Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
67.946
Cevap
443
Favori
2.516.126
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> ★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!)
Giriş
    589 Mesaj
    Arkadaslar S3 android 5 guncellemesi alir dimi.soru mutlaka sorulmustur ama ben bakmadim tum bolume

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: kaiser_1453

Arkadaslar S3 android 5 guncellemesi alir dimi.soru mutlaka sorulmustur ama ben bakmadim tum bolume

Alıcak Android 5 güncellemesini S3.

Orijinalden alıntı: trcengizkhan

quote:

Alıcak Android 5 güncellemesini S3.

hmm iyi o zmn.saolasın
    |
    |
    arkadaşlar telefonunuzu kies'e bağladınızda bir yazılım kodu yazar.
    Ordaki kodun sonunda TUR yazmıyorsa güncelleme beklemeyin. Çünkü bu yazılım şuan sadece türkiyeye çıkmış durumda...

Benim telefonumda "tur" yazmıyor diyorsanız telefonunuz ithalat telefonu demektir.
    hangi ülke olduğunu öğrenmek için ise

http://www.sammobile.com/firmwares/1/?model=GT-I9300&pcode=0#firmware

Eğer bir eksiklik yok ise samsung'un türkiye satışlarının iyi gittiği ve türkiye'ye önem verdiği ortaya çıkıyor.
    Ancak güncelleme ile hata düzeltildi ise aylardır yazılım konusunda sorunlu cihazları kullandınız demektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onsos1100 -- 31 Mayıs 2013; 22:41:53 >
    |
    |

• Çavuş
    45 Mesaj
    güncellemeyi wifi ile kurdum ancak az giden pili daha da az gider oldu ya
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: ilhant

quote:

Orijinalden alıntı: bozisik

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: rocker35

quote:

arkadaşlar lütfen yardım edin!!! cihazım birden donuyor power tuşuna basılı tutarak kapatmam gerekiyor yoksa hiç bir şey yapılamıyor. defalarca fabrika ayarlarına döndürdüm düzelmedi en son 4.2.2 demo sürümü yükledim yine düzelmedi hafıza kartından olduğunu düşündüm çıkarttım yine olmadı. batarya değiştirdim yine olmadı yardım edinnnnn lütfen..... cihaz yurtdışı...

bende de aynısı oluyordu son yüklediğin uygulamalardan bitanesi sebep oluyor buna muhtemelen sende de, touchwiz arayüzü durduruldu hatası alıyordum bende, meğer sorun clean master diye önbellek temizleyici bi program kurmuştum ondanmış onu kaldırınca sorun çözülmüştü sende de benzer bi durum var kesinlikle..

sağol yardımcı olmaya çalışmışsın ama sanırım tam okumamışsın orda diyorum ki cihazı fabrika ayarlarına döndürdüm!!!!

CIHAZ DONUNCA BEKLEYIN BIRAZ KENDISI DUZELTSIN PROBLEMINI.

:) KOMİK :) YARIM SAAT BEKLEMEM YETERLİMİ SENCE ÇÜNKÜ BEKLEDİM DE :)

Yardıma ihtiyacınız var ama dil pabuç gibi. Herkes yardımcı olmaya çalışmış kimse yaranamamış. Ne bekliyorsunuz? Uzaktan tamir mi edelim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

• Yarbay
    3918 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: emou

quote:

Orijinalden alıntı: Dejavu_54

quote:

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar çok önemli bi bakar misiniz? telefon yeni güncellemeyi otomatik indirdi 53 mb olarak. kurmak için izin istiyor şimdi ve bazı şeyler sıfırlanacak vs diyor. telefon komple sıfırlanacak mi? yüklendiğim hersey silinir mi?

Ben güncellemeyi bu öğlen yaptım.Önce kurdu,sonra da güzel bir şekilde açıldı.Hiçbir şey silinmedi.Hemen yap güncellemeni

Tümünü kur ve kur seçeneği var hangisini seçtin? Ve şarj problemim yok yeni problemler ortaya çıkar mı?

Ben tümünü kur dedim,Sonra hiçbir şey silinmedi.

Eyvallah sağolasın.

İyi güncellemeler.Sonucu bize bildir

Güncelledim sıkıntı yok
    |
    |
    Mevcut Araçlar: Chevrolet Captiva 7K 2.0d 163PS (2012), Chevrolet Cruze Sport Plus SR 1.6 117 PS (2014), Peugeot Partner Tepee Prem. Style Pack. 1.6 115 PS (2014), Isuzu D-Max 3.0 TDI (2009), Renault Master 2.3 125 PS (2017)

• Yüzbaşı
    504 Mesaj
    Benimki Paralel ithalatmış ondan gelmemiş güncelleme şimdi anladım mediamarktan aldık neden ucuz olduğu şimdi anlaşıldı
    |
    |

Selamlar Arkadaşlar,2011 yılının son aylarından itibaren galaxy s kullanıcısıyım.galaxy s GB'ye kadar güncelleme aldığı için ve çok donmalar olduğundan artık gına geldiği için cyanogenmod 9.1 yükledim.ve şuan o yüklü hala.ram'i düşük olduğuna bi kaç uygulama yüklediğimde direk yer az telefonun depolama alanı azalıyor yazıyor.bir zaman sonrada telefon kafayı yiyor.bende fabrika ayarlarına dönmek zorunda kalıyorum.tüm uygulamaları tekrar yükle falan yalan oluyorum.SORUMA GELELİM şuan bir teknoloji mağzasında S3 1199 TL satılıyor.biliyoruz ki bu telefon 2000TL idi.S4'de çıktı şuan.sizce fiyatı daha düşer mi düşmez mi?bi kaç ay daha idare edeyim sonra mı alayım.S4 şuan için çok pahalı S3 çok uygun gözüküyor.yorumlarınızı bekliyorum.İyi Günler..

S4 için 1 yıl beklemen lazım :) Git al S3 ü çok bi fark yok zaten.
    |
    |
    Mevcut Araçlar: Chevrolet Captiva 7K 2.0d 163PS (2012), Chevrolet Cruze Sport Plus SR 1.6 117 PS (2014), Peugeot Partner Tepee Prem. Style Pack. 1.6 115 PS (2014), Isuzu D-Max 3.0 TDI (2009), Renault Master 2.3 125 PS (2017)

• Yarbay
    3918 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Stand Alone

Şarj konusunda sıkıntı yaşayan arkadaşlara önerim,

Akşam yatmadan önce internet veri bağlantısı kapatmanız olacaktır. Ayrıca, Clean Master programında otomatik RAM temizleme ikonunu aktif hale getirebilirsiniz. Bu programın, şarj seviyesini olumlu etkilediğini söyleyenler var.

Sürekli Ram temizlemek şarjı çabuk bitirir.
    |
    |
  • Yarbay
    3918 Mesaj
    Arkadaşlar hiç bi hile hurda yok. Bende çok şaşırdım ancak 6 saat ekran süresi aldım süper bişey bu maşallah bataryama :) (Telefon şarja takılı ancak şarja takılıyken ekran süresi artmıyor zaten. Tamamen %100 dolu batarya ile 6 saat ekran süresi aldım)
    |
    |
  • Yarbay
    3918 Mesaj
    quote:

Evet alacak bunu Samsung açıkladı.
    |
    |
  • Yarbay
    3918 Mesaj
    Arkadaşlar merak edenler vardı Buff Ultimate kırılmaz ekran koruyucusunu. Kısa bilgilendirme yapayım. Dün aldım taktırdım. Telefoncu tanıdığımdan aldım para vermedim fiyatı 40-60 lira gibi bi rakam. Kesinlikle orijinal olarak alacaksanız almanızı tavsiye ederim. Cidden jelatin gibi değil zaten bu apayrı bişey. Sanki camın üstüne cam takıyorsunuz. Kalın ancak ısıyı iletimi süper. Dokunmatiğe hiç bi zararı yok. Zaten Kutu içeriği bi harika. İçinden özel yapım mikrofiber bez dahi çıkıyor. Diğer jelatinlerden çok farklı. Telefona ilk yapıştırdığınızda yeşil oluyor. Ancak katmanı çıkartabiliyorsunuz şeffaf olarak kullanabiliyorsunuz. Yeşil ayrı bi hava veriyor ancak ben çıkardım. Zaten koruma amaçlı takılmış bişeydi. Kutu içeriği fiyatını yansıtıyor jelatinin. Alacak olan varsa kesinlikle almasını tavsiye ederim. Ancak gidip netten ucuz diye 15-20 liraya almayın kesinlikle bence.
  • Er
    13 Mesaj
    ha_k_an/16GB-MAVİ

arkadaşlar yarın elime geçiyor cihaz inşallah.

sonunda fiyatı istediğim noktalara geldi. ilk akıllı telefonum ve şimdiden memnun kalacağım gibi bir his var içimde. tek sıkıntı bu kadar inceleme ve yorumu okumam biraz zamanımı alacak :D
    |
    |

Bonus alanlar hemen geliyor. Muhtemelen aynı ip ile giriş yaptığın için bir koruma sistemine takılmışsın dostum.
    |
    |
    Bahsedilenler: egemen_e
    |
    |

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8K02KtMA-ik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeHMeT AtA -- 1 Haziran 2013; 3:48:08 >

• Yüzbaşı
    594 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: trcengizkhan

quote:

Orijinalden alıntı: Ormantik Romeo

beyler bir S3'ün orijinal olup olmadığını nasıl anlayabilirim?

Antutu bencmark testi indir google playden testin sonucuna göre anlarsın

Ben 3 kez arka arkaya antutu test yaptım her seferinde farklı sonuç çıktı, bunun doğruluğu nasıl oluyor ki. ilk test 15000 civarı sonrası 12000 civarı sonrası 10000 civarı bişey anlamadım.
    |
    |
Bey Azura
haberler
üniversite
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,672
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.