Şimdi Ara

Galaxy S20+ | S20 Ultra ön siparişi verin, Galaxy Buds+ hediye fırsatını kaçırmayın!

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
111
Cevap
1
Favori
6.841
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> Galaxy S20+ | S20 Ultra ön siparişi verin, Galaxy Buds+ hediye fırsatını kaçırmayın!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    673 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: sakiri

Türkiye de 5G ihalesi yapilmadigi icin Samsung S20 serisinde 5G kapali olarak gelecek yani 5G olmayacak.

Alıntıları Göster
    Samsung'un yaptığı hesaba bakar mısın. Yani memlekete 5G gelince de kullanma bugün sattığım telefonu istiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Samsung -- 16 Şubat 2020; 20:2:7 >
    |
    |
    EVGA P55 4 THE WIN - I7 860 @ 4.2 GHZ - TEAM EXTREEM 4GB 1680 MHZ CL7 - HIS 6970 2GB - 2*30GB OCZ VERTEX SSD RAID0 - SILVERSTONE STRIDER 1000W - LOGITECH G15 - RAZER DEATHADDER - STEELSERIES QCK XXL - SAMSUNG 2333SW
  • Yarbay
    8479 Mesaj
    Ultra güzel s10 plus var değişim kampanyasında çok güzel bir fırsat sunulur ise düşünürüm

|
    |
    7777 Mesaj
    Hemen almayın. Biraz bekleyin. Bakarsınız içinden Google çıkmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

PSN : Jeopol
  • Yüzbaşı
    854 Mesaj

türkiyenin görüntüsü hiç iç açıcı gözükmüyor, hangi yönden bakarsanız bakın çok komik bir hal aldı artık. NE fiyatlara giriyorum ne de kabul etmek zorunda bırakıldıgımız kurallara
    |
    |
    smart1978 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Dalga geçer gibi kulaklık veriyor birde.En azından saat hediye etmeliydi ki bir mantığı olsun.S10 plus için 4400 lira iade sayıyor oda saçma.S10+ alırken note 8 i 3650 liraya saymışlardı ki ekranın ortası kırıktı hey gidi heyy.
    |
    |
    İNTEL İ9 9900K (5.1 ghz 1.340 volt)- MSI MotherBoard MAG Z390 Tomahawk/CORSAIR Hydro Seriesi H110 / MSI RTX2080 Tİ Trio gaming x / ASUS 31,5" XG32VQR Monitör/ AEROCOOL XPREDATOR 10 fan/ Cooler Master V1000 Vangard 80 Gold 1000w/ GSKILL Trident Z Neo RGB 32GB (2x16GB) DDR4 3600 MHz / Samsung 970 EVOPlUS 500 GB M.2 /2x 1 TB Samsung 970 EVO PLUS/2x Samsung 860 pro 500 gb /SEAGATE 1TB BARRACUDA/TRANSCEND 128GB 320/Creative Sb Z Pcı-E Ses Kartı LG BH9520TW 3D Bluray Ev Sinema Sistemi /Razer NAGA EPiC/Razer Anansi Expert MMO
  • Yüzbaşı
    854 Mesaj

Ilk ciktiginda note10 plus exynos tr versiyonuna o parayi verip almıştım s10+ değişim kampanyasından ama resmen telefondan nefret ettim, isinmasi, cabuk giden pil suresi sacma sapan hat problemleri vs. 0Snapdragon note 10+ aldim dunya varmis dedim. Hem sarj suresi olarak tatmin edici; bluetooth full aktif 9 10 saat ekran suresi veriyor, isinmiyor bence su ana kadar yapilmis en premium telefon. 5g tr de olsa da olmasa da exynos telefon alınmaz bence. S20 ultraya sadece kamera icin ve 5000mah icin geçilir mi pek emin değilim. Ancak kesinlikle eminim ki exynoslu vs kirpilmis bir modele asla elimi sürmem. Belki snapli s20 ultra trye gelince geçebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FERROKROM -- 17 Şubat 2020; 22:33:56 >
    |
    |
    FERROKROM kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: FERROKROM

Ekynos u model geldiğine emin misiniz?

Alıntıları Göster
    Evet Türkiyeye 4G exynos lu model geldi.Samsung tr sitesine girip bakabilirsin.Avrupayada exynos lu versiyon çıkacak ama orda 4g ve 5g versiyonları aynı anda satılır.S10 ve note 10 dada bu şekide oldu.Ama Tr ye 5g modeli gelmez.

Orijinalden alıntı: FERROKROM

Geldi? Gördün, eline alıp inceledin mi bu kadar kesin konuşuyorsun? Bu sefer SD işlemciyle gelmiş bu 3 model. (Samsung Emaar'da telefonların eğitimini veren şahıs bu şekilde söyledi, özellikle tekrar tekrar sordum, evet bu sefer Snapdragonla geldiklerini belirtti.)
    5g ye kapalı evet ama 5g daha uzun br süre Tr'de olmayacak zaten.

Alıntıları Göster
    Görecez bakalım model tr ye geldiğinde mesajı alıntılarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FERROKROM -- 18 Şubat 2020; 7:3:10 >
    |
    |

Türkiyeye snapdragonlu cihaz gelmez samsungdan hocam, bence sormanıza dahi gerek yok ancak amerika için kore için olanlardan falan getirirler. Boşuna sormayın bence
    |
    |
    FERROKROM kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Bakın açık konuşayım, doktorum bu telefondan tüm aileme rahatça alabilirim ama alanın aklından şüphe ederim, bu telefonlara bu paraları vermek paranızın hesabını bilmeyen biriyseniz olabilir.. onun dışında maaşla çalışan memur kesimin özellikle bunlara bu kadar para yatırması salaklıktan başka bir şey değildir

PS4 PLAYER:DrUltiva
  • Yarbay
    8358 Mesaj
    4 ay sonra 6 bine alırsınız samsungların fiyatı çabuk düşüyor.

|
    |

Bu işin sonu kaçakçılık stokculuk. Hala anlamadılar vergiyi artırınca vergi geliri artmıyor. Sigarada da benzer durum var 3 milyon sigara kullanıcısı 2 milyona düştü diyor haberde. Bu 1 milyon sigara bırakmadı kaçak ve tütüne geçti. Noldu? Kaçakçı kazandı.sifir arabalarda ne oldu? Galericiler stokculuk yapmaya başladı sıfır araba almak istersen 4 5 ay sonra diyor bayiler sıfır fiyatı 120 bin olan arabayı stokcu galerici 135den kapı açıyor. Ben 2009da yurtdisindan gelirken iphone getirmiş telefoncuya Bi paket sigara almıştım kayıt yapmıştı. Ki Türkiyede de gayet alınır durumda idi telefonlar şu döneme göre. Artı olarak 12 taksit imkanı vardı. İnsanları telefon almak yormuyordu ve alışveriş olduğu için ekonomi de şu duruma göre daha canlıydı. Simdi ise yurt içi vergi fiyatları ortada. Adam mühendis, işçi, ulaşım arge şu bu derken 6 bin kazanıyor bizim devlet hiçbir şey yapmadan sadece vergi alarak o kadar kazanmaya çalışıyor her üründe böyle oldu artık. Bir kendine bir devlete. E şimdi de millet kaçak telefon alıyor ime atılıyor ediliyor. 12 bin nedir ya bir telefon için teknoloji çağında?

|
    |
    Yazılımcı Online kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    4064 Mesaj
    samsunga saldiran saldirana :)) adamlar ne telefon yapmiş..

apple yuksek fiyata cikarinca tek kelime yok samsung bundan sonra benim fiyatlarim bu diince malum sayfalarca isyaan :))

tr deki fiyatlsr yurtdisi fiyatlarindan daha ucuz farkindaysaniz.. kimileri hala kar etmeseler satmaz bakkal mantigindalar :)
    koskoca şirket ne yapacagini bilmiyor sen biliyorsun dimi :))

ayrica çinli markalar ile samsungu karşilaştirmak :))) bi gidin xiaomi magazasinada karsilastirin aradaki kalite farkini

bu arada bu kadar isyani ben araba sayfalarindaki tum araba markalari icin gormuyorum.. telefon fiyatlarindaki sacma sapan artiş araba fiyatlarindada mevcut lakin samsugun bir araba markasi yok.. :))

sorunu markalarda degil mevcut bulundugunuz durum icerisinde arayin

|
    |

Pil süresi ve performansta ciddi farklar var. Youtube'da çeşitli karşılaştırma videoları mevcut.

|
    |
    ebu41 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |
    |
    |
    Gigabyte Z390 Aorus Pro Wifi / i5-9600k / Msi GamingX RTX 2070 Super / 2x16 gb hyperx 2666 mhz ddr4 / mp510 250 gb nvme ssd / 240 gb sandisk ssd / 1tb wd hdd / Gigabyte G750 psu / Samsung c24fg73 / Thermaltake Commander C36 TG ARGB / Corsair H115i Platinum
  • Yüzbaşı
    298 Mesaj
    galaxy buds+ kulaklıgı satmak isteyen olursa sıfır kullanılmamış almayı düşünüyorum arkadaşlar pm yolu ile irtibata geçebilirsiniz

Orijinalden alıntı: mami907

galaxy buds+ kulaklıgı satmak isteyen olursa sıfır kullanılmamış almayı düşünüyorum arkadaşlar pm yolu ile irtibata geçebilirsiniz
    gelmedi gelirse sata bilirim geldigi gibi acılmamış şekilde...
    |
    |
Mobilya Takımları
Bey Azura
kolayoto.com
Canlı Tv izle
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,406
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.