Şimdi Ara

Galaxy s20 fe 256 gb 5999₺ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
2
Favori
8.304
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    arastirmak lazim herseyi
  • mi10t varken mantıklı gelmedi.

• bu model için korkutucu yorumlar var baya. almak cesaret işi

• illanois kullanıcısına yanıt
    demek istediğim fiziki olarak migrosta falan kullanabilirmiyiz puanları
  • 5g var mı bu cihazda

• BuZ-MaViSi kullanıcısına yanıt

Türkiye'de satılan Exynos 990 işlemcili modellerde 5G yok.

Yurtdışında satılan Snapdragon SD865 işlemcili modellerde 5G var.

• göktuğbey kullanıcısına yanıt

Tabi ki s10+ derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hediye kulaklik kampanyasi icin son 2 saat hala karar veremedim?

ALAN varmi?

• S10+ve bileklik geri ödeme kampanyasıyla birleşiyor dedi müşteri temsilcisi. Sipariş vermeden önce arayıp sordum. Ama geldiğinde birleşmezse iade ederim net. Sanırım samsungda 30 gün iade var
  • Az önce siparişimi verebildim. 2 gündür sistem izin vermiyordu. Bu akşam Hopi üzerinden girip, bilekliği sepetten çıkarınca alışverişi tamamlayabildim. Eğer bir terslik yoksa 500TL geri ödeme + 500TL Hopi paracık + Buds plus kulaklık olacak.

• crimson76 C kullanıcısına yanıt
    Hopi üzerinden girince geri ödeme verecek mi hocam? Direk samsung stoptan yapılması gibi bir ibare vardı sanırım
  • crimson76 C kullanıcısına yanıt
    hocam sipariş sonrası, mail geliyor o mail geri ödeme ile ilgili herhangi bir ibare varmı bende geri ödeme kampanyası ile ilgili bir bilgi yok, bu sipariş özeti mail de,,

Galaxy s20 fe 256 gb 5999₺

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • rubelhizb kullanıcısına yanıt
    bahsettiğiniz şeyle ilgili link veya ekran görüntüsü varmı hocam

• Şu an kampanya kalkmış detaylara ulaşamadım ama direkt olarak site ismi yani shop.samsung.com gibi belirtiliyordu hocam. Hopi avantajix gibi aracı kurumlardan bağlanınca sorun olur mu sormak lazım
  • 500TL geri ödeme zaten ayrı olarak sonradan yapılıyor, onda sorun olacağını sanmıyorum, çünkü satın alma sayfasında seçilebiliyordu. Bir tek Hopiden emin değilim, çünkü Hopi tarafında sadece bir linke tıkladım ve beni zaten Samsung Shop sayfasına yönlendirdi. Sonrasında tüm işlemleri Samsung sayfasında tamamladım.

• mmert02 kullanıcısına yanıt

Neden S10 plus tercih edersiniz hocam

• alıp kargosu gelen varmı,, hangi kargo ile geliyor,, 500 geri ödeme kampanyası son katılım 10 Aralık, daha Kargoya verilecek gelecek vs 3 iş günü içerisinde zor gibi,, yer İstanbul,,

• geri ödeme için başvurdum takip kodu verdi fakat kulaklık ve bileklik için imei no geçerli değil diyor. diğer taraftan hopi ile görüştüğümde hopi 60 90 gün içinde yansımazsa faturanızı göndermeniz yeterli dedi ne kadar doğru bilmiyorum. kulaklık ve bileklik için yarın müşteri hizmetleri ile görüşeceğim. sonuç alamazsam iade yolu gözüküyor.

• dej kullanıcısına yanıt
    hocam kulaklık ve bileklik sepete eklemiş miydiniz,, ücreti sıfır gurunuyo hediye paketi ni sepete eklemeniz gerekiyor du

• sonradan fark ettim samsung.com üzerinden alanlar için başvuru gerekmiyormuş.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.