Şimdi Ara

★★ GALAXY S3 [ANA KONU] ★★ (İlk Sayfayı Okuyun!) (1256. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67.876
Cevap
417
Favori
2.548.993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12541255125612571258
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Flakee17

Arkadaslar play stora a giremiyorum tikladiktan sonra giriyor 1sn sonra ana ekrana geri dönüyor yardim lutfen

aynı dert bende de dün gece oldu. en son 4.1.2 yükledim telefona 3-4 gün sorun yoktu. com.google.proces.gapps işlemi durduruldu diyor. sizce neden olabilir ne yapmamız lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: toramaneczanesi

quote:

Arkadaslar play stora a giremiyorum tikladiktan sonra giriyor 1sn sonra ana ekrana geri dönüyor yardim lutfen

aynı dert bende de dün gece oldu. en son 4.1.2 yükledim telefona 3-4 gün sorun yoktu. com.google.proces.gapps işlemi durduruldu diyor. sizce neden olabilir ne yapmamız lazım?

Final sürümü olmadığı için olabilir mi sonuçta geliştirilmesi için yayınlandı final sürümünde bunu düzeltirler romla alakalı bir durumdur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pwrock

quote:

Orijinalden alıntı: toramaneczanesi

quote:

Final sürümü olmadığı için olabilir mi sonuçta geliştirilmesi için yayınlandı final sürümünde bunu düzeltirler romla alakalı bir durumdur.

3 gün sorunsuz çalıştı. biraz önce factory wipe yaparak sorundan kurtuldum. factory wipe yapınca her şeyin silindiğini unutmayalım. bu arada en az 10 kere 4.1.1 yüklemiştim en son 4.1.2 ye geçtim. hiç birinde factory wipe yapmamıştım. anladım ki her seferinde yapmak lazım antutu hiç 10 bin geçmemişti şimdi 12236 çıktı.

• quote:

Orijinalden alıntı: siyahkemik

http://resim.donanimhaber.com/m_68214871/tm.htm

yardımcı olabilecek kimse varsa sevinirim arkadaşlar.

Çözümü yazdım linke
  • Merhaba, Sandisk Mobile Ultra Class 10 MicroSD Hafıza Kartları Stoklarımızdadır.

64GB
    32GB
    16GB
    8GB

Modelleri mevcuttur. Aynı gün kargoluyoruz.

İlgilenenler için ilanımız;

http://forum.donanimhaber.com/m_64233640/mpage_1/f_/key_//tm.htm#64233640
  • Arkadaşlar marketten "uTorrent" kurdum. Torrent ekliyorum fakat indirmiyor. Bu konuda bilgisi olan varmı?
  • Arkadaslar gecen hafta 16 gb lik mavi s3 lerden bir adet almis bulunuyorum. Elime ulasti. Artik S3 kullanicisiyim. Araniza kabul ederseniz sevinirim. Saygilar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: recepsenturk

Arkadaşlar marketten "uTorrent" kurdum. Torrent ekliyorum fakat indirmiyor. Bu konuda bilgisi olan varmı?

Valla bende torrent indiriyorum ama utorrent kullanmadim hic ben genelde Adownloder i kullaniyorum onu dene istersen

• quote:

Orijinalden alıntı: Orbjk

Arkadaşlar merhaba bugün bir sorun oluştu s3te sürekli çağrı kaydı simgesinde 1adet bildirim gözüküyor ama öyle birşey yok bir türlü duzeltemedim nasıl hallederim ?

Bildirimleri silemiyormusun,sildiğin halde genemi gözüküyor O zaman dön fabr. ayarlarına bir de oyle dene.Düzelebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmet 15

quote:

arkadaşlar ben beyazını kullanırken 4.1 yükledim bir sroun yaşamıyordum fakat sadece pil 4.0 dan daha az gidiyordu.. şimdi gri satın aldım ve bu sebeple yüklemeye çekiniyorum... fakat performansından da memnundum... yüklemelimiyim arkadaşlar...

ne dersiniz arkadaşlar... 4.1 yapayımmı yükleyenler bu zamana kadarki tecrübelerini aktarırmı.. beyazda pek kullanma inceleme fırsatım olmamıştı... satıp gri aldım çünkü.

Neden beyazı satıp gri aldın?
    Neden gri ye yuklemekte çekiniyorsun onuda anlamış değilim.
    Tabiki yükle gitsin hep 4.0.4 demi kalacan
  • quote:

Orijinalden alıntı: babur0026

Arkadaslar gecen hafta 16 gb lik mavi s3 lerden bir adet almis bulunuyorum. Elime ulasti. Artik S3 kullanicisiyim. Araniza kabul ederseniz sevinirim. Saygilar.

Hoş geldin yukledin değilmi 4.1.1 romunu
  • arkadaşlar telefonumun ekranı yarın değişimden gelecek.odin ile 4.1.2 yüklemek istiyorum fakat bilgim hiç yok.odin in hangi sürümünü indireyim, romu nerden indireyim,rom tek parçamı yoksa çok parçalımı,cihazın root olması gerekiyormu,işlem zor mu kolaymı,en önemliside tekrar servise gitme ihtimali varmı
    bunları cevaplarsanız sevinirim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: karizma6080

quote:

Orijinalden alıntı: siyahkemik

http://resim.donanimhaber.com/m_68214871/tm.htm

yardımcı olabilecek kimse varsa sevinirim arkadaşlar.

Çözümü yazdım linke

Tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: italiano ismail

quote:

quote:

arkadaşlar ben beyazını kullanırken 4.1 yükledim bir sroun yaşamıyordum fakat sadece pil 4.0 dan daha az gidiyordu.. şimdi gri satın aldım ve bu sebeple yüklemeye çekiniyorum... fakat performansından da memnundum... yüklemelimiyim arkadaşlar...

ne dersiniz arkadaşlar... 4.1 yapayımmı yükleyenler bu zamana kadarki tecrübelerini aktarırmı.. beyazda pek kullanma inceleme fırsatım olmamıştı... satıp gri aldım çünkü.

Kişisel zevk meselesi

• quote:

Orijinalden alıntı: AliAytaçBey

arkadaşlar telefonumun ekranı yarın değişimden gelecek.odin ile 4.1.2 yüklemek istiyorum fakat bilgim hiç yok.odin in hangi sürümünü indireyim, romu nerden indireyim,rom tek parçamı yoksa çok parçalımı,cihazın root olması gerekiyormu,işlem zor mu kolaymı,en önemliside tekrar servise gitme ihtimali varmı

Odin 1.85 indir sorun olmaz.
    Sammobile.com sitesinden 4.1.2 romunu indir kur begenmessen tekrar 4.1.1 romuna dönebilirsin.
    Odinle nasıl kurulacagını bilmiyorsan eger internette bununla ilgili çok açıklayıcı anlatımlar var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sfr+10

quote:

quote:

quote:

Kişisel zevk meselesi

enteresan

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AliAytaçBey

arkadaşlar telefonumun ekranı yarın değişimden gelecek.odin ile 4.1.2 yüklemek istiyorum fakat bilgim hiç yok.odin in hangi sürümünü indireyim, romu nerden indireyim,rom tek parçamı yoksa çok parçalımı,cihazın root olması gerekiyormu,işlem zor mu kolaymı,en önemliside tekrar servise gitme ihtimali varmı

Odin 1.85 indir sorun olmaz.
    Sammobile.com sitesinden 4.1.2 romunu indir kur begenmessen tekrar 4.1.1 romuna dönebilirsin.
    Odinle nasıl kurulacagını bilmiyorsan eger internette bununla ilgili çok açıklayıcı anlatımlar var.

teşekkür ederim.

• dün mediamarkt kentparktan aldım 1600 liraya. apple dan sonra nasıl olacak bakalım androide alışması :) ekranın çözünürlüğü ve büyüklüğü çok hoşuma gitti. zil sesleri biraz kötü geldi ama sanırım onu da mp3 ten falan çevirebiliyoruz. bir de apple dan çok çekmiştik adobe flash yok diye ama bunda da yokmuş ne olacak? nasıl yapacaz?

bu arada s3 aldığım için, ispanyadan 1,5 sene önce alığım unlocked iphone 4 32gb siyahı ve aksesuarlarını satıyorum. fiyat 1.200tl. çevrenizde almak isteyen olursa haber verin lütfen
  • quote:

Orijinalden alıntı: todor

dün mediamarkt kentparktan aldım 1600 liraya. apple dan sonra nasıl olacak bakalım androide alışması :) ekranın çözünürlüğü ve büyüklüğü çok hoşuma gitti. zil sesleri biraz kötü geldi ama sanırım onu da mp3 ten falan çevirebiliyoruz. bir de apple dan çok çekmiştik adobe flash yok diye ama bunda da yokmuş ne olacak? nasıl yapacaz?

bu arada s3 aldığım için, ispanyadan 1,5 sene önce alığım unlocked iphone 4 32gb siyahı ve aksesuarlarını satıyorum. fiyat 1.200tl. çevrenizde almak isteyen olursa haber verin lütfen

İnternetten flashplayer.apk dosyasını indir ve telefona at ve kur çalışacaktır.
    Aynı sorun bendede vardı aynen boyle yaptım artık flash çalışıyor.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: todor

dün mediamarkt kentparktan aldım 1600 liraya. apple dan sonra nasıl olacak bakalım androide alışması :) ekranın çözünürlüğü ve büyüklüğü çok hoşuma gitti. zil sesleri biraz kötü geldi ama sanırım onu da mp3 ten falan çevirebiliyoruz. bir de apple dan çok çekmiştik adobe flash yok diye ama bunda da yokmuş ne olacak? nasıl yapacaz?

İnternetten flashplayer.apk dosyasını indir ve telefona at ve kur çalışacaktır.
    Aynı sorun bendede vardı aynen boyle yaptım artık flash çalışıyor.

ok teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 12541255125612571258
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.