Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (1277. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67.876
Cevap
417
Favori
2.548.979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12751276127712781279
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • lütfennnnnnnnn slm arkadaşlar belki sizin için basit gelecek ama ben galaxy s3 ile pc ye bağlanamadım pcden telefona yada telefondan pc ye veri aktarımı yapamıyorum lütfen yardımcı olurmusunuz nasıl yapabilirim şimdiden teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: aspava17

Arkadaşlar rehber deki bir kişiye zil sesi atadim. . Whatsupp mesajı gelince bildirim tonu yerine aradığım zil sesi çalıyor. Ben sadece arama da o tonun çalmasını istiyorum

Var mi acaba bunun çözümü ??

Muhtemelen o kişinin telefonunu ve whatsup'ını birleştirmiştir. Bu nedenle de o zil sesi çalıyordur.

Telefon rehberine gelip ilgili kişiye tıkla. Açılan yerde "Bağlantı" kısmına tıkla ve whatsup'ı kaldır.

Umarım işe yarar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: tmccan

lütfennnnnnnnn slm arkadaşlar belki sizin için basit gelecek ama ben galaxy s3 ile pc ye bağlanamadım pcden telefona yada telefondan pc ye veri aktarımı yapamıyorum lütfen yardımcı olurmusunuz nasıl yapabilirim şimdiden teşekkürler

USB sürücülerini yükledin mi hocam?

Yüklemediysen Kies'i indir ve kur. Kies'i kurarken USB sürücülerini de otomatik kurar
  • kies indirdiğimde veri aktarımı yapabilecekmiyim teşekkürler
  • kies indirdim şimdi ne yapacağım hocam
  • Beyler merhaba.biraz once s3 sahibi oldugumuz bir arkadasimla beraber fena halde dalga gecildik.sebebi ise hatti avea olan bir arkadas sony telefonu ile bizim telefonun 3g sinin cekmedigi yerden 3g si full ceker halde bir siteden star tvyi acip hic takilma yasamadan 2dk kadar seyrettirdi.ben telefonu cikardim ayni yerden ayni hat ile s3 un 3g si kesinlikle cekmedi.dolayisi ile onun tv izlettirdigi siteyi ben zor actim.sonea htc desire sahibi bir arkadas geldi onunda hatti avea idi oda 3g si ceker halde bana gosterdi.ben ilk bastavekranim degistigi icin kendi cihazimdan suphelenip hatti avea olan s3 sahibi bir arkadas cagirdim ve onundav3g sinin cekmedigini goruncevfena halde dalga gecildik.daha sonrasindada 3g min cektigi biryere gidip daha once konudan paylasilmis flash player i kurmus olmama ragmen eksik eklenti var diyip kanali acmadi.daha sonra kendi tsrayisindan girdigimdede sesi acti ama goruntuyu getirmedi.herkez benle ve arkadasla 2 milyarlik telefonunuz var ama 500 milyonluk telefon kadar degillervdiye dalga geciyor.beden boyle beyler.3 yildir android kullaniyorum butun ayarlarim tam 4.1.2 yuklu bende arkadasta 4.1.1. Anlam veremedim.bilgisibolan varmi acaba..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar ben ilk defa telefonu bilgisayara bagladım bazı dosyaların içini boş görüyorum telefonda dosyaları dolu görmeme ragmen bilgisayarda boş görüyorum.
    Ayrıca resimleri ve videoları bilgisayara atayım dedim sadece resimleri görebildim videoları göremedim nedendir acaba bilen varmı.
  • En kaliteli ve çeşitli Samsung aksesuarları satan site var mı? apple'da elmasepeti olduğu gibi. Samsung'da ?

Kaliteli ve gerçekten koruyan s3 kılıfı arıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: CooLBye

En kaliteli ve çeşitli Samsung aksesuarları satan site var mı? apple'da elmasepeti olduğu gibi. Samsung'da ?

Kaliteli ve gerçekten koruyan s3 kılıfı arıyorum

mobilcadde hocam annda kargo cesit cok

• quote:

Orijinalden alıntı: AliAytaçBey

Beyler merhaba.biraz once s3 sahibi oldugumuz bir arkadasimla beraber fena halde dalga gecildik.sebebi ise hatti avea olan bir arkadas sony telefonu ile bizim telefonun 3g sinin cekmedigi yerden 3g si full ceker halde bir siteden star tvyi acip hic takilma yasamadan 2dk kadar seyrettirdi.ben telefonu cikardim ayni yerden ayni hat ile s3 un 3g si kesinlikle cekmedi.dolayisi ile onun tv izlettirdigi siteyi ben zor actim.sonea htc desire sahibi bir arkadas geldi onunda hatti avea idi oda 3g si ceker halde bana gosterdi.ben ilk bastavekranim degistigi icin kendi cihazimdan suphelenip hatti avea olan s3 sahibi bir arkadas cagirdim ve onundav3g sinin cekmedigini goruncevfena halde dalga gecildik.daha sonrasindada 3g min cektigi biryere gidip daha once konudan paylasilmis flash player i kurmus olmama ragmen eksik eklenti var diyip kanali acmadi.daha sonra kendi tsrayisindan girdigimdede sesi acti ama goruntuyu getirmedi.herkez benle ve arkadasla 2 milyarlik telefonunuz var ama 500 milyonluk telefon kadar degillervdiye dalga geciyor.beden boyle beyler.3 yildir android kullaniyorum butun ayarlarim tam 4.1.2 yuklu bende arkadasta 4.1.1. Anlam veremedim.bilgisibolan varmi acaba..

Temel sebep sar değerleri bence. S3 ün sar değeri düşük tutulmak için bu tür bazı güçleri düşürüldü diye biliyorum.Türkiye'de pek sallanmasa da avrupada abd de insanlar telefonların sar değerlerini araştırıyorlar.3G çekip çekmeme olayını buna bağlıyorum.
    flash player ise sorun olabilir belki başka bir sitede flash player denediniz mi? ben raamy üzerinden rahatça tv izleyebiliyorum.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.RaamyTv#?t=W251bGwsMSwxLDIxMiwiY29tLlJhYW15VHYiXQ..

quote:

Orijinalden alıntı: mokti81

arkdaşlar bende size katıldım hayırlı olur inaşallah telefona internetten tv izlemek istyorum ama adaobe olmadığı için doğal olarak izleyemiyorum mağzadan indirdim ama boş çıktı kısacası tv izlemek için prg nasıl indirdcem ve kurcam konu hakkında yardımcı olmak isteyen arkdaşlardan yardım beklemekteyim ilginiz için teşekkür ederim...

raamy uygulamasını öneririm.
    https://play.google.com/store/apps/details?id=com.RaamyTv#?t=W251bGwsMSwxLDIxMiwiY29tLlJhYW15VHYiXQ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi procaptain -- 24 Kasım 2012; 0:27:30 >

• Arkadaslar merhaba,
    Bende fake imei s3 var ics yuklu jellybean e gecmek istiyorum, ancak okudugum kadariyla odinle yukleme yapildiginda bile sorunlar ortaya cikiyormus
    Benim yazilim detaylari asagidaki resimde
    [simage]http://s7.postimage.org/yurjg2zkr/Screenshot_2012_11_23_22_20_25.png [/simage]
    Bana nasil bir yol izlememi onerirsiniz

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Play store gecmisini ve internet gecmisini nereden siliyoruz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: [][][]

Arkadaslar merhaba,
    Bende fake imei s3 var ics yuklu jellybean e gecmek istiyorum, ancak okudugum kadariyla odinle yukleme yapildiginda bile sorunlar ortaya cikiyormus
    [simage]http://s7.postimage.org/yurjg2zkr/Screenshot_2012_11_23_22_20_25.png [/simage]

Bunun için yapılcak bişey yok yüklersen yeni yazılım %99 gidiyor.tekrar imei çaktırman lazım
  • Yazılımda geri dönüş işlemi yapabiliyor muyuz? 4.1.2 sürümünü odin ile yüklemeyi düşünüyorum. Memnun kalmazsam odin ile direk 4.1.1 sürümünü tekrar yükleyebilir miyim?
  • quote:

Beyler merhaba.biraz once s3 sahibi oldugumuz bir arkadasimla beraber fena halde dalga gecildik.sebebi ise hatti avea olan bir arkadas sony telefonu ile bizim telefonun 3g sinin cekmedigi yerden 3g si full ceker halde bir siteden star tvyi acip hic takilma yasamadan 2dk kadar seyrettirdi.ben telefonu cikardim ayni yerden ayni hat ile s3 un 3g si kesinlikle cekmedi.dolayisi ile onun tv izlettirdigi siteyi ben zor actim.sonea htc desire sahibi bir arkadas geldi onunda hatti avea idi oda 3g si ceker halde bana gosterdi.ben ilk bastavekranim degistigi icin kendi cihazimdan suphelenip hatti avea olan s3 sahibi bir arkadas cagirdim ve onundav3g sinin cekmedigini goruncevfena halde dalga gecildik.daha sonrasindada 3g min cektigi biryere gidip daha once konudan paylasilmis flash player i kurmus olmama ragmen eksik eklenti var diyip kanali acmadi.daha sonra kendi tsrayisindan girdigimdede sesi acti ama goruntuyu getirmedi.herkez benle ve arkadasla 2 milyarlik telefonunuz var ama 500 milyonluk telefon kadar degillervdiye dalga geciyor.beden boyle beyler.3 yildir android kullaniyorum butun ayarlarim tam 4.1.2 yuklu bende arkadasta 4.1.1. Anlam veremedim.bilgisibolan varmi acaba..

Eğer telefonunuzun sim kartı kesilmiş ya da eski sim kartlardan ise 3g cekmeyebiliyor. Bence dalga geçme mevzusunu kafaya takmayın. Onların telefonları sizin telefonunuzun yaptıklarının yarısını dahi yapamıyor. Siz memnun olduktan sonra gerisi hikaye.

• quote:

başımdan geçen bi olayı anlatıyım sana iphone 3gs kullanıyordum hattım avea 3g si evde ya 1 diş çekiyordu yada çekmiyordu galaksi s3 geçinceçe versiyonu 4.04 ken aynı hat aynı yerde 3 diş çekiyordu bodrumda iphone bodrumda çekmezken s3 çekiyor ve rahatca görüşme yapabiliyordum versiyon 4.1 geçti artık bodrumda çekmeme ve bazen kesik kesik konuştuğum oluyor 3gde evde 2 diş çekiyor

• Arkadaşlar telefona herhangi bir dns düzenleme app i indiremiyorum/ kuramıyorum, rootlu ve cm10 yüklü. yeterli alan yok hatası veriyor ammavelakin yer bol...
  • merhaba arkadaşlar dün s2 yi satıp s3 alarak aranıza katılmanın mutluluğunu yaşıyorum :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: basarm

quote:

Orijinalden alıntı: [][][]

Arkadaslar merhaba,

Bunun için yapılcak bişey yok yüklersen yeni yazılım %99 gidiyor.tekrar imei çaktırman lazım

okudum öğrendim, odinle atınca imei kaybolmuyormuş, network problemi çıkarsa dahttp://www.4shared.com/zip/FJ-87OpK/ariza_JBv02.html linkteki patchi yüklüyormuşuz (kaldırılmış falan diyorlar, bulamayanlar için paylaşayım dedim)

• quote:

Orijinalden alıntı: DARKBLUE82

quote:

Eğer telefonunuzun sim kartı kesilmiş ya da eski sim kartlardan ise 3g cekmeyebiliyor. Bence dalga geçme mevzusunu kafaya takmayın. Onların telefonları sizin telefonunuzun yaptıklarının yarısını dahi yapamıyor. Siz memnun olduktan sonra gerisi hikaye.

Sevgili kardeşim cevabın beni hiç tatmin etmedi. Demi,şsi,nki senin telefonun onların iki katını yapar. Evet bir çok şeyde yapar belki ama dün hiçbirşey yapamadı işte. Dün benimle dalga geçtiler bugünde her elimde gördüklerinde geçecekler. Yaş ortalamamız 30 bende 28 yaşındayım. Bu yaşlarda hiçbir fırsatı tepmiyor insanlar. Her fırsatta dalgaya alırlar iş ortamında. Şakası yok S 3 beni çok dandik bir konuda yarı yolda bıraktı. Hem videoyu oynatma konusunda hem çekme konusunda. Flash player yüklü ama demekki cihazın sistemi kabul etmemişki flash bir videoyu eksik eklenti var diyerek açmıyor. Sony nin HTC nin çektiği yerden S 3 nasıl çekmez aklım almıyor. Arkadaş var bitane yalçın diye ben sana onex al demedimmi diye kafamı yiyor. Bana sorsan o hiçbirşey bilmiyor. Şarjı yüzünden yarım gün bile kullanamayacağım bir telefon almam ben ayrıca onex S3 ün yanına yaklaşamaz benim görüşüme göre. Ama dün o insanların hepsi haklıydı işte. S3 beni mahvetti beyler. 2000tl verdim rezil oldum başka birşey değil.

• 
Sayfa: önceki 12751276127712781279
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.