Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (1257. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67.876
Cevap
417
Favori
2.548.873
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12551256125712581259
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • öncelikle konu için çok teşekkürler:)emeğinize sağlık harika bir konu olmuş.benim sormak istediğim bikaç şey var
    ben açmasam da sürekli google mesaj hizmeti ve google harita hizmetleri açılıp duruyor ve ben uygulamalardan girip sürekli durdurmak zorunda kalıyorum(wi-fi,eşitleme gps kapalı)
    birde google play sürekli açılıyor
    ayrıca android factory mode ne işe yarar?
    dropbox kullanmayı düşünmüyorum ancak uygulamalardan da kaldıramıyorum(sade durmaya zorla seçeneği falan çıkıyor)

ayrıca iphone almanın eşiğinden dönüp s3 aldım ve çok memnunum
  • bikaç sorum daha var telefonum micro sim desteklediğini bilmiyordum malum iphone araştırıp da bigünde gidip s3 alınca:)neyse kartı kestm biçtim taktım ama simdeki numaralarımı açamadım çünkü böyle bir ayar bulamadım???
    ayrıca mesaj ayarları diye bişey göremiyorum direk mesaj yaz yada gelen varsa ona bak gibi seçenekler var,hatta önce gönderdiğim bi msajı gönderirken ilet diye bi seçenek de bulamadım.ben symbiandan andoide geçtim eksiklerim vardır mutlaka yardımcı olabilecek arkadaşlar olursa sevinirim

son sorumda '''Billing is not supported in this version of android market''' uyarısı alıyorum ingilizcem gelişmiş düzeyde öğretmenim türkçesini gayt iyi anlıyorum çeviri istemiyorum ama bu ayarı neden kaynaklı olabilir.evet uygulama ve oyun indirdim android marketten ama ücretlibi uygulama indirmedim nasıl çözebilirim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: italiano ismail

quote:

Orijinalden alıntı: mehmet 15

quote:

arkadaşlar ben beyazını kullanırken 4.1 yükledim bir sroun yaşamıyordum fakat sadece pil 4.0 dan daha az gidiyordu.. şimdi gri satın aldım ve bu sebeple yüklemeye çekiniyorum... fakat performansından da memnundum... yüklemelimiyim arkadaşlar...

ne dersiniz arkadaşlar... 4.1 yapayımmı yükleyenler bu zamana kadarki tecrübelerini aktarırmı.. beyazda pek kullanma inceleme fırsatım olmamıştı... satıp gri aldım çünkü.

Neden beyazı satıp gri aldın?
    Neden gri ye yuklemekte çekiniyorsun onuda anlamış değilim.
    Tabiki yükle gitsin hep 4.0.4 demi kalacan

gri daha hoşuma gitti.. 1800 tl ye almaya niyetli arkadaşıma 1600 tl ye verdim. paraya ihtiyacı vardı zaten taksitle alıp peşin satma niyetindeydi... iki telefonu da aynı fiyata satacaktı.. bende benimkini al dedim. aldı.. aynı fiyata vatanda indirimdeyken 1599 a aldım. griyi daha çok sevdim..

yüklemekten çekinmiyorum aslında.. kies te sorun vardı, bağlanmıyordu 4.1 de.. halen devam ediyormuş... ve pil daha az gidiyordu... 4.1.2 çıkınca direk yükleme niyetim var aslında.. özellikle kiese bağlanamama ve pilin şu anki 4.0 dan daha az gitmesi nedeniyle çekiniyorum... yoksa 4.1 mükemmel olmuş...

elbette 4.0.4 te kalmam ama daha henüz stabil değil.. ufakta olsa eksikleri mevcut...
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonersucu

öncelikle konu için çok teşekkürler:)emeğinize sağlık harika bir konu olmuş.benim sormak istediğim bikaç şey var
    ben açmasam da sürekli google mesaj hizmeti ve google harita hizmetleri açılıp duruyor ve ben uygulamalardan girip sürekli durdurmak zorunda kalıyorum(wi-fi,eşitleme gps kapalı)
    birde google play sürekli açılıyor
    ayrıca android factory mode ne işe yarar?
    dropbox kullanmayı düşünmüyorum ancak uygulamalardan da kaldıramıyorum(sade durmaya zorla seçeneği falan çıkıyor)

ayrıca iphone almanın eşiğinden dönüp s3 aldım ve çok memnunum

onlar arka planda açılır kapanır kafanı takma ve kapatmakla da uğraşma çünkü gene açılırlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonersucu

bikaç sorum daha var telefonum micro sim desteklediğini bilmiyordum malum iphone araştırıp da bigünde gidip s3 alınca:)neyse kartı kestm biçtim taktım ama simdeki numaralarımı açamadım çünkü böyle bir ayar bulamadım???
    ayrıca mesaj ayarları diye bişey göremiyorum direk mesaj yaz yada gelen varsa ona bak gibi seçenekler var,hatta önce gönderdiğim bi msajı gönderirken ilet diye bi seçenek de bulamadım.ben symbiandan andoide geçtim eksiklerim vardır mutlaka yardımcı olabilecek arkadaşlar olursa sevinirim

son sorumda '''Billing is not supported in this version of android market''' uyarısı alıyorum ingilizcem gelişmiş düzeyde öğretmenim türkçesini gayt iyi anlıyorum çeviri istemiyorum ama bu ayarı neden kaynaklı olabilir.evet uygulama ve oyun indirdim android marketten ama ücretlibi uygulama indirmedim nasıl çözebilirim?

rehber/görüntülenecek kişiler kısmından istediğin yeri seçebilirsin (telefon,sim,google hesabı vs.)
    bi mesajı tekrar göndermek istiyorsan mesajın üzerine basılı tut orada çıkacak ilet
    ayarlara nasıl giricem dersen mesajlar ekranında sol alt köşedeki dokunmatik tuşa bas çıkacak ekrandan ayarlara gir
  • arkadaşlar 4.1.2 için crt effect modu nerden bulurum?
  • Arkadaşlar bir şey dikkatimi çekti sizdede aynı durum oluyormu ben bunun sorun olmadıgından eminim ama genede sizlerle paylaşmak istedim.
    S3 te 1920-1080 modunda video çekerken bazı durumlarda hareket ettirdiğimde görüntü puslanıyor ve elimle ekrana dokununca netleşiyor.
    Daha önceki telefonumda böyle değildi s1 ve s2 de video çekme tuşuna basınca aynı netlikde çekerdi.
    Yani kısacası hareket halinde video çekerken hafif puslanma olabiliyor puslanma oldugunda puslanma olan yere elimle ekrana dokununca yeşil kare oluşuyor ve hemen netleşiyor.Normalde resim çekerken çekmeden önce elimle ekrana dokunurum netleşince resmi çekerdim.Şimdi aynı durum videoyada koymuşlar.Ayrıca video modunda netleşmesi için elimi ekrana dokundugumda sag altta AF diye bir şey çıkıyor.
    Sizlerdede böyle bir şey oluyormu acaba.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

arkadaşlar ben beyazını kullanırken 4.1 yükledim bir sroun yaşamıyordum fakat sadece pil 4.0 dan daha az gidiyordu.. şimdi gri satın aldım ve bu sebeple yüklemeye çekiniyorum... fakat performansından da memnundum... yüklemelimiyim arkadaşlar...

ne dersiniz arkadaşlar... 4.1 yapayımmı yükleyenler bu zamana kadarki tecrübelerini aktarırmı.. beyazda pek kullanma inceleme fırsatım olmamıştı... satıp gri aldım çünkü.

gri daha hoşuma gitti.. 1800 tl ye almaya niyetli arkadaşıma 1600 tl ye verdim. paraya ihtiyacı vardı zaten taksitle alıp peşin satma niyetindeydi... iki telefonu da aynı fiyata satacaktı.. bende benimkini al dedim. aldı.. aynı fiyata vatanda indirimdeyken 1599 a aldım. griyi daha çok sevdim..

yüklemekten çekinmiyorum aslında.. kies te sorun vardı, bağlanmıyordu 4.1 de.. halen devam ediyormuş... ve pil daha az gidiyordu... 4.1.2 çıkınca direk yükleme niyetim var aslında.. özellikle kiese bağlanamama ve pilin şu anki 4.0 dan daha az gitmesi nedeniyle çekiniyorum... yoksa 4.1 mükemmel olmuş...

elbette 4.0.4 te kalmam ama daha henüz stabil değil.. ufakta olsa eksikleri mevcut...

Hayırlı olsun güle güle kullan bende gri renkli olanı kullanıyorum.Birde ince şeffaf bir kapak aldım kimse kapak takılı olduguna inanmıyor kapağı çıkarınca inanıyorlar.Çok da şık duruyor.Birde ekrana film tamam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ermirza

arkadaşlar 4.1.2 için crt effect modu nerden bulurum?

screen off and lock uygulamasını indir marketten bedavadır
  • Arkadaşlar, note 2'nin rom'unu s3 e yükleyemezmiyiz, böyle bir rom varmı piyasada, ben bulamadmda
  • quote:

Orijinalden alıntı: petshopboys

quote:

onu biliyorum ama ben direk tuş kilidinden yapmak istiyorum yani mod lazım bana
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hayırlı olsun güle güle kullan bende gri renkli olanı kullanıyorum.Birde ince şeffaf bir kapak aldım kimse kapak takılı olduguna inanmıyor kapağı çıkarınca inanıyorlar.Çok da şık duruyor.Birde ekrana film tamam.

Şu şeffaf kapağı gösterebilirmisin resim flan yada nerden alınabilir. Bende de titanium grisi var :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: drothee

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Şu şeffaf kapağı gösterebilirmisin resim flan yada nerden alınabilir. Bende de titanium grisi var :)

Nekadar şeffaf oldugunu belirtmel için gazete üzerinde çektim.İstanbul kanyondaki türkcell'den aldım yanında birde film hediye.56 tl biraz kazık ama mecbur kaldım.Allahtan hoşumada gitti onun için pişmanda değilim.Telefona takınca çok hoş duruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: toramaneczanesi

quote:

Orijinalden alıntı: pwrock

quote:

Orijinalden alıntı: toramaneczanesi

quote:

Orijinalden alıntı: Flakee17

Arkadaslar play stora a giremiyorum tikladiktan sonra giriyor 1sn sonra ana ekrana geri dönüyor yardim lutfen

aynı dert bende de dün gece oldu. en son 4.1.2 yükledim telefona 3-4 gün sorun yoktu. com.google.proces.gapps işlemi durduruldu diyor. sizce neden olabilir ne yapmamız lazım?

Final sürümü olmadığı için olabilir mi sonuçta geliştirilmesi için yayınlandı final sürümünde bunu düzeltirler romla alakalı bir durumdur.

3 gün sorunsuz çalıştı. biraz önce factory wipe yaparak sorundan kurtuldum. factory wipe yapınca her şeyin silindiğini unutmayalım. bu arada en az 10 kere 4.1.1 yüklemiştim en son 4.1.2 ye geçtim. hiç birinde factory wipe yapmamıştım. anladım ki her seferinde yapmak lazım antutu hiç 10 bin geçmemişti şimdi 12236 çıktı.

Sorun kalmaması güzel olmuş. Ben Final sürümü bekleyeceğim bizde bir de note (n7000) var ona sızdırılmış jb yükledik çok kötü oldu sorunlar vermeye başlayınca töbe dedim final sürümünü beklemeye başladık bende s3 dokunmadım hiç bir aya kadar gelir diye düşünüyorum. JB 4.1.1 den herkese gına geldi sorunlar baş gösterince hızlı bir şekilde güncellemeye gitti Samsung özellikle en yakın rakibi htc one x jb ile güzel atak yapınca altta kalmak istemedi gibi geliyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: drothee

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Nekadar şeffaf oldugunu belirtmel için gazete üzerinde çektim.İstanbul kanyondaki türkcell'den aldım yanında birde film hediye.56 tl biraz kazık ama mecbur kaldım.Allahtan hoşumada gitti onun için pişmanda değilim.Telefona takınca çok hoş duruyor.

aynısı bende de var 20 TL almıştım ancak çok kayıyor elden dikkat etmeni tavsiye ederim. Kullanım olarak cok şık kılıf var yok belli bile değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: petshopboys

quote:

Markette bir tane var adam akıllı screen off yazınca çıkıyor ilk o geliyor ama kullanışlı değil çünkü kilit tuşunda çalışmıyor uygulamaya tıklaman gerekiyor. istediğin tarzda bulman için cihaz rootlu olması lazım.
  • Beyler bugün bu yazıyı 2 yere daha yazdım cevap veren olmadı lütfen yardım Beyler telefonu almayı çok
    istiyorum ama şöyle bişey okudum
    biraz hevesim kaçtı doğrumudur bi
    açıklarmısınız m.yahoyt.com/
    newsDetails.php?newsId=14474

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar belkide kullanıyor olabilirsiniz ama ben yeni kullanmaya başladım deneyin kullandıkca anlayacaksınız çok büyük kolaylık oluyor.
    Altdaki menülerin oldugu yere en sık kullandıgınız menüleri klasör yapıp koyun hem çok hoş oluyor,hem kolaylık oluyor,hangi sayfada olursanız olun sık kullandıklarınız elinizinaltında oluyor diyelimki 4.sayfadasınız ençok kullandıgınız menü 1. veya 2. sayfada o sayfaya dönmenize gerek yok o klasor hemen elinizin altında duruyor.Deneyin kullandıkca anlayacakdınız.Ekranın alt kısımdaki menülerde klasörün oldugu yerde internet tarayıcı vardı onuda klasore attım.
    Aşağıda resminide gönderiyorum.

• Buda klasörün acılmış hali

• quote:

Orijinalden alıntı: sscarecroww

Beyler bugün bu yazıyı 2 yere daha yazdım cevap veren olmadı lütfen yardım Beyler telefonu almayı çok
    istiyorum ama şöyle bişey okudum
    biraz hevesim kaçtı doğrumudur bi
    açıklarmısınız m.yahoyt.com/
    newsDetails.php?newsId=14474

Ne yazdıgını okuyamadım normal linki yokmudur veya yazıyı kopyalıyabilirmisin.
  • 
Sayfa: önceki 12551256125712581259
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.