Şimdi Ara

Galaxy S20 serisinin Avrupa fiyatları ortaya çıktı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
50
Cevap
0
Favori
2.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Ya çok boş yapıyorsunuz :D Bilmeden ezberden sallamak rahat tabi. Döviz ve TL'nin değeri çok farklı konular. Telefon fiyatları dolar bazında da çok yükseliyor.

• Erasmus78 kullanıcısına yanıt
    Her güncelleme bir sorun getirir. En iyi yazilim. Kutudan çıkan ana surumun son sürüme guncellemesidir. Ana sürüm 13se 13un en son güncellemesi iş yapar. Ondan sonraki güncellemeler yatar.
    Ios 7 ile 13 aynı. Hiçbir özelliği yok. Yeni ıphone alırsan yeni özellik olur ıphoneda. Eski iphonun yeni sürüm güncellemesi alması bir ise yaramıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi ekonomistimiz eksikti konuda :D dolar niye yükseliyor ? Sanırım üretim,cari açıkdan dolayı. Peki bu olaylar sonun da ne oluyor Tl nin degeri düşüyor enflasyon tavan yapıyor. Yani ülkeye döviz girmiyor ve Tl nin yurt dışı swap islerin de değeri dibe çekiliyor.Kisadan Tl nin değeri ne kadar düşükse döviz de kadar yükseliyor. Boş adamlarin toplanma yeri oldu iyce dh

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yani en yüksek versiyonu 20bin falan olur heral ülkede
  • Almanya'da asgari ücret 1584 € sen 1 asgari maaş alabiliyorsun biz bişey üretemediğimiz için paramız değer kaybettiği için bize katlaya katlaya geliyor el birliği ile Ülkemize sahip çıkmalıyız

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BB2CECC18

Telefon pahalı. 900 eurodan başlıyor. Iphone 11 700 den çıkmışken bu fiyatlar ne böyle? Ben hala bu kadar pahalı olacağını düşünmüyorum.
    Iphone 11i 700euro Dan çıktı zannediyorsunuz sanirim

• quote:

Orijinalden alıntı: tekin-71

Bi ekonomistimiz eksikti konuda :D dolar niye yükseliyor ? Sanırım üretim,cari açıkdan dolayı. Peki bu olaylar sonun da ne oluyor Tl nin degeri düşüyor enflasyon tavan yapıyor. Yani ülkeye döviz girmiyor ve Tl nin yurt dışı swap islerin de değeri dibe çekiliyor.Kisadan Tl nin değeri ne kadar düşükse döviz de kadar yükseliyor. Boş adamlarin toplanma yeri oldu iyce dh
    Kesinlikle, boş adamdan geçilmiyor. Doların yükselmesinin konuyla ne alakası var? Herkesin kafası uçmuş gerçekten. Dolar çok başka konu. Ben diyorum ki telefon ve elektronik fiyatları dolar bazında da gittikçe yükseliyor. Örneğin atıyorum geçen yıl aynı segment telefon 900 dolardan çıktıysa bu yıl 1000 dolardan çıkıyor. Siyasetle ekonomiyle kafayı yemişsiniz biraz hayata dönün.

Gerçi sorun bu da değil. Sorun okumadan anlamadan kafanızdakileri yazmanız. Yazanı iyi okuyup anlamaktan aciz misiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi W.F.Hopper -- 12 Şubat 2020; 12:48:37 >

• quote:

Orijinalden alıntı: tekin-71

Bi ekonomistimiz eksikti konuda :D dolar niye yükseliyor ? Sanırım üretim,cari açıkdan dolayı. Peki bu olaylar sonun da ne oluyor Tl nin degeri düşüyor enflasyon tavan yapıyor. Yani ülkeye döviz girmiyor ve Tl nin yurt dışı swap islerin de değeri dibe çekiliyor.Kisadan Tl nin değeri ne kadar düşükse döviz de kadar yükseliyor. Boş adamlarin toplanma yeri oldu iyce dh
    Türkiye ithalata bağlı ihracat yapıyor bu yüzden her yıl dış borç artıyor.Enflasyon her ülkede belli bir seviyede zaten büyüme için olması gerekiyor ama Türkiye'de gelişmekte olan ülkere oranla çok daha fazla.Dediğiniz gibi ülke cari açık vermeden büyüme gerçekleşmesi mümkün değil.Gelişmekte olan ülkelerin tipik sorunu.

• Herkes bi tutturmuş ıphone 11 diye siz şaka mısınız nesiniz girin bi iphone birde s20 nin özelliklerine bakın. Benim gözümde samsung 20 bin de eder dandik iphone 10 bin ediyorsa

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.