Şimdi Ara

Galaxy S20+ | S20 Ultra ön siparişi verin, Galaxy Buds+ hediye fırsatını kaçırmayın!

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
111
Cevap
1
Favori
6.841
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Telefonlar >> Samsung >> Galaxy S20+ | S20 Ultra ön siparişi verin, Galaxy Buds+ hediye fırsatını kaçırmayın!
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    378 Mesaj
    Kaç yıllık iPhone 6 tr fiyati şu telefonun abd fiyatından pahalıdır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Vegiler geçen yaz tekrardan artmamış olsaydı belki daha alınabilir bir seviyede olabilirdi. S20 7790 mıydı ne fiyatı. Ben s10e almıştım, makul bir değişim kampanyası olursa değiştiririm zoom kamerayı seneye tadarım diyordum. Keşke s10 alaymışım, s10 dan da pahalı çıktı s20. S10e ile uzun süre devam :D

Samsung un, S10e ye verdiği fiyat 2700 tl. S10 ise 3900.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yazılımcı Online -- 16 Şubat 2020; 18:18:37 >

Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir
    Ne mutlu Türküm Diyene

• Binbaşı
    1005 Mesaj
    S20 modelini almak istiyorum ama neden diğer iki modelde varken bu modelde Buds+ kulaklık hediyesi yok, bu uygulama çok kötü olmuş, telefonu almaktan vazgeçiriyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FERROKROM -- 16 Şubat 2020; 20:2:7 >
    |
    |
    EVGA P55 4 THE WIN - I7 860 @ 4.2 GHZ - TEAM EXTREEM 4GB 1680 MHZ CL7 - HIS 6970 2GB - 2*30GB OCZ VERTEX SSD RAID0 - SILVERSTONE STRIDER 1000W - LOGITECH G15 - RAZER DEATHADDER - STEELSERIES QCK XXL - SAMSUNG 2333SW
  • Yarbay
    8650 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Yazılımcı Online

Vegiler geçen yaz tekrardan artmamış olsaydı belki daha alınabilir bir seviyede olabilirdi. S20 7790 mıydı ne fiyatı. Ben s10e almıştım, makul bir değişim kampanyası olursa değiştiririm zoom kamerayı seneye tadarım diyordum. Keşke s10 alaymışım, s10 dan da pahalı çıktı s20. S10e ile uzun süre devam :D

Samsung un, S10e ye verdiği fiyat 2700 tl. S10 ise 3900.
    S10 ile devam min 2 yıl daha bende ilk çıktığında almıştım.Seneye tabi fiyatlara bağlı benim telin ederine.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: smart1978

Türkiye den satın alanlar baska bir ülkede de kullanmayacak mı !! ... Bence büyük bir hata ... 5G dahil herseyiyle kısıtlı olmamalı. Yanii madem 5G li var gelsin . GSM operatörleri varsın geç kalsın ...
    5G modemi var ama kapali olarak geliyor deniyor veya hic olmayacak diyenlerde var. Samsung bu konu hakkinda tam olarak bilgi vermemis. Kesin olan şey şuan için Türkiyeye gelen modellerde 5G kapali olacak.

120 hz olan ekraninda sadece full hd çözünürlükte aktif olmasi çok kötü olmus.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakiri -- 16 Şubat 2020; 20:26:8 >
    PC:intel Core i7 10700K Noctua NH-D14, Asus Rog Strix Z490 E Gaming 16gb ddr4 3600, Ssd 256 gb850evo , Hardisk 4TB, GTX1060 3Gb. Acer 27 inc 1080p 165hz monitör. Sinema Sistemi: Pioneer vsx 831, Harmankardon HKTS 1 5 16, Nvidia Shield 16 gb Android Tv 2TB WD element, Panasonic TX-50DXX789 Tv, Telefonlar: Samsung S9 edge plus, S9, S7, Kameralar :Canon Eos 650D, Canon HF 200
  • Yarbay
    2087 Mesaj

Tr ye gelen s20 serisi hem exynos lu hemde lte versiyonu.Bu saatten sonra o paralara lte destekli telefon alınmaz.Garantiyi boşverip Snapdragon 865 li s20 5G bulup imei atılsa tadından yenmez.Düz s20 5G donanım anlamında note 10+ dan bile daha iyi.s10e gibi düşük donanımlı çıkmadı.6.2 inç ekranıda gayet yeterli.Samsung lte desteksiz exynos işlemcili s4 de attığı kazığın benzerini bu sene s20 ile atacak.Samsung saçma inadından vazgeçip wqhd+120 hz modunuda aktif ederse s20 5G bulursam alıcam.
    |
    |
    Yazılımcı Online kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Telefonu yurtdışına çıktım sim kartımı da taktım multi csc lı bir ülke olsun misal Almanya. Almanya sim kartı ile 5G aktiflenecek mi?

Ek olarak 5G modeli sadece ultra da yoktur. Ya peki doger Türkiye modellerinde?

Sessiz kalınması resmi olarak ve net ifade edilmemesi beni ilişkilendiriyor. Yoksa cihaz dolu dolu ve kırpılmamış olması hem pazarlarama hem algı hem de global kullanım imkanı ile cazip olacak mı?

Apple bu açıdan iyi ce sorunsuz.

Dikkatinizi çekerim: multi csc dahilindeki ülkeler den bahsediyorum. Latin Amerika Kore gibi farklı coğrafyalar değil. Aslında hepsinde telefona sim kartı taktıktan sonra format istememeli ama isteniyor ama....

Belirsizlik artık mevcut değildir manasına kaymakta...

Kampanya ları da hepsi her modelde yokmuş. Tuhaf. ...

Değişim için farklı yüksek ram ve depolama birimli Note9 da Yani resmi Türkiye Samsung garantili 8 Gb Ram ve 512 Gb dahili depolama birimli modeline ayrıca daha yüksek fiyat belirlenmemiş! Rezaletlerden bir detay... Cihaz sahibi olaraktan ifade etmek isterim.

|
    |
    sakiri kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Birseyde tarafsan dogrulara, tarafsizsan gerceklere bakarsin
    https://terrapower.com/

• Yarbay
    8478 Mesaj
    Ultra güzel s10 plus var değişim kampanyasında çok güzel bir fırsat sunulur ise düşünürüm

|
    |
    7777 Mesaj
    Hemen almayın. Biraz bekleyin. Bakarsınız içinden Google çıkmaz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

PSN : Jeopol
  • Yüzbaşı
    854 Mesaj

o fiyata fıstık gibi araba aliyor adamlar, güler geçer akli almaz ki.. inandıramazsınız
    |
    |
    Petegrus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

türkiyenin görüntüsü hiç iç açıcı gözükmüyor, hangi yönden bakarsanız bakın çok komik bir hal aldı artık. NE fiyatlara giriyorum ne de kabul etmek zorunda bırakıldıgımız kurallara
    |
    |
    smart1978 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Sacmaliklar arasindan makulu arar olduk...
    |
    |
    frozensoul kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    736 Mesaj

Paniğe gerek yok Benimki 5g li olacak.ayrıca senin için pixel 5 in görüntüsünü buldum resmen tasarım harikası

|
    |
    smart1978 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
    15028 Mesaj

Pixel 5 XL ve 5 ARKA tasarima pek takmiyorum . Sonucta kamerada Google Pixel her turlu ustun olacaktir... Ama fena da degil. Gerci prototip tasarimi . Yuksek ihtimalle baska sekillerde de cikabilir... Yaza dogru Pixel 5 XL ve 5 ler saglam son hali sizdirilir .

Hollanda'da yasadigin aklimda kalmis. Yurtdisi Samsung servis kalitesi, kampanyalar, cuzzi bir para karsiliginda cihaz terfisi vs daha bol secenekli ... Premium Servisleri de Yurtdisinda iyidir .

Birkac yil once Hollanda da Samsung Hollandaya toplu dava acilmisti : Guncellemeler aksatiliyor diye. Davayi Samsung kaybetti. Samsung zaten Hollanda da pur dikkat son yillarda. Hollanda ayrica Avrupa Birligi ulkelerinden.

Turkiye'de durum rezalet. Insanlar bence yurtdisinda yasiyorsa elbette aynisini Turkiye'de de var sanabilir ...

Genel manada yurdisinda yasamak avantajlidir. Telefon kismi en ufak detaylardandir . Sanslisin degerini bil ...
    |
    |
    koyunsayar kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    336 Mesaj
    Galaxy buds+ yetmez yanına watch 46mm, s6 lte tablet kalem ve klavyeli kılıfıyla beraber verirseniz alırız. Böyle bir kampanya bekliyoruz. Samsung duy sesimizi.

|
    |

Orijinalden alıntı: Okan9455

Tr ye gelen s20 serisi hem exynos lu hemde lte versiyonu.Bu saatten sonra o paralara lte destekli telefon alınmaz.Garantiyi boşverip Snapdragon 865 li s20 5G bulup imei atılsa tadından yenmez.Düz s20 5G donanım anlamında note 10+ dan bile daha iyi.s10e gibi düşük donanımlı çıkmadı.6.2 inç ekranıda gayet yeterli.Samsung lte desteksiz exynos işlemcili s4 de attığı kazığın benzerini bu sene s20 ile atacak.Samsung saçma inadından vazgeçip wqhd+120 hz modunuda aktif ederse s20 5G bulursam alıcam.
    Ekynos u model geldiğine emin misiniz?
    EVGA P55 4 THE WIN - I7 860 @ 4.2 GHZ - TEAM EXTREEM 4GB 1680 MHZ CL7 - HIS 6970 2GB - 2*30GB OCZ VERTEX SSD RAID0 - SILVERSTONE STRIDER 1000W - LOGITECH G15 - RAZER DEATHADDER - STEELSERIES QCK XXL - SAMSUNG 2333SW
  • Yarbay
    4448 Mesaj
    Dalga geçer gibi kulaklık veriyor birde.En azından saat hediye etmeliydi ki bir mantığı olsun.S10 plus için 4400 lira iade sayıyor oda saçma.S10+ alırken note 8 i 3650 liraya saymışlardı ki ekranın ortası kırıktı hey gidi heyy.
    |
    |
    İNTEL İ9 9900K (5.1 ghz 1.340 volt)- MSI MotherBoard MAG Z390 Tomahawk/CORSAIR Hydro Seriesi H110 / MSI RTX2080 Tİ Trio gaming x / ASUS 31,5" XG32VQR Monitör/ AEROCOOL XPREDATOR 10 fan/ Cooler Master V1000 Vangard 80 Gold 1000w/ GSKILL Trident Z Neo RGB 32GB (2x16GB) DDR4 3600 MHz / Samsung 970 EVOPlUS 500 GB M.2 /2x 1 TB Samsung 970 EVO PLUS/2x Samsung 860 pro 500 gb /SEAGATE 1TB BARRACUDA/TRANSCEND 128GB 320/Creative Sb Z Pcı-E Ses Kartı LG BH9520TW 3D Bluray Ev Sinema Sistemi /Razer NAGA EPiC/Razer Anansi Expert MMO
  • Yüzbaşı
    854 Mesaj

Ilk ciktiginda note10 plus exynos tr versiyonuna o parayi verip almıştım s10+ değişim kampanyasından ama resmen telefondan nefret ettim, isinmasi, cabuk giden pil suresi sacma sapan hat problemleri vs. 0Snapdragon note 10+ aldim dunya varmis dedim. Hem sarj suresi olarak tatmin edici; bluetooth full aktif 9 10 saat ekran suresi veriyor, isinmiyor bence su ana kadar yapilmis en premium telefon. 5g tr de olsa da olmasa da exynos telefon alınmaz bence. S20 ultraya sadece kamera icin ve 5000mah icin geçilir mi pek emin değilim. Ancak kesinlikle eminim ki exynoslu vs kirpilmis bir modele asla elimi sürmem. Belki snapli s20 ultra trye gelince geçebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frozensoul -- 17 Şubat 2020; 22:33:56 >
    |
    |
    FERROKROM kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Bey Azura
Mobilya Takımları
192.168.1.1
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,643
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.