Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (1261. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67.876
Cevap
417
Favori
2.548.974
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12591260126112621263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lightjedi80x

Arkadaşlar yaklaşık 1 hafta oldu s3 alali telefonla konuşurken ses hep cızırtılı geliyor hani son sesi acar sin onun gibi ama bazı görüşmelerde oluyor bazılarında olmuyor fakat ben kafaya taktım bu durumu sizce ne yapmam gerek? Garantisi var ama uğraşmak istemiyorum gönder getir işleriyle şebekesine kaynaklı olabilir mi aceba bazen oluyor bazen olmuyor.Tek bildiğim şey sesinden memnun değilim lütfen yardım

Arama ayarları- ek ayarlar-parazit azaltma tikini kaldır sorun düzelecek
  • Kies le de yedeklenmiyor artık telefon sapıttı. Herşeyi yedekleyip bir wipe yapabilsem ne güzel olacak ama bu telefonun tam yedeklenmesi büyük sorun sanırım. Bu arada Titanium backup ın pro sürümü olmazsa neleri kaybederiz.
  • Merhaba;

2 gün önce aldığım yurtdışı (pasaporta kaydettirmedim daha) S3 cihazımda çözemediğim sorunlar var.

Biraz araştırdım bir kaç kişide de oluyormuş ancak telefonu açıp kapatınca düzeldiği söyleniyor ama bende bi etki yaratmadı.

Arama yaparken ekran siyah gösteriyor karşı tarafa çağrı gidiyor ve sonra birden hat kesiliyor ve android hatası veriyor sonra 15 sn sonra hat geri geliyor (ve bunu her aramada yapıyor)

Karşıdan çağrı geldiğinde yine aynı sorun

Google play üzerindenden telefondaki uygulamadan bi indirim yapamıyorum (bugün başladı bu sorun) sistem hatası veriyor ama pc den goggle play sitesinden girip indirme işlemi yaptığımda sorun yok?

Cihazda sorun mu var acaba.

Cihaz sim kilitliydi kırdırdım 2 gün hiç bir problem yoktu dün akşamdan beri bu sorunları yaşıyorum.

Yardımcı olursanız sevinirim

Teşekkürler.

• selam arkadaslar
    cihazımı 4.1.2 ye güncelleyip rootumu attım,kiestende mis gibi geri yüklememi yaptım
    şimdi sormak istediğim birşey var,rootlu cihazlarda ücretli olan uygulama vs leri bedava indirebileceğim bir program varmı?
    hani ayfon larda jailbreak sonrası cydia kullanımı gibi
    saygılar
  • Kies'de telefon güncellemesini SEE gösteriyodu bugün Kies'i açtığımda güncelleme gördüm hadi şansımı bi deniyim dedim usbyi taktım güncellemeyi TUR olarak gösterdi ve sonunda 4.1.1 oldu geç oldu güç oldu bir tek ona sinirleniyorum.
  • 16 GB MAVI
  • Arkadaşlar bir sorum var.

Vodafone kullanıyorum.
    Jelly Bean'den sonra, gerçi sonra değil ama, 3G bağlantımda problem oluştu. Şuanda edirnede yaşıyorum hava neredeyse 1 haftadır bulutlu. 3G'ye bağlanamıyorum. "Mobil Verisi" dakikalarca açık duruyor ama tık yok. Sizce Vodafon'a götürmeli miyim telefonu ne oldu diye, yoksa havaların açmasını mı beklemeliyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: siyahkemik

selam arkadaslar
    cihazımı 4.1.2 ye güncelleyip rootumu attım,kiestende mis gibi geri yüklememi yaptım
    şimdi sormak istediğim birşey var,rootlu cihazlarda ücretli olan uygulama vs leri bedava indirebileceğim bir program varmı?
    saygılar

Arkadaşım kiesden yedekleme alıp geri yüklediğinde masaüstü ayarların menulerin gelmiyor dimi onu tekrar kendin düzeltiyorsun değilmi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: italiano ismail

quote:

selam arkadaslar
    saygılar

Arkadaşım kiesden yedekleme alıp geri yüklediğinde masaüstü ayarların menulerin gelmiyor dimi onu tekrar kendin düzeltiyorsun değilmi.

yok gelmedi,en azından ben geri yükleme yaptıgımda gelmedi.
  • quote:

selam arkadaslar
    saygılar

güncel !
  • quote:

Orijinalden alıntı: italiano ismail

quote:

selam arkadaslar
    saygılar

Hocam sana danışmak istediğim bir konu var bir kılıf aldım yana doğru miknatisli ekranin tam yanında miknatis var cihaza zararı olurmu acaba ? Ayrıca ekran kalibrasyonu nasıl yapılıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: pwrock

quote:

Orijinalden alıntı: sensation45

quote:

Orijinalden alıntı: sfr+10

quote:

Orijinalden alıntı: petshopboys

quote:

Orijinalden alıntı: sensation45

işte arkadaşlar benim galaxy s3 quadrant rekorum.. var mı daha hızlısı ?

bu skoru aldı da noldu bizim s3 lerden farklı olarak ne yapıyor, mesela kek,hamur işi mi yapıyor veya arabayı falan kendi mi kullanıyor

Patates kızartıyomuş sabahları

Hocam sizin s3 lerden farkini göreceksiniz romu xda da yayinladimmi uçurcam s3 leri

Ya adam rom yapmış yok patetes mi yok arabamı kızartıyorsun diyorlar kardeşim eline ayağına sağlık devam yabancılar yapınca adamı desteklerler biz yapınca problem mi olur romu bitirince bizlere msj atmayı unutma olur mu bakalım nasıl bir farklılık var bu arada romuna crt effect eklersen güzel bir tasarım olur diye düşünüyorum.

Teşekkürler hocam anlayisin için teşekkür ederim

• quote:

quote:

selam arkadaslar
    saygılar

güncel !

Googlede Blackmarket diye aratin..

• teşekkürler,sanırım başka yok değil mi ...
  • Arkadaşlar 4.1.2 indirdim ama odin ile yukluyemedim yardımcı olurmusunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: emocan08

Arkadaşlar 4.1.2 indirdim ama odin ile yukluyemedim yardımcı olurmusunuz

yotube da türkçe videosu var
  • quote:

Orijinalden alıntı: focus1

quote:

quote:

selam arkadaslar
    saygılar

güncel !

blackmart alpha ...bumudur?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: focus1

quote:

quote:

selam arkadaslar
    saygılar

güncel !

blackmart alpha ...bumudur?

Evet o dur

• teşekkürler,acemiliğime yorun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkylmz87

Merhaba;

2 gün önce aldığım yurtdışı (pasaporta kaydettirmedim daha) S3 cihazımda çözemediğim sorunlar var.

Biraz araştırdım bir kaç kişide de oluyormuş ancak telefonu açıp kapatınca düzeldiği söyleniyor ama bende bi etki yaratmadı.

Arama yaparken ekran siyah gösteriyor karşı tarafa çağrı gidiyor ve sonra birden hat kesiliyor ve android hatası veriyor sonra 15 sn sonra hat geri geliyor (ve bunu her aramada yapıyor)

Karşıdan çağrı geldiğinde yine aynı sorun

Google play üzerindenden telefondaki uygulamadan bi indirim yapamıyorum (bugün başladı bu sorun) sistem hatası veriyor ama pc den goggle play sitesinden girip indirme işlemi yaptığımda sorun yok?

Cihazda sorun mu var acaba.

Cihaz sim kilitliydi kırdırdım 2 gün hiç bir problem yoktu dün akşamdan beri bu sorunları yaşıyorum.

Yardımcı olursanız sevinirim

Teşekkürler.

Yardimci olabilecek yok mu?

• 
Sayfa: önceki 12591260126112621263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.