Şimdi Ara

Galaxy S wifi 5.0 İnceleme Geldiiii (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.223
Cevap
4
Favori
89.858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Chenk

Yegenime aldım, f/P muthiş, bravo Vatan 'a .

Ben Galaxy R kullanıyorum neredeyse aynı ve ayrıca ekranı ve boyutu daha iyi.

İnanılmaz keyifli bir cihaz, Superonline fiber vardı evde, browser ucuyor.

Evdeki Samsung TV ile eşleşti , heryerden TV izlenebiliniyor.

Android marketten birdolu oyun indirdik...

Kesinlikle tavsiye ederim arkadaşlar, almasanızda mutlaka cihazı inceleyin.

Galaxy S wifi 5.0 İnceleme Geldiiii

Hocam af buyurun birşeyi anlayamadım . "heryerden TV izlenebiliniyor" demişsiniz ne demek istediniz burda tv ile eşleştirdikten sonra mı cihazda izlediniz yoksa fiber olduğu için cihazdan netten mi izliyorsunuz?

• Bu arada arkadaşlar Bluetooth kulaklığı olanlar lütfen bi denesin eşleştirebiliyorlar mı bi baksınlar.
    Bende bluetooth kulaklık var ama 2.1 destekliyor cihazda bluetooth 3.0 olduğu için mi eşleşmiyor anlayamadım gitti :(

Ve ram de 236/381 yazıyor hiçbir program açık değilken :( ram niye bu kadar dolu arkadaşlar bi bilen var mı???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SeTriC -- 27 Kasım 2011; 23:15:25 >
  • ben de cihazı vatandan aldım dün. herkese hayırlı olsun güle güle kullanırız inş. birkaç bişey yazayım

1- fiyatına göre iyi cihaz gerçekten yalnız 2500 mah pile göre şarjı pek iyi değil yani ben daha iyi bekliyordum wifi+oyun 10 saat falan anca gidiyor.(parlaklık çubuğu yarıdayken)
    2- dokunmatiği, ekranı ve sesi gayet iyi
    3-şarj süresi uzun baya 4 saatte anca doluyor.

artı birkaç sorum olacak
    Gps pencerenin dibinde olsa bile içerdeyken bağlanmıyor bende normal mi bu acaba?
    browser, navigasyon ve müzik çalar olarak hangi programları kullanıyorsunuz?

bir de konuyu açan arkadaşın koyduğu videoda alet kore malı ama bendeki made in china kıllandım biraz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alienlord -- 28 Kasım 2011; 19:03:27 >
  • Teknik özelliklerine göre cihazda A-GPS alıcısı var. Wii-Fi olmadan da uydudan yer ve konum bilgisi alabiliyor. Ancak benim de merek ettiğim şey şu: Normal Navigasyon cihazlarına göre daha başarılı mı? yoksa başarısız mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turgut78 -- 28 Kasım 2011; 20:18:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chenk

Yegenime aldım, f/P muthiş, bravo Vatan 'a .

Ben Galaxy R kullanıyorum neredeyse aynı ve ayrıca ekranı ve boyutu daha iyi.

İnanılmaz keyifli bir cihaz, Superonline fiber vardı evde, browser ucuyor.

Evdeki Samsung TV ile eşleşti , heryerden TV izlenebiliniyor.

Android marketten birdolu oyun indirdik...

Kesinlikle tavsiye ederim arkadaşlar, almasanızda mutlaka cihazı inceleyin.

Galaxy S wifi 5.0 İnceleme Geldiiii

Bende "Evdeki Samsung TV ile eşleşti , heryerden TV izlenebiliniyor." a takıldım allshare özelliği ile böyle bişey mümkünmü gerçekten ? Yoksa yanlış mı anlıyoruz.

• güle güle kullanın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi famousekolll -- 28 Kasım 2011; 20:52:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alienlord

ben de cihazı vatandan aldım dün. herkese hayırlı olsun güle güle kullanırız inş. birkaç bişey yazayım

1- fiyatına göre iyi cihaz gerçekten yalnız 2500 mah pile göre şarjı pek iyi değil yani ben daha iyi bekliyordum wifi+oyun 10 saat falan anca gidiyor.(parlaklık çubuğu yarıdayken)

artı birkaç sorum olacak
    Gps pencerenin dibinde olsa bile içerdeyken bağlanmıyor bende normal mi bu acaba?

bir de konuyu açan arkadaşın koyduğu videoda alet kore malı ama bendeki made in china kıllandım biraz

Hayırlı olsun. Şarj "wifi+oyun 10 saat gidiyor" derken kesintisiz 10 saat gidiyor mu demek istediniz? Yani 10 saat boyunca sürekli oyun yahut internet kullanımıyla pil 10 saat dayanıyor mu diyorsunuz? Eğer öyleyse çok iyi, çünkü benimki ancak 3-4 saat gidiyor.

-GPS bende de sorunlu.

-Vatan'dan aldım, Made in China yazıyor.

-Browser olarak Opera Mini ile Dolphin indirdim. Dolphin'i daha çok kullanıyorum, tıpkı normal bilgisayarlardaki gibi yeni sekme açma özelliği var, Opera'da bunu göremedim. Navigasyon olarak zaten cihazda yüklü gelen Google Maps'i kullanıyorum. Müzik çalar olarak ise PowerAMP Music Player'i indirdim, gayet güzel ancak kulaklığı cihaza takınca program kendiliğinden çalışıyor, nasıl düzelteceğimi bulamadım. Şimdilik bu kadar

• Gps sorunlu değildir .. açık alana çıkınca 1-2 dk içinde bulur uyduları .
  • quote:

Orijinalden alıntı: alienlord

ben de cihazı vatandan aldım dün. herkese hayırlı olsun güle güle kullanırız inş. birkaç bişey yazayım

artı birkaç sorum olacak

Öncelikle hayırlı olsun cihazınız. Benim cihazım ilk çıktığında Uydunet'ten alınma olup Kore malı sanırım son sürümler Çin malı olarak geliyor.
    Gps konusunda malum bu cihaz navigasyon cihazı değil kapalı alanda çekmemesi doğal. Ben Gps programi olarak iGO kullanıyorum ve herkese tavsiye ederim.
    Sarj konusuna gelince flash içerikler oynatmaz ve çok fazla oyun oynamazsanız şarj uzun süre dayanır. Full oyun oynayarak 3 saatde de bitirilebilir şarjı.
    Müzik konusuna gelince Power Amp güzel programdır ancak ücretsiz versyonu sorunlu ve birkaç parça dinledikten sonra kitleniyor. Ben onun yerine ondan daha iyi olan PlayerPro isimli programı öneririm uyku zamanlayıcısı bile olan kaliteli bir program. Ancak eko ayarlarını ve widgetleri kurduktan sonra marketten ayrıyeten indirmenizi öneririm. Bu arada PlayerPro markette Trial olarak bulunuyor onun yerine Blackmart Alpha'dan full versiyonunu indirin.

• Arkadaşlar az önce arkadaşla ABD ile Skype ile görüntülü konuşma yaptım alet süper arkadaş şaşırdı görüntü çok iyi geliyor dedi :)
    Ben arkadaşın görüntüsünü tam ekran görüyodum kendi görüntümü küçük bi kare içersinde görüyordum istediğim yere de kendi görüntümü taşımama izin veriyordu :)
    Bence cihaz çok iyi arkadaşlar
  • Android Market'teki paralı uygulamaları ücretsiz bulacağımız hangi uygulamalar var arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: eP_362

Android Market'teki paralı uygulamaları ücretsiz bulacağımız hangi uygulamalar var arkadaşlar?

Applanet(ara sıra kapalı olur), Blackmart Alpha.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarkEnergy

quote:

Android Market'teki paralı uygulamaları ücretsiz bulacağımız hangi uygulamalar var arkadaşlar?

Teşekkürler. Cihazım daha gelmedi ama önceden hazırlık yapayım
  • quote:

quote:

quote:

Teşekkürler. Cihazım daha gelmedi ama önceden hazırlık yapayım

Rica ederim. Hayırlı olsun cihazınız. Ben 2 ay önce aldım cihazı ve kimse neden almıyor bu güzelim cihazı diye düşünüyordum. Kullanıcı sayısının artması cihaza verilen desteği de arttıracaktır.

• quote:

quote:

Applanet'te bir programa tıklayınca android markete yönlendiriyor programı indirmiyor bu sorunu nasıl aşarım acaba?
  • quote:

quote:

Ben daha açık olduğuna rastlamadım . günde 2-3 kere bakardım . en sonunda sildim .

Bu arada navigasyon cihazları da kapalı alanda çekmez . Çok nadirdir çeken .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tgezer -- 28 Kasım 2011; 22:57:16 >
  • ya arkadaşlar bu cihazı tv ye allshare dışında bağlayamıyor muyuz? mini usb to hdmi işimizi görmez mi? sırf bunu araştırıcam derken vatandaki indirimi kaçırdım. :(
  • +1 takip
  • İnternet mağazalarından alacağımız model 8gb mı 16gb mı ?
    bir bilen paylaşırsa memnun olurum
  • Hepsi 8 gb, sadece internette satılanlar değil.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.