Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Galaxy S wifi 5.0 İnceleme Geldiiii

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
1.264
Cevap
4
Favori
86.764
Tıklama
Tüm Forumlar >> Mobil Cihazlar >> Android Tabletler >> Samsung >> Galaxy S wifi 5.0 İnceleme Geldiiii
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    385 Mesaj
    Odin kullanarak 2.3.5 yükleyen arkadaşlarda da aralıklı olarak wifi baglantısının kopup geri bağlandığı oldu mu?
    Froyo'dayken hiçbir kopma olmuyordu.
    quote:

Orijinalden alıntı: enthusia

Odin kullanarak 2.3.5 yükleyen arkadaşlarda da aralıklı olarak wifi baglantısının kopup geri bağlandığı oldu mu?

Benim arkadaşın TAB ına 2.3.6 yüklemiştim aynısını yaptı . çözememiş geri dönmüştük .
    bizimkinde orj rom da henüz yok piyasada :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    quote:

Orijinalden alıntı: tgezer

quote:

Orijinalden alıntı: enthusia

Benim arkadaşın TAB ına 2.3.6 yüklemiştim aynısını yaptı . çözememiş geri dönmüştük .
    bizimkinde orj rom da henüz yok piyasada :)

Sanırım 2.3 versiyondan kaynaklanan bir durum. Bende Nexus One'da vardı, onda da kopuyordu.
    Neyse bakalım idare edeceğiz şimdilik.
    |
    |
    Mesela bundan internet kaynaklı oyunlar oynanabılırmı ÖRN:Cityville,Farmville,RunesCape gibi ?
    |
    |

çözüm : samasung galaxy s wifi ye elle ip verdim kopma yok artik, modem seciyor bu sürüm, cunki wildfire s telefonumla hotspot baglantida elle ip vermeden baglaniyorum ve kopmuyor, sorun ya wep baglantida (ewde bu sifreyi kullanmak zorundayim 2wireles modem ancak bu isifrelemeyle baglantiyi paylasip dagitabiliyor...) yada modemlerde... yani aslinda sorun android isletim sisteminin network ozelliklerinde beceriksiz olmasindan kaynaklaniyor...

elle ip vermeye gelince kolay bisey modemin ip sini ogrenin bir sonraki ip verin diger ayarlarida halledersiniz zaten, dns de 8888 -8844 versim ben, aikinti yasamiyorum, hic kopma olmuyor artik;)

|
    |

Orijinalden alıntı: berkeucvet

quote:

Orijinalden alıntı: cybercem

Hocam bende arıyorum bu ürünü, 400tl civarı fiyatla karsılasırsan magazayı haber verir misin?
    kardeş daha kaç kere dicem bilmem ama samsungun kendi bayiileri var onlarda 399 tl

sabit fiyat mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: Burn in Hell

quote:

quote:

Hocam bende arıyorum bu ürünü, 400tl civarı fiyatla karsılasırsan magazayı haber verir misin?
    kardeş daha kaç kere dicem bilmem ama samsungun kendi bayiileri var onlarda 399 tl

sabit fiyat mi?

valla 2 ay öncede böyleydi şimdide böyle
    |
    |

DH PSP TOPLULUĞU
    PSP GO Black | v.5.00 m33-6 | 4 Gb Memory Stick
  • Onbaşı
    39 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

sabit fiyat mi?

valla 2 ay öncede böyleydi şimdide böyle
    |
    |

DH PSP TOPLULUĞU
    PSP GO Black | v.5.00 m33-6 | 4 Gb Memory Stick
  • Yarbay
    7966 Mesaj
    Peki bu alette sadece hotspot wifi aracılığıylamı internete giriliyor yoksa ipodlardaki gibi bluetooth eşleştirmesi ile de giriyor mu?

Peki bu alette sadece hotspot wifi aracılığıylamı internete giriliyor yoksa ipodlardaki gibi bluetooth eşleştirmesi ile de giriyor mu?

hotspot ile giriliyor, bluetooth ile baglanti oluyormu bilemiyorum

|
    |
    Merhaba samsung galaxy s wifi 5 te alt yazılı film izleyen arkadaşlar yazıların boyutları hakkında bilgi verebilir mi? hatta elinizde video yada resim varsa koyarsanız çok esvinirim:) şimdiden teşekkürler
    |
    |
    forumu bastan sona okudum.. 400 e daha önce telefon aldığım bi sitede buldum.. nokia e72 var joikuspotla baglanırım diye dusunurken forumda galaxy nın baglantıyı gormedıgını okudum.. bu konuda gelişme varsa aydınlatırsanız sevinirim.. olmadı beyaz e72ımı satıp bu cıhazın fıyatı olan 400 u ustune koyup guzel bi android tel alıcam.. joikuspot konusu bnm ıcın onemlı bı gelısme olursa yazrsanz cok sevınırım

Merhaba samsung galaxy s wifi 5 te alt yazılı film izleyen arkadaşlar yazıların boyutları hakkında bilgi verebilir mi? hatta elinizde video yada resim varsa koyarsanız çok esvinirim:) şimdiden teşekkürler

ben ne yaptıysam altyazıyı gösteremedim nedense bilen biri varsa hangi playerde nasıl yapılıyor anlatabilir mi acaba
  • Binbaşı
    1128 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Serkan2060

quote:

ben ne yaptıysam altyazıyı gösteremedim nedense bilen biri varsa hangi playerde nasıl yapılıyor anlatabilir mi acaba

Film izlemek için MX Player kullanın. İstediğiniz konumda ve formatta, istediğiniz dilde altyazıyı istediğiniz boyutta gösterebiliyor. Cihazın kendi video çalarında altyazının aynı isimde olması lazım, Türkçe karakterler de karakter kodlamasına bağlı olarak sorunlu olabiliyor. Ayarı varsa bilemiyorum, zaten MX Player kullanışlı olduğu için kurcalama gereği duymadım.
    |
    |

• Yarbay
    10524 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kingkobra

forumu bastan sona okudum.. 400 e daha önce telefon aldığım bi sitede buldum.. nokia e72 var joikuspotla baglanırım diye dusunurken forumda galaxy nın baglantıyı gormedıgını okudum.. bu konuda gelişme varsa aydınlatırsanız sevinirim.. olmadı beyaz e72ımı satıp bu cıhazın fıyatı olan 400 u ustune koyup guzel bi android tel alıcam.. joikuspot konusu bnm ıcın onemlı bı gelısme olursa yazrsanz cok sevınırım

2.3.5 ile ad hoc bağlantılar görülebiliyor .
    Ama symbian ı bilmiyorum .

|
    |
    joikuspottan nokıalardan deneyen olursa yada bır gelişme duyan lutfen bıldırsn..şimddiden tsk..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kingkobra -- 2 Ocak 2012; 19:26:15 >
    |
    |
    |
    |

Tüm laptop ve netbook lar ile diğer cep telefonları wifi olarak görüyor ve bağlanıyor.

Ancak N8 ve C6 telefon ile denediğim joikuspot ile wifi yayınını, android sistemli samsung P1010 görmüyor.

Adhoc denen modda yayın yaptığı için android görmüyormuş. Aşağıdaki çözümü buldum ama denemedim. Pek anlamıyorum.
    ------------------------------------------------
    you can connect your android device to a known ad-hoc network.
    edit /system/etc/wifi/tiwlan.ini

WiFiAdhoc = 1
    dot11DesiredSSID = <your_network_ssid>
    dot11DesiredBSSType = 0
    edit /data/misc/wifi/wpa_supplicant.conf

ctrl_interface=tiwlan0
    update_config=1
    eapol_version=1
    ap_scan=2
    if that is too simplistic, see these instructions

Anlayan varsa anlatsın, nasıl çözülür bu sorun, yardım lütfen...

BAŞKA BİR FORUMDAN ALINTIDIR..BU İŞTEN BİRAZ ANLAYAN DENEME ŞANSI OLAN LUTFEN DENESIN

• Binbaşı
    1027 Mesaj
    3-4 ayda 200 TL fiyatı düştü cihazın. 450 üstüne artık pek kimse almayacaktır sanırım.. Bir kampanya denk gelse de faydalansak

Orijinalden alıntı: kingkobra

Ben kullanıyorum. Mükemmel. Paylaşım için teşekkürler.

Tüm laptop ve netbook lar ile diğer cep telefonları wifi olarak görüyor ve bağlanıyor.

Ancak N8 ve C6 telefon ile denediğim joikuspot ile wifi yayınını, android sistemli samsung P1010 görmüyor.

Adhoc denen modda yayın yaptığı için android görmüyormuş. Aşağıdaki çözümü buldum ama denemedim. Pek anlamıyorum.
    you can connect your android device to a known ad-hoc network.
    edit /system/etc/wifi/tiwlan.ini

WiFiAdhoc = 1
    dot11DesiredSSID = <your_network_ssid>
    dot11DesiredBSSType = 0
    edit /data/misc/wifi/wpa_supplicant.conf

ctrl_interface=tiwlan0
    update_config=1
    eapol_version=1
    ap_scan=2
    if that is too simplistic, see these instructions

Anlayan varsa anlatsın, nasıl çözülür bu sorun, yardım lütfen...

BAŞKA BİR FORUMDAN ALINTIDIR..BU İŞTEN BİRAZ ANLAYAN DENEME ŞANSI OLAN LUTFEN DENESIN

Önceki sayfaları okursan neler yapıldığını anlattık dostum .
    Telefonu 2.3.5 e yükseltip root edip wpa dosyasını değiştirince oluyor .
    Bizzat kendim denedim .

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Mobilya Takımları
üniversite
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.