forumda Her bataryaya uygun akım çekişi vardır ve bu akımı gönderen bi üreteç vardır. Bu üreteç çok fazla akım yollarsa bataryan çabuk dolar yada az yollarsa yavaş dolar ve bu durumların 2side o bataryaya zararlıdır. Kesinlikle kendi şarj aletinden başkasını kullanma. ha 2-3 kereden bişey olmaz tabiki ama uzun soluklu devam edersen o şarj aleti ile bataryan gider dostum.

• quote:

Bataryadan dolayı tek sorun yaşayan benim, sanırım.

Telefon halen servisten gelmedi, umarım bu hafta içinde ulaşır. Geldikten sonra paylaşımlara devam edeceğim ama bu durum canımı biraz sıktı. 2 aylık telefonda böyle bir sorun yaşamayı istemezdim, umarım geldiğinde eskisi gibi olmuş olur ve umarım serviste telefonu çizmezler.

tek sorun yaşayan sen değilsin abicim sorun yaşamayan yok neredeyse forumda :D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Joe*

quote:

arkadaşlar size bir sorum olacak şuan benim telefonum 4,5 saatte şarj oluyor.şarj cihazını garantiye götüreceğim.garanti bakar mı sizce ? samsung servsine vermeyi düşünüyorum.birde benim eski telefonum samsung s 5610 un şarj cihazını kullansam bir sorun olur mu? sadece output değeri farklı 0,55 amper.bilgisi olan arkadaşlar yardım ederse sevinirim.

Sarj cihazinda genel olarak sorun var. Sarj aletini degistirmeyi ya da bilgisayardan sarj etmeyi deneyebilirsin.

ben garantiye vereceğim şarj cihazını olmuyorsa değiştirsinler sonuçta garantili cihaz.....

Şarj cihazıyla birlikte telefonu da isterler büyük ihtimal. Kulaklık için bile telefonu bırakmamızı istiyorlar çünkü.

• quote:

Orijinalden alıntı: stoch9

quote:

Bataryadan dolayı tek sorun yaşayan benim, sanırım.

Telefon halen servisten gelmedi, umarım bu hafta içinde ulaşır. Geldikten sonra paylaşımlara devam edeceğim ama bu durum canımı biraz sıktı. 2 aylık telefonda böyle bir sorun yaşamayı istemezdim, umarım geldiğinde eskisi gibi olmuş olur ve umarım serviste telefonu çizmezler.

tek sorun yaşayan sen değilsin abicim sorun yaşamayan yok neredeyse forumda :D

Telefon geldikten sonra yorumumu yapacağım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: adriana lima <3

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: adriana lima <3

fiyatı ne kadar bu telefonun?

dist. garantili 1200-1400 arasında paralel ithalat garantili 1000-1100 tl arasında.tavisiyem dist. garantili alman olur.

ÇOK PAHALI YA

yurt dışı ürünleri bilmem ama dist. garantili fiyat 1200 tl nin altına pek düşmez.hala 1000 tl nin altına düşmesini bekleyenler var ama asla düşmez.bundan 2-3 ay önce s2 için bile dist. garantili 1100 tl deniyordu.ama 1200-1250 tl ye bulabilirsin biraz araştır derim...

Hep demiştim bu cihazın dip fiyatları 1250 ve 1300 olur diye. Dediğim çıkıyor. Bu cihaz 1000 tl olsa S4 hiç satamaz. Çünkü fazla bi özellik farkı yok aralarında.

• Yaşadığım sorunu tekrardan anlatayım.

Samsung Galaxy W şarj cihazını, S3 telefonuma taktım. O akşam yorgun olduğum için uykuya dalmışım, şarj aleti de sabaha kadar öyle kalmıştı. Sabah kalktığımda, telefonda aşırı bir ısınma olduğunu fark ettim. %100 olan şarj, yaklaşık 4 saat içinde bitti. Kendi şarj aletimi telefona taktığımda telefonda aşırı bir ısınma meydana geliyordu. Şarj aletini çıkartmama rağmen, ısınma son bulmadı. Ben de o gün, fazla uğraşmayarak telefonu servise verdim.

Büyük ihtimalle bataryayı değiştirecekler. Belki, yeni şarj aleti verebilirler.

Telefon geldikten sonra, sizi bilgilendireceğim.

S3 şarj konusu hakkında bilmem gerekenleri paylaşırsanız, sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuatturkrap

quote:

arkadaşlar şarj cihazını birazdan servise vereğim aynı gün alma imkanım olur mu? birde başka telefonun şarj aleti ile şarj yapmamda sakınca var mı?

ben ofiste galaxy ace şarj aletini kullanıyorum. sorun yok.

son güncellemeden sonra video oyun oynamadığım günlerde, günlük konuşma - mesajlaşma - whatsapp - internet(forumlar sözlükler, makaleler), müzik - radyo, kelimelik vs 5 saat ekran süresi alıyorum. sabah 8:30'da evden çıkıyorum akşam 21:30'da eve döndüğümde %15-20 civarı bataryam kalmış oluyor. ha ofiste mobil veri kapalı wi-fi açık. dışarıda da mümkün mertebe 3g'yi kapalı tutmaya çalışıyorum. güç tasarruf modu aktif.

şöyle bir şey de var. bir galaxy s3 dock'um var. usb kablo ile pc'ye bağlı. mesela şarjım %30 iken telefonu dock'a oturtunca şarj oluyor. yarım saat sonra %60 la alıyorum diyelim. batarya istatistikleri bunu yeni şarj olmuş gibi sıfırlamıyor. sanki sabah yaptığım şarj devam ediyormuş gibi gösteriyor. yani bu şekilde usb'den şarj edip 3 gün kullanımı ben de görebilirim ama pek işime yaramaz. tanrı bize de telefonu kullandığımız halde 2 gün giden şarjı göstersin yeter.

yukarıda bi arkadaş iron man 3 sorusu sormuştu. bu video yardımcı olabilir. ben kurmuştum telefona. bir süre oynadım. grafikler muhteşem, takılma falan da yapmıyor. ama oyun bi süre sonra sıkıyor bence. bu yüzden sildim.

http://www.youtube.com/watch?v=pdmJzODRAww

Telefondan anlamadığınız belli. Telefonu şarja takıp kullanıma devam ederseniz zaten belli oluyor sarj edildiği. Bi bakın bakalım bizim koyduğumuz SS'lerde kullanım nasıl ve şarj etmiş miyiz? Gereksiz kelimeler sarfetmeyi bırakın burda kımse yalancı değil.

• merhaba arkadaşlar ben sıfır galaxy S3 aldım tuhaf bir sorun ile karşı karşıyayım. Sorun WİFİ ile bağlanmada kaynaklanıyor.
    Mevcut Sıkıntılar:

1>. whatsapp aktivasyonu ancak mobil veri ile yapabiliyorum.wifi ile olmuyor. Aktivasyonu geçtik sohbet panelinde karşı tarafa resim gönderemiyorum.
    2>. Twiiterr wifi resim yüklenmiyorum.fakat 3g ve edge ile yükleme yapabiliyorum.
    3>.facebook wifi ile hiç giriş yapamiyorum.ancak mobil veri ile oluyor.
    4>.Foursuare fotograf ile check-in yapamiyorum. yapamaya çalıştığımda checkin oluyor ama fotoyu yüklemiyor.Lakin bu işlemi 3g ve edge yapıyorum bir sıkıntı yok.
    5>.İnstagram wifi ile ancak resimlere bakabiliyorum.yorum yapamiyorum, resim yükleyemiyorum, bildirim panelini göremiyorum.fakat 3g de herşey yapabiliyorum.
    6>.tango ve viber ile konuşma yapabiliyorum ama yazı ve fotograf gönderemiyorum. 3g bır sıkıntı yok.
    7>.. tango, viber ve whatsapp aktivasyonu ancak mobil veri ile yapabiliyorum.Telefona Yaptıklarım:

fabrika ayarlarına döndürdüm. yine aynı.
    kies uygulaması ile yazılım yükledim yine aynı.
    ttnet aradım hat üzerinde bir kısıtlama var mı diye.Herhangi bir sorun yok; pc ve ipad ile herşey yapabiliyorum.
    dns ve wifi şifreleme türünü değiştirdim yine aynı.
    Benim hattım vodafone, Turkcell hattı denedim yine aynı...

Modem Airties Rt-205

Yegenimde yeni galaxy s3 aldı bizim evde denedik aynı problem onda da var (ama o daha önce hiç wifi kullanmamış )
    Siz değerli abilerimiz bu ürün ayıplı bir ürünmüdür? Daha alalı 5 gün oldu. Garantiye gitmeli mi ? Lütfen yardımcı Olunuz.

Saygılarımla

• Bu programlar wifi üzerinden kullandığında bir sıkıntı var, bende de oluyor. Whatsapp'da wifi ile karşıdan gelen mesajların geç alınması gönderilenlerin geç gitmesi, Facebook massenger'da geç bildirim düşmesi sorunu, Twitter'da resim yüklenme sorunu. Bunlar wifi ile kullanıldığında oluyor, 3G ile sıkıntı yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dejavu_54

quote:

Orijinalden alıntı: fuatturkrap

quote:

arkadaşlar şarj cihazını birazdan servise vereğim aynı gün alma imkanım olur mu? birde başka telefonun şarj aleti ile şarj yapmamda sakınca var mı?

ben ofiste galaxy ace şarj aletini kullanıyorum. sorun yok.

son güncellemeden sonra video oyun oynamadığım günlerde, günlük konuşma - mesajlaşma - whatsapp - internet(forumlar sözlükler, makaleler), müzik - radyo, kelimelik vs 5 saat ekran süresi alıyorum. sabah 8:30'da evden çıkıyorum akşam 21:30'da eve döndüğümde %15-20 civarı bataryam kalmış oluyor. ha ofiste mobil veri kapalı wi-fi açık. dışarıda da mümkün mertebe 3g'yi kapalı tutmaya çalışıyorum. güç tasarruf modu aktif.

şöyle bir şey de var. bir galaxy s3 dock'um var. usb kablo ile pc'ye bağlı. mesela şarjım %30 iken telefonu dock'a oturtunca şarj oluyor. yarım saat sonra %60 la alıyorum diyelim. batarya istatistikleri bunu yeni şarj olmuş gibi sıfırlamıyor. sanki sabah yaptığım şarj devam ediyormuş gibi gösteriyor. yani bu şekilde usb'den şarj edip 3 gün kullanımı ben de görebilirim ama pek işime yaramaz. tanrı bize de telefonu kullandığımız halde 2 gün giden şarjı göstersin yeter.

yukarıda bi arkadaş iron man 3 sorusu sormuştu. bu video yardımcı olabilir. ben kurmuştum telefona. bir süre oynadım. grafikler muhteşem, takılma falan da yapmıyor. ama oyun bi süre sonra sıkıyor bence. bu yüzden sildim.

http://www.youtube.com/watch?v=pdmJzODRAww

Telefondan anlamadığınız belli. Telefonu şarja takıp kullanıma devam ederseniz zaten belli oluyor sarj edildiği. Bi bakın bakalım bizim koyduğumuz SS'lerde kullanım nasıl ve şarj etmiş miyiz? Gereksiz kelimeler sarfetmeyi bırakın burda kımse yalancı değil.

usta telefondan anlayip anlamamakla ilgili sertifikayı senden mi aliyoruz? son basvuru tarihi nedir kacirmayalim.

ha eger telefonun 3 gun idare ediyorsa seni tebrik ederim. ama burada sarjim 1 gun gitmiyor diyen insanlar senin 3 gun giden s3'unu kullansa yine o telefon sarji 1 gun gidecek. cunku kullanimdan kullanima fark var. kim ki orjinal s3 bataryasi ile 3 gun kullaniyor o telefonunu kullanmiyordur. ha son koyduğun caps' te 6 saat ekran suresi almissin iste bu 6 saati 3 gunde aldiysan en büyük ispati da kendin vermissin kullanmadiginin. ama sarja takmissin telefonu 6 saat kullanımdan sonra. bu da demek oluyor ki kullandığın zaman sarjin tek gunde bitiyor. zaten ben de bir cok kisi de 5 saat ekran suresi alıyor her gun yoğun kullanimda. bunda bir sey yok.

• aarkadaşlar bugünb samsung servisine gittim.kızılay necatibeydeki samsung servisine durumu anlattım.telefonun başka şarj aletleri ile kısa sürede şarj olduğunu kendi şarj aleti ile 4,5 saatte şarj olduğunu söyledim.usb kabloyu değiştirmeme rağmen durumun düzelmediğini anlattım ama anlayan olmadı.yanında faturasını da götürmüştüm.oradaki bayan bana telefonuda bırakmam gerektiğini söyledi.dedim ki telefonda sorun yok neden telefonumuda bırakayım sadece şarj aletinde sorun var diye.ama kadın yok imei numarası yok seri numarasını kaydetmek ve sorun telefonda mı yoksa şarj aletinde mi ona bakacaklarmış.yaklaşık 15 dk sorunu anlattım ama ezbere konuşmaktan başka bir şey yapmadılar.ben sorunsuz telefonu neden servise bırakayım ki akıl var fikir var.birde küstah küstah şarj aletinde imei numarası yokmuş bir şey yazmıyormuş nasıl bakacaklarmış v.s. v.s. bastım küfürü çıktım......
  • quote:

Orijinalden alıntı: denixex

arkadaslar benim soyle bir problemim var ,
    internetteki videolari wifi ile izleyebiliyorum ama 3g ile izleyemiyorum daha once boyle bir aorun yoktu sonrane olduysa anlamadim artik 3g uzerinden internetten video acamiyorum
    yardimci olursaniz sevinirim , tesekkurler

arkadaslar yardim edebulecek yok mu ayni sorun whatsapp uygulamasindada var mobil veride olan bu aorun nedir ?

• Garanti olayı bizde tam rezillik. kutu içeriği garanti kapsamındadır ama servise kulaklık çalışmıyor diyorsun telefonuda ver diyorlar. sizin durumda olduğu gibi şarj aleti içinde istiyorlar. kim kulaklık ve şarj için 2hafta telefonu verirki. rezalet.
  • quote:

Orijinalden alıntı: egemen_e

Garanti olayı bizde tam rezillik. kutu içeriği garanti kapsamındadır ama servise kulaklık çalışmıyor diyorsun telefonuda ver diyorlar. sizin durumda olduğu gibi şarj aleti içinde istiyorlar. kim kulaklık ve şarj için 2hafta telefonu verirki. rezalet.

hocam telefonda sorun yok ki sorunsuz telefon servise verilir mi hiç ? akıl var mantık var.sorun şarj cihazındaysa ki öyle sadece şarj cihazını vermek mantık dışıymış.gelde anlat bu bilgisiz ve cahil servis yetkililerine
  • Telefonumu Rootladımmmmmmmmmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: emou

Telefonumu Rootladımmmmmmmmmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hangi romu kurdunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lemans

quote:

Orijinalden alıntı: emou

Telefonumu Rootladımmmmmmmmmmmmm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hangi romu kurdunuz?

Orijinal romu rootladım.Şimdilik
  • 
Sayfa: önceki 20382039204020412042
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.